Trucizna w 60 milionach puszek karmy dla kotów i psów

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

Trucizna w 60 milionach puszek karmy dla kotów i psów

Postprzez Atena 31 mar 2007, o 14:52

http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=346243#more

Przeczytajcie i sprawdźcie...
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez m.m 6 kwi 2007, o 09:23

To ja na pocieszenie wkleję oświadczenie Procter&Gamble odnośnie Eukanuby i Iams:

"Genewa, 19 marca 2007.
Dotyczy wycofania z rynku w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej wilgotnej karmy dla psów i kotów Iams produkowanych przez Menu Foods Inc.

Wszystkie produkty dostępne na rynkach: Europy, Środkowego Wschodu i Południowej Afryki są bezpieczne dla psów i kotów.

Wycofanie z rynku przez Procter & Gamble w Północnej Ameryce wilgotnej karmy Iams i Eukanuba nie dotyczy rynków: europejskiego, środkowowschodniego oraz Południowej Afryki. Produkty Iams
i Eukanuba dostępne na tych rynkach są produkowane wyłącznie w fabrykach w Europie, z innych składników. Są to inne produkty niż dostępne na rynku amerykańskim. Zapewniamy, że są bezpieczne.

Północnoamerykański oddział Procter & Gamble podjął masową akcję wycofywania z rynków tych produktów z własnej woli, mając na celu zdrowie i dobro zwierząt i ich właścicieli. Akcja ta powiązana jest z masowym wycofywaniem z rynku ponad 40 innych marek karm dla psów i kotów produkowanych przez Menu Foods Inc. na rynek Stanów Zjednoczonych"

Źródło: www.labradory.info
Marta&Kama
Obrazek
Obrazek
Obrazek - Zobacz mnie na GoldenLine
Avatar użytkownika
m.m
Moderator
Moderator
 
Posty: 857
Dołączył(a): 13 sie 2006, o 13:45
Lokalizacja: Łódź

Postprzez ValdeQ 6 kwi 2007, o 09:28

Przy okazji się przyznali, a właściwie potwierdzili, że karma w USA i Europie ma inny skład.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez ALASKAN MALAMUTE 4 maja 2007, o 11:57

A wiecie o Eukanubie?Przeklejam z Psy.pl:

wiecie co EUKANUBA nie jest dobra... tzn. niby jest karma dobra ale te testy jakie przeprowadzaja na psach sa szokujace :(
ogladalam film na ktorym bylo pokazane ja producenci wykupili chyba 100 beagli i testowali na nich karme, a jak umieraly z bolu (to byla jakas karma na jelita czy cos) to rzucali (doslownie!) jeden na drugiego w ciasnym pomieszczeniu na podlodze zaplamionej krwia, gdzie zdychaly powoli jeden na drugim.. to bylo straszne.. przez caly tydzien nie moglam dojsc do siebie pamietam jak mi bylo zal tych psow, nawet teraz na wspomnienie tego filmu kraje mi sie serce.. wtedy plakalam to bylo rok temu teraz mam to straszne uczucie bezsilnosci wobec tak ogromnej szanowanej firmy, dlatego na kazdym forum zamieszczam taka informacje zeby kazdy wiedzial, ze ta karma jest produkowana za krew i cierpienie tysiecy niewinnych stworzen! dlatego prosze przemyslcie zanim cos kupicie. Niestety film zostal usuniety z internetu na grozby producenta karmy, jednak sprawdze moze jest jeszcze jakis link jakby co to przesle i zobaczycie na wlasne oczy co tam sie dzieje. w jakich warunkach trzymane sa te zwierzeta, zobaczycie jak umieraja i moze wtedy poczujecie to samo co ja :*(
Jezeli ktos ma jakies informacje na ten temat niech pisze...

Podano mi link do filmu.Ja nie oglądałam ale zobaczcie czy tam jest:
www.petatv.de
ALASKAN MALAMUTE ( 2005-2009 )
Avatar użytkownika
ALASKAN MALAMUTE
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 82
Dołączył(a): 27 kwi 2007, o 14:16

Postprzez Ania_Ś 7 maja 2007, o 11:51

A ja myślę że to kolejna nagonka na producenta karmy.
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow


Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości

paw prints