Karma Brit kto ją zna?

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez OWCZARZ 7 paź 2007, o 19:11

Bewi Dog ma bardzo kiepską przyswajalnosc, nie poelcam!!!
OWCZARZ
Avatar użytkownika
OWCZARZ
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 92
Dołączył(a): 28 wrz 2007, o 15:00
Lokalizacja: Kraków

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Jiji 7 paź 2007, o 19:56

Karmiłam Bewi dogiem swoje psy i wiem z własnego doświadczenia :D ,robiły małe kooopki,bez brzydkiego zapachu,o stałej konsystencji :D Miały piękna sierść,były wesołe i zdrowe. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Jiji
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 26
Dołączył(a): 3 cze 2007, o 14:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez OWCZARZ 7 paź 2007, o 20:02

A ja miałem wrecz przeciwne doswiadczenia z Bewi Dogiem, toteż poprosiłem znajomego o zrobienie testów na przyswajalność na SGGW, wyszły bardzo kiepsko, co też potwierdziło moje obserwacje...jest to karma w której użyte są składniki marnej jakosci :)
OWCZARZ
Avatar użytkownika
OWCZARZ
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 92
Dołączył(a): 28 wrz 2007, o 15:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Jiji 7 paź 2007, o 20:09

Może na przestrzeni czasu coś się zmieniło,Bewi dogiem karmiłam kilka lat temu. Kiedy robiłeś te testy?
Obrazek
Avatar użytkownika
Jiji
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 26
Dołączył(a): 3 cze 2007, o 14:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez OWCZARZ 7 paź 2007, o 20:15

W zeszłym roku.

Jeszcze odnośnie suchych karm z USA, śa karmy z tamtego kontynentu ktore bija na głowę europejskie jesli chodzi o jakosc: godne polecenia to Chicken Soup, Nutra Gold, Canidae, California Natural, Diamond.
Jeśli chodzi o te z Kanady trzeba być bardziej ostroznym, bo np. karma Oliver's produkowana w Kanadzie na licencji duńskiej zwiera szkodliwe GMO!!!!!!!

Europejskie tez zdarzaja się wysokiej jakosci, np. niemiecka Best Choice, belgijskie Bento Kronen, czy skandynawskie Bozita, Frank's Pro Gold.

Proszę używać funkcji ZMIEŃ, zamiast pisać posty jeden pod drugim :!:
Atena
OWCZARZ
Avatar użytkownika
OWCZARZ
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 92
Dołączył(a): 28 wrz 2007, o 15:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Gość 20 paź 2007, o 15:45

OWCZARZ to dobry fachowiec co do karm w krakvet tez nam doradzal :lol:
Gość
 

Postprzez Gość 24 paź 2007, o 07:30

tak i za te porady dostał bana :lol: :lol:
Gość
 

Postprzez Gość 24 paź 2007, o 19:19

Ok Atena faktycznie przoczyłem mozliwosc edycji postów :) Postaram się poprawic hehe :P
Gość
 

Postprzez OWCZARZ 24 paź 2007, o 19:21

Ten powyższy post z 24 października 20:19 to mój, zapomniałem się zalogować:)

A odnośnie Twojej wypowiedzi "gosc" Ty wiesz za co.... wyrażałeś się w taki wulgarny sposób na forum do mnie, że w końcu potrafiłem Cie "zjechac" a to zostało źle odebrane przez administratora tamtego forum. Ale przynajmniej miałem odwagę :)

No cóż człowiek ma nauczkę na przyszłość żeby ignorować wszelkie wypowiedzi złośliwe pod swoim adresem których nadawcą jest niezarejestrowany użytkownik. Dlatego tutaj już tego błędu nie popełnie, nawet jeśli znajdzie się taki złośliwy osobnik szkalujący moje dobre imię jak na tamtym forum.

Dlatego to moja ostatnia wypowiedź pod adresem niezarejestrowanych użytkowników :D

Wybacz Atena, że zeszedłem z tematu ale to tylko tak gwoli wyjaśnienia.
OWCZARZ
Avatar użytkownika
OWCZARZ
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 92
Dołączył(a): 28 wrz 2007, o 15:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez mwijatak 28 lis 2007, o 20:27

To ja jeszcze do Brita wrócę.

Karmię Kaję Britem Lamb&Rice od ok. 4 miesięcy i nie było żadnych rewelacji. Sierść jest w porządku, kupy małe i żadnych problemów z bąkami.
Jakiś miesiąc temu pojawił się brzydki zapach z pyska, który zwaliłam na karmę i już miałam zmieniać karmę, ale dostałam kolejny worek :roll: Tylko przy tym worku pojawiły się bąki :? Czy to możliwe, że dopiero po takim czasie pojawił się problem z przyswajalnością karmy :?:
Dodam, że brzydki zapach z pyska się utrzymuje mimo stosowania różnych "ciastek" czyszczących i wizyty u weta, który stwierdził, że pies fizycznie jest zdrowy :idea:

Jestem już całkowicie zdecydowana na powrót do Puriny bądź Royala, ale chcę mieć jasność sytuacji ;)
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Atena 28 lis 2007, o 20:35

myślę, że to możliwe. Czytałam gdzieś, że takim minimalnym okresem, po którym można już zacząć oceniać, czy karma służy psu, czy nie, są 3 tygodnie. A z pewnością im dłużej pies je daną karmę, tym bardziej widać, czy jest ok, czy nie. Zresztą skoro wcześniej nie było takich problemów, to widocznie jednak to karma.
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez czarny_motyl 28 lis 2007, o 20:53

ja slyszalam od jednego sprzedawcy ze czasem dostawcy "polproduktow" sie zmieniaja ale u aresa wiekszej aktywnosci gazotworczej niz zwykle nie zauwazam
czarny_motyl
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 662
Dołączył(a): 20 lip 2006, o 14:02
Lokalizacja: Lublin

Poprzednia strona

Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 40 gości

paw prints