TO JEST SKANDAL!

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

Czy Pedigree,Chappi,Frolic i inne karmy marketowe powinny zostać wycofane ze sklepów?

Tak
31
62%
Nie
19
38%
 
Liczba głosów : 50

Postprzez ALASKAN MALAMUTE 20 wrz 2007, o 15:17

Jesteście pewni?To nie jest pewna informacja i w dodatku może mspowodować wymioty...
ALASKAN MALAMUTE ( 2005-2009 )
Avatar użytkownika
ALASKAN MALAMUTE
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 82
Dołączył(a): 27 kwi 2007, o 14:16

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Asmax 20 wrz 2007, o 15:52

tak gadaj :wink:
Kamil
Avatar użytkownika
Asmax
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 358
Dołączył(a): 17 lip 2007, o 18:22
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Jocker SWNŻ
Rasa psa: Staffordshire Bull Terrier

Postprzez Syberianka 21 wrz 2007, o 21:11

a pies mojej koleżanki dostał alergii od royal canin a od pedigree nie... dziwne co ?
a i tak ogólnie alaskanie jesteś żałosny/a
Syberianka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 108
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 16:32
Lokalizacja: wiesz ?

Postprzez Asmax 22 wrz 2007, o 06:26

Syberianka napisał(a):a pies mojej koleżanki dostał alergii od royal canin a od pedigree nie... dziwne co ?
a i tak ogólnie alaskanie jesteś żałosny/a




Ta a czemu bo ja widać nie załapałem wątku... Jak dla mnie to on/ona próbuje przestrzec innych przed karmami-reklamówkami. I ma rację!
Kamil
Avatar użytkownika
Asmax
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 358
Dołączył(a): 17 lip 2007, o 18:22
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Jocker SWNŻ
Rasa psa: Staffordshire Bull Terrier

Postprzez Syberianka 22 wrz 2007, o 10:38

Asmax napisał(a):
Syberianka napisał(a):a pies mojej koleżanki dostał alergii od royal canin a od pedigree nie... dziwne co ?
a i tak ogólnie alaskanie jesteś żałosny/a




Ta a czemu bo ja widać nie załapałem wątku... Jak dla mnie to on/ona próbuje przestrzec innych przed karmami-reklamówkami. I ma rację!
tak zgadzam się, ale znam wiele osób, których psy wychowywały się na pedigree całe życie i były okazem zdrowia...
Syberianka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 108
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 16:32
Lokalizacja: wiesz ?

Postprzez Panibee 22 wrz 2007, o 11:52

Syberianka, my tu się nie obrażamy. Postaraj się nie oceniać innych w taki sposób.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Panibee
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1510
Dołączył(a): 19 sie 2006, o 16:49
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Syberianka 22 wrz 2007, o 14:02

panibee napisał(a):Syberianka, my tu się nie obrażamy. Postaraj się nie oceniać innych w taki sposób.
Ale czy ja się obrażam ? Jeśli kogoś uraziłam to przepraszam, ale powiem tyle, że ja też uważam, że te karmy to syf... jednak wiele psiaków się na nich wychowuje i są zdrowe ;)
Syberianka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 108
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 16:32
Lokalizacja: wiesz ?

Postprzez bjossa 22 wrz 2007, o 19:30

panibee napisał(a):Syberianka, my tu się nie obrażamy.


Syberianka napisał(a):Ale czy ja się obrażam ?


mi sie wydaje, że panibee nie chodziło o to, że Ty sie obraziłaś tylko że obrażasz innych :roll:
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez ALASKAN MALAMUTE 27 wrz 2007, o 15:42

No dobrze,wyjaśnię wam,dlaczego tak nie znosze marketów,a w szczególności Pedigree:
-bo ich producenci kłamią,że to takie super,a tam tak naprawdę nie ma składników odżywczych (w Olsztynie jest taki sklep zoologiczny,tam są tylko dobre karmy typu Animonda i ten pan co ma ten sklep mi dużo ciekawych rzeczy opowiedział,jak chcecie,to podam wam adres)
-mój pies umierał od Pedigree...Opowiem wam,jak to było:
Dave zaczął piszczeć w nocy,miał takie zamglone oczka i wzdęty brzuszek.Zaświtało mi,że może od jedzenia.Dałam mu na wymioty i już było dobrze.Potem poszliśmy do weterynarza rano,a on powiedział,że to od Pedigree-on się zatruł...
ALASKAN MALAMUTE ( 2005-2009 )
Avatar użytkownika
ALASKAN MALAMUTE
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 82
Dołączył(a): 27 kwi 2007, o 14:16

Postprzez OWCZARZ 28 wrz 2007, o 15:19

ALASKAN MALAMUTE pozwol ze zabiore głos w dyskusji :) Oczywiscie ze karmy typu Pedigree, Chappi czy jakieś tam Frolici to jedno wielkie dziadostwo które należy omijać szerokim łukiem.
Przejrzyjcie sobie zrobcie analizę ile w dziennej dawce dla Waszego psa jest mięsa. Naprawdę warto dołożyć niewiele i kupić chocby karmę Brit, niż dawać zarabiać tym oszustom którzy opierają się tylko na marketingu.

Tak niektóre psy żyją na Pedigree i mają się dobrze, ale ja powiem tak: niektóre wogóle żyją na odpadkach ze stołu i też mają się dobrze. Tak, że to nie jest żaden argument jesli chodzi o jakość karm marketowych.
OWCZARZ
Avatar użytkownika
OWCZARZ
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 92
Dołączył(a): 28 wrz 2007, o 15:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez anusiia 2 paź 2007, o 19:49

pedigree to najgorsza karma:/ carmen ja jadla przez 2-3 miesiace i zaluje... miala brzydka siersc teraz je eukanube i ma sie super:)
anusiia
 

Postprzez ALASKAN MALAMUTE 12 paź 2007, o 14:45

Podaję adres pewnego sklepu zoologicznego w Olsztynie:
Sklep Akwarystyczno-Zoologiczny "Pirania" Kołobrzeska 18 oczywiście Olsztyn.Tam się wchodzi po schodach i na samej górze jest ten sklep.Tam jest taki pan, i on jak chcecie to wam opowie o marketówkach.Ale czasem jest jego mama,a wtedy nici z pogawędki...
A co do kotletów w hamburgerach-TO NIE JEST PEWNA INFORMACJA!To są niby całe krowy mielone czy coś...
ALASKAN MALAMUTE ( 2005-2009 )
Avatar użytkownika
ALASKAN MALAMUTE
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 82
Dołączył(a): 27 kwi 2007, o 14:16

Postprzez bjossa 12 paź 2007, o 15:36

ALASKAN MALAMUTE napisał(a):Podaję adres pewnego sklepu zoologicznego w Olsztynie:
Sklep Akwarystyczno-Zoologiczny "Pirania" Kołobrzeska 18 oczywiście Olsztyn.Tam się wchodzi po schodach i na samej górze jest ten sklep.Tam jest taki pan, i on jak chcecie to wam opowie o marketówkach.Ale czasem jest jego mama,a wtedy nici z pogawędki...
A co do kotletów w hamburgerach-TO NIE JEST PEWNA INFORMACJA!To są niby całe krowy mielone czy coś...


yep.. jedziemy do Olsztyna szukać pewnych informacji o marketówkach :?: Obrazek

poza tym nazwa "marketówki" jest trochę nieścisła bo np. w Gdańsku w niektórych marketach można kupić Royala :wink:
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez ALASKAN MALAMUTE 15 paź 2007, o 14:01

Pisząc "marketówki" miałam na myśli karmy rodem z bazaru i spożywczaka.Ale masz rację,chociaż w Gdańsku widziałam tylko dworzec-byłam tam przejazdem.
ALASKAN MALAMUTE ( 2005-2009 )
Avatar użytkownika
ALASKAN MALAMUTE
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 82
Dołączył(a): 27 kwi 2007, o 14:16

Postprzez beagle 12 lut 2009, o 14:51

Mój pies Hunter żywił sie Pedigree i zawsze miał problemy z żołądkiem ostatnio obudził sie w nocy i wymiotował poszedłem z nim do weta dostał 4 zaszczyki i dowiedziałem się że muszę zmienić karmę bo to od niej zachorował .......
beagle
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

paw prints