czekoladki,a nawet torty!

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez szczotek 13 paź 2006, o 20:48

natala_afro napisał(a):zostawiła na stole talerz suchej krakowskiej kiełby, wyszła na chwilę, a jak wróciła, to kiełbasek już nie było.


Mój Bemciuś nic ze stołu nie weźmie.... ale jak coś jest na tapczanie to owszem :) Raz zostawiłam całą dużą czekolade z migdałami i poszłam do ubikacji... jak przyszłam to zastałam wylizane, w całości, poukładane na papierku migdały... no nie powiem, pies chciał chyba dobrze bo na migdałach najbardziej mi zależało :) Ale na szczęście nic mu nie było.
Avatar użytkownika
szczotek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1398
Dołączył(a): 28 sie 2006, o 16:30
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Gość 15 paź 2006, o 09:28

witam

Warto psy podawac przysmaki typu: suszone uszy, penisy, watroby etc.? Poniewaz w jednym z wszesniejszych postow zaniepokoilo mnie stwierdzenie "chemiczne".

Co sadzicie o produktach ze sklepiku www.gryzaki.pl chodzi mi o jakosc oferowanych towarow. Niby w opisach pisze "Produkt całkowicie naturalny pochodzenia zwierzęcego" ale ktoz to wie....
Gość
 

Postprzez bery-m 16 paź 2006, o 22:59

Bilasa przysmaki to psie ciasteczka .Kiedyś jak byl mały to uwielbiał kiszone ogórki ,ale teraz mu przeszło.Czasami wcina kiszoną kapustę.Swińskie uszko ?Czemu nie, ale wolę szukać czegoś wołowego.Od czasu jak strącił kubek ze stolika i się wystraszył niczego nie ruszy .Popiskuje żeby dostać ,ale sam nie weźmie .
Avatar użytkownika
bery-m
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 518
Dołączył(a): 11 maja 2006, o 22:40
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez szczotek 2 gru 2006, o 17:20

Bemol czesto zrzuca coś mordą ze stolika, ponieważ ma morde wyżej od niego. Dzisiaj zrzucił merci... aż że leżało na zimi to postanowił się poczęstować. Odpakował kulturalnie z papierków i zjadł. Śmiać mi sie chciało, ale musiałam go skarcić... ale chyba nie wyszło, za bardzo mnie to rozśmieszyło. Zdolny piesek :P Dobrze, że nie zjadł dużo bo by mu mogło zaszkodzic.
Obrazek
Avatar użytkownika
szczotek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1398
Dołączył(a): 28 sie 2006, o 16:30
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Postprzez ShihTzu_Suzi 29 gru 2006, o 12:58

Moja psinka uwielbia dropsy czekoladowe,a gryzaków typu świńskie uszy jak na razie jej nie kupiłam jedyne co to ma swojego kochanego małego bucika gryzaczka.
Avatar użytkownika
ShihTzu_Suzi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 355
Dołączył(a): 29 gru 2006, o 12:30
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Kosiarka 29 gru 2006, o 17:30

Raz kupiłam Ścidze "świńskie ryjki" (które nimi nie były). Była nimi bardzo zafascynowana, ciągle by je gryzła i gryzła... Ale niestety, po dniu gryzaki zaczęły śmierdzieć jak śmieci i tak jak one wyglądać :x. Wywaliłam je, i, jak się później okazało - słusznie, ponieważ po spożyciu jednego takiego "ryjka" dostała biegunki.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kosiarka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 430
Dołączył(a): 14 gru 2006, o 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Timon 30 gru 2006, o 00:15

a my dajemy ciasteczka. psie oczywiscie.
robione samemu.tzn jak jestesmy w domu to moj tato piecze dla Nico ciasteczka. a jak nie ma pieczonych to sa sklepowe :)
SZALOM
---
...psia dusza większa jest od psa...
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba to niedaleko pies wyrusza
przecież przy tobie jest psie niebo z tobą zostanie jego dusza.
Avatar użytkownika
Timon
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 95
Dołączył(a): 27 gru 2006, o 23:03
Lokalizacja: Rzeszów/Pionki

Postprzez Pawełek 18 cze 2007, o 20:07

Ja regularnie kupuje dla swojej suczki czekoladki.
Pawełek
 

Postprzez bjossa 18 cze 2007, o 21:07

Mój Brutus regularnie dostaje suzone ogony, uszy itp aby wyczyscił sobie ząbki. Niestety nie moze on dostawac kości ponieważ ma brzydka wade i odgryza ogromne ich kawały, które zatrzymują sie w jelitach. Co do czekolady i tym podobnych specjałów to raczej nie dawałabym tego psu. Zawierają one sporo składników, które dla psów nie są szczególnie korzystne... co oczywiscie nie przeszkadza temu że większość psów to typowi słodyczożercy :wink:
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez ValdeQ 18 cze 2007, o 21:44

Pawełek napisał(a):Ja regularnie kupuje dla swojej suczki czekoladki.


To umrze.

Czekolada nie jest dla psa niezdrowa. Czekolada jest dla psa zabójcza.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez czarny_motyl 19 cze 2007, o 06:20

Timon napisał(a):a my dajemy ciasteczka. psie oczywiscie.
robione samemu.tzn jak jestesmy w domu to moj tato piecze dla Nico ciasteczka. a jak nie ma pieczonych to sa sklepowe :)


poprosze przepis :D
czarny_motyl
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 662
Dołączył(a): 20 lip 2006, o 14:02
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Gość 2 mar 2009, o 16:14

Proszę pomocy! Dajcie mi przepis na tort dla psa! Szybki do zrobienie i bez piekarnika.Proszę :(
Gość
 

Postprzez Chita 7 mar 2009, o 20:05

moj pies (jak jeszcze moja swianka morska zyla) udawał swinke morska. puszczalam ich razem po pokoju i gdy TOTIK jadl karme dla gryzonii to BASTER tez musial. jak SWINKA szla to BASTER sie czolgal. smiesznie to wygladalo. niestety dzieki tej karmie BASTER puszczal smierdzace baki wiec mu po tym pierwszym razie juz nie pozwalalam
Avatar użytkownika
Chita
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 748
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 19:29

Postprzez kłapouszkowy chrapcio 8 mar 2009, o 22:01

Diego zrobi wszystko za parowke albo jajecznice...a czasami daje mu troche mleka..ale bardzo zadko...bo po wiekszych ilosciach dostaje biegunke...a ogolem uwielbia wszystko poza burakami, salami, cytrusami czy zcyms nadmiernie przyprawionym
Rasowy=Rodowodowy
Avatar użytkownika
kłapouszkowy chrapcio
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 72
Dołączył(a): 12 kwi 2008, o 19:29
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez DonKamillo 12 mar 2009, o 19:13

Czy psy moga jesc winogrona? Nie wiem dokladnie ale gdzies o uszy mi sie obilo,ze ponoc nie moga.Moj pies uwielbia te kuleczki,ale nie wiem czy moge mu dawac.
DonKamillo
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 36
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 16:56

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 31 gości

paw prints