zywienie labradora 10 tygodni

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

zywienie labradora 10 tygodni

Postprzez Depciak 19 cze 2007, o 20:42

zamowilem sobie Labradora ktory sie urodzil 14 dni temu i termin odbioru psa po wszystkich zaszczepieniach wychodzi ok 20 sierpnia, jestem troche laikiem
w tych sprawach i za bardzo nie wiem jak zywić takiego psa. Zastanawiam sie nad sucha karma jest wiele ofert i nie wiem jaka wybrac, zalezaloby by mi aby karma byla w miare normalnej cenie, co sadzicie o karmie firmy Bosch?
Depciak
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Basia_sz 20 cze 2007, o 05:12

Szczenię Labradora żywi się tak samo, jak szczenięta innych średnich ras :wink:
Jeżeli od początku chcesz podawać suchą karmę, to ok. Tylko musisz pamiętać, żeby kuleczki namoczyć w ciepłej wodzie, lub rosołku, żeby były miękkie. Bosh to dobra firma, jest jeszcze Acana, Royal, Orijen. Musisz kupić karmę dla szczeniąt.
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez czarny_motyl 20 cze 2007, o 08:52

mam bosha i bardzo sobie go chwalimy kilo kupilam za 7.30 wieksze opakowania wychodza jeszcze taniej
czarny_motyl
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 662
Dołączył(a): 20 lip 2006, o 14:02
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Depcaiak 20 cze 2007, o 13:29

Depcaiak
 

Postprzez Doda1211 20 cze 2007, o 13:42

Najpierw hodowca powinien dać Ci zapas jedzenia, którym szczeniaki były żywione u niego ;)
a potem po trochu do tego jedzenia dodawaj karmę, którą Ty chcez karmić psiaka, tylko pamiętaj, żeby robić to powoli i stopniowo ;)
Avatar użytkownika
Doda1211
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1824
Dołączył(a): 17 maja 2005, o 19:40
Lokalizacja: Knurów


Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości

paw prints