żywienie ratlerka

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

Re: żywienie ratlerka

Postprzez KRYSIA SCHN 21 sty 2010, o 21:12

moja sunia MAJKA ma już 4 miesiace u mnie jest od dwóch strasznie głodomorek dostaje w zależności jak się obudze ja 8lub 9 rano łyzke suchej karmy rojal i pół łyzki pierś z kurczaka nie gotowane lecz zaparzone aby się ścieło białko bo czym dłuzej gotujesz jest twarde od miesiaca dołonczyłam kasz ryż makaron marchew oczywiście to dłuzej się gotuje wymieszane razem robie porcje na tydzień i odmrażam dostaje 8-9 potem 13 potem 18 potem 22-23cia a przy okazji minimalnie polizać co my jemy lub dajemy kruszynke lubi ogórek kiszony zresztą wszystko by jadła,to maleńki odkurzacz :rotfl: POZDRAWIAM WSZYSTKICH
:lol:
KRYSIA SCHN
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: żywienie ratlerka

Postprzez Sasha 27 sie 2010, o 16:33

cześć. mój ratlerek ma 9 tygodni dzisiaj dostal szczepionke. mam go dopiero 3 dni a on nie chce spac w nocy budzi sie. Mam pytanie jak długo to potrwa? kiedy zacznie normalnie sypiać? jak ktoś ma większe ode mnie doświadczenie z takim psiakiem prosze o odp. moje gg. 8231132 piszcie nawet jeśli bd niedostępna
Sasha
 

Re: żywienie ratlerka

Postprzez mopsia 28 sie 2010, o 10:03

marysia_gandzia napisał(a):wiem, ale co poradze :( takiego mi sprzedano wmowiono 7 i pol tygodnia ;( teraz nie chce zeby mu sie cos stało, pomozcie nam



tak postępują tylko w pseudo hodowlach, więc twój pies to pewnie kundelek
mopsia
 

Re: żywienie ratlerka

Postprzez mirellakopeć 15 lut 2016, o 11:51

Ja mam dużego psiaka, ale moja siostra ma właśnie takiego malucha, podaje mu karmę taką dla małych ras. Teraz jest tak bogaty wybór karm, że jest w czym wybierać!
mirellakopeć
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 28 gru 2015, o 11:13
Imię psa: Czaki

Poprzednia strona

Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

paw prints