Email - Napisz do nas Szablony Cennik FAQ

Ile to kosztuje?

W pierwszej kolejności musimy ustalić jakiej wielkości serwis jest Ci potrzebny. Oferujemy serwisy różnej objętości i na każdą kieszeń:

  • Wizytówka - wszystko na jednej stronie. Zwarta prezentacja najważniejszych faktów oraz informacje kontaktowe.
  • Mini Prezentacja - strona główna i do 5 podstron. Zawartość serwisu jest podzielona na tematy, np. Nasze Psy, Wystawy, Szczenięta, Kontakt.
  • Prezentacja - strona główna i do 20 podstron. Wystarczająco obszerna, aby oprócz głównych działów zamieścić np. część informacyjną o rasie, historię, galerię zdjęć.
  • Pełny Serwis - dla wymagających, do 50 podstron. Z łatwością zmieści się kilka poziomów podstron, wizytówki poszczególnych psów, wystarczająco dużo treści, aby odwiedzający mieli powód, by regularnie powracać.
  • Email - można dodać do serwisu każdej wielkoąci. Komercyjna skrzynka pocztowa 50MB o nazwie zgodnej z adresem serwisu.

Kiedy już zdecydujesz się na wielkość serwisu, możesz obliczyć jego koszt wykonania z poniższej tabeli:

Wykonanie serwisu

Wizytówka Mini Prezentacja Prezentacja Pełny Serwis
50 PLN 100 PLN 200 PLN 400 PLN

Ceny powyższe obowiązują, jeśli wykonujemy prezentację przy użyciu dowolnie wybranego gotowego projektu graficznego. Na życzenie przygotujemy dla Ciebie projekt autorski w cenie 500 PLN + 150% ceny z powyższej tabeli.

Po wykonaniu serwis jest przez nas utrzymywany w sieci i regularnie zgłaszany do najważniejszych katalogów i wyszukiwarek polskiego i światowego Internetu. Koszt miesięczny utrzymania serwisu znajdziesz w poniższej tabeli:

Miesięczne utrzymanie serwisu

Wizytówka Mini Prezentacja Prezentacja Pełny Serwis
15 PLN 25 PLN 45 PLN 80 PLN

Od czasu do czasu możesz chcieć zaktualizować swoją prezentację. Nowe osiągnięcia, nowe pomysły ... Dajemy Ci dwie możliwości aktualizacji: jednorazową (na każde życzenie), lub cykliczną (raz w miesiącu).

Aktualizację jednorazową wykonamy za każdym razem, kiedy się z taką potrzebą do nas zwrócisz. Jednorazowa opłata za aktualizację znajduje się w poniższej tabeli:

Aktualizacja jednorazowa

Wizytówka Mini Prezentacja Prezentacja Pełny Serwis
25 PLN 40 PLN 75 PLN 150 PLN

Aktualizacja cykliczna działa jak abonament. Raz w miesiącu dokonamy zmian w serwisie według Twoich wskazówek, drobne zmiany wykonamy na każde życzenie. Opłata miesięczna za cykliczne auktualizacje znajduje się w poniższej tabeli:

Aktualizacja cykliczna

Wizytówka Mini Prezentacja Prezentacja Pełny Serwis
10 PLN 25 PLN 50 PLN 120 PLN

Twoja prezentacja będzie widoczna w Internecie pod adresem http://twojanazwa.psiaki.pl oraz http://www.psiaki.pl/twojanazwa/. Rekomendujemy również wykupienie konta poczty elektronicznej w postaci sprzężonej z nazwą Twojego serwisu, w postaci twojanazwa@psiaki.pl. Koszt miesięczny posiadania takiego konta, to tylko 5 PLN, przy czym należy je wykupić co najmniej na 12 miesięcy.

Cały cennik w postaci jednej tabeli znajdziesz możesz ściągnąć w formacie MS Word.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
  Copyright © 2002- 2005 psiaki.pl