Mój pies niie chce jeść karmy

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

Mój pies niie chce jeść karmy

Postprzez Kasiaaaa 8 lip 2007, o 11:38

Na początku jak dostałam moją sunie to jadła karmę później moja babcia nauczyła ją jeść kurczaka lub skrzydełka bez kości i skóry oczywiście ugotowane na warzywach czy rosołkach. jest to york i ma cienkie jelita co powoduje że często ma problemy z żołądkiem i się bardzo męczy często kończy się to wizytą u weterynarza i zastrzykami. Więc mam małe pytanie jak nauczyć mojego psiaka jedzenia karmy ???
Kasiaaaa
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez ValdeQ 8 lip 2007, o 12:29

Dobrać karmę, która będzie wysokiej jakości (zdrowie), dostosowana dla małych piesków (łatwość gryzienia) i będzie mu smakowała.

Stopniowo zmieniać z obecnego modelu żywienia na karmę. Zalewać karmę rosołem. Dodawać mięska.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Kasiaaaa 8 lip 2007, o 14:08

Ma dobra karmę dla yorkw specjalnie kupowana u weterynarza i wcale jej nie chce probowałam już zalewa rosołem itd ale dalej jej jeść nie chce to mam całkiem zmieni karmę albo może zostawię jej karmę sama jak zgłodnieje trochę to zje ?
Kasiaaaa
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 lip 2007, o 12:02

Postprzez szczotek 8 lip 2007, o 14:17

Zmieszaj jej karme z czymś co lubi. Bemol uwielbiał jogurty, maślanki to z tym mu to mieszaliśmy i stponiowo coraz mniej, aż zaczął jeść samą karmę.
Obrazek
Avatar użytkownika
szczotek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1398
Dołączył(a): 28 sie 2006, o 16:30
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Postprzez czarny_motyl 8 lip 2007, o 14:33

a co to za karma jesli wolno zapytac
czarny_motyl
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 662
Dołączył(a): 20 lip 2006, o 14:02
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Gość 8 lip 2007, o 16:55

Yorkshire ROYAL CANIN w srebrnym opakowaniu to jest karma dla yorków powyżej 10 miesięcy
Gość
 

Postprzez Marcin Dondelewski 8 lip 2007, o 19:46

mozesz zmieszać np. kurczaka czy coś innego co bardzo lubi jeść z tą karmą co chcesz jej podawać.

Tylko trzeba zacząć mieszać karmę w małych ilościach i stopniowo dodawać więcej.
Darmowy kurs dla właścicieli psów

Obrazek

www.kurs.bizon.pl
Avatar użytkownika
Marcin Dondelewski
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 119
Dołączył(a): 9 sty 2007, o 00:09

Postprzez szczotek 8 lip 2007, o 20:01

Marcin Dondelewski napisał(a):mozesz zmieszać np. kurczaka czy coś innego co bardzo lubi jeść z tą karmą co chcesz jej podawać.

Tylko trzeba zacząć mieszać karmę w małych ilościach i stopniowo dodawać więcej.


Wyżej napisałam dokładnie to samo... Warto czytać wypowiedzi innych.
Obrazek
Avatar użytkownika
szczotek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1398
Dołączył(a): 28 sie 2006, o 16:30
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Postprzez Venus 9 lip 2007, o 07:16

Gdy zmieniałam karmę mojemu psiulkowi, to zamiast mięska dodawałam surowe jajko i mieszałam z karmą, nie wiem czy każdy pies lubi jajko, ale mojemu to wszystko trzęsło jak jadł suchą karmę z jajkiem, spróbuj, może to pomoże :D
Venus
 


Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 38 gości

paw prints