Szczeniak

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Katie79 13 lip 2007, o 12:34

Ja mam calkiem inny sposob karmienia, ktory jest spowodowany moja praca. Moja psinka dostaje troszke jedzonka okolo 4.15 (jak ja wstaje), dokladka o 5.00 (oczywiscie pelna micha) i jak wracam kolo 15.30 nastepna porcja przepysznego żarełka. Ostatni raz karmie ja o 20.00. Od malutkiego bobaska tak dostawala i nie narzeka. Nie chodzi glodna i dobrze sie rozwija. Wiem, że sa to stale pory karmienia i to dobrze wplywa na jej zdrowko. Ostatnio wprowadzilam tez do jej dietki jako smakolyk gotowane warzywa (1 posilek z samych gotowanych warzyw) i ubóstwia to :D Sucha karma jako nagroda (tresura) badz przekaska jak mnie meczy przy jedzeniu, to nieodzowna czesc posilkow. Moze pomyslicie jak duzo ona wcina, ale nie, bo posilki sa nie obfite, a mala rozwija sie poprawnie. Kiedys miala biegunki i wymioty, ale to z mojej winy, bo nie potrafilam dobierac ilosci jedzenia, a teraz juz jest ok :wink:
Avatar użytkownika
Katie79
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 52
Dołączył(a): 31 mar 2007, o 06:32
Lokalizacja: Bytom

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Poprzednia strona

Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 32 gości

paw prints
cron