Pytanie dotyczy zywienia 2-miesiecznego szczeniaka hawańczyka. Na razie dostaje sucha karme, ale chcialabym troche urozmaicic jej diete. Czy sadzicie, ze rozklad typu: rano i wieczorem - sucha karma, obiad - jedzenie "domowe" jest racjonalny? Co podawac psu oprocz miesa, kasz? Jakie warzywa moga zaszkodzic? Co z nabialem (psinka uwielbia twarozek)? Wiem, ze wszystko w umiarze nie szkodzi, ale suczka wazy bardzo malo, wiec nie chcialabym, zeby cokolwiek jej zaszkodzilo, nawet podane w malej ilosci.
Dzieki za wszystkie rady






