TO JEST SKANDAL!

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

Czy Pedigree,Chappi,Frolic i inne karmy marketowe powinny zostać wycofane ze sklepów?

Tak
31
62%
Nie
19
38%
 
Liczba głosów : 50

Postprzez PaaaTuUuNIaaa 12 lip 2007, o 11:36

Ruselek napisał(a):Mam wrażenie, że Nataliaa i Olaa to ALASKAN MALAMUTE :lol:


Wiesz ja też mam takie przeczucie :lol:
Nowa obroża-25zł, Smycz-48zł, kaganiec-42zł,
Uśmiech twojego psiaka-Bezcenne...:)

www.psiaczek.pl Zapraszam wszystkich psiarzy :)
www.konipies.fora.pl Zapraszam wielbicieli psów :)
www.podhalan.fora.pl Zapraszam miłośników tych białych miśków :)
Avatar użytkownika
PaaaTuUuNIaaa
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 maja 2007, o 13:49
Lokalizacja: chociw

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Olaa 12 lip 2007, o 14:58

Między mną a Alaskan Malamut jest duża przepaść. Ja do niczego was nie zmuszam, karmcie psy pedegree wolny kraj. Ja wiem, że to syf i nie karmię prostę!!
Olaa
 

Postprzez pf... 13 lip 2007, o 19:52

ja tez nie popieram pedigree i nie wiem czemy tacy ludzie "znający" sie na psach nic do nije nie mają...
moj pies po krotkim czasie jedzenia pedigree caly czas sie drapal, nie mowiac juz nic o kupce (wielka i zadka jak... nie napisze co)
kilka podstawowych, na 100% prawdziwych rzeczy, ktore powinny przekonac prawdziwego milosnika psow do tego, aby psa nie karmic:
- 4% miesa (czy dla psów, miesozercow wystarczy to do prawidlowego funkcjonowania? nie sadze)
- barwniki (tego chyba nie musze opisywac... pakowac nie w nasze psy... pff)
- sól (jak kazdy wie, sol jest szkodliwa dla psów, a w pedigree jest jej duzo, mozecie nawet sami sprawdzic (skubnąc kawalek bubka z pedigree, odrazu czuc sol)
- wystające z bubków włosy, czy siersc (tak, dokładnie, po otwarciu opakowania w krokietach byla jakasc siersc wystajaca)

i moze wlasne doswiadczenie, gdy bylam z kolezanka u wet to musieli uspic jej swinke morska, i wet pytal sie czy nie cchemy jej zostawiac, spytalam sie po co, to on odparl, ze w tygodniu przyjezdzaja ludzie z pedigree i zabieraja takie zwierzaki...

a co do lepszych karm, to polecam karme Brit, czasem wychodzi nawet taniej od pedigree a jest o niebo lepsza od tego swinstwa...
pf...
 

Postprzez szczotek 13 lip 2007, o 21:16

pf... napisał(a):i moze wlasne doswiadczenie, gdy bylam z kolezanka u wet to musieli uspic jej swinke morska, i wet pytal sie czy nie cchemy jej zostawiac, spytalam sie po co, to on odparl, ze w tygodniu przyjezdzaja ludzie z pedigree i zabieraja takie zwierzaki...


Hahaha :D Dobre ;) :rotfl:

Większośc z nas nie karmi psów tą karmą, jednostki. Ale nie ma się co upierać za jej wycofaniem bo i tak sie to nie uda, a moim zdaniem lepsze pedigree niż resztki ze stołu. Warto ludzi uświadamiać, że jest taka karma jak, np. Brit ponieważ jest w podobnej cenie, a ludzie nie zdają sobie z tego sprawy.
Obrazek
Avatar użytkownika
szczotek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1398
Dołączył(a): 28 sie 2006, o 16:30
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Postprzez bjossa 13 lip 2007, o 22:09

ALASKAN MALAMUTE czemu nie masz odwagi pisać dalej w tym temacie pod własnym nickiem tylko pod "pf" :?:

a o to dowód, że "pf" i ALASKAN MALAMUTE to jedna i ta sama osoba...

gdy bylam z kolezanka u wet to musieli uspic jej swinke morska, i wet pytal sie czy nie cchemy jej zostawiac, spytalam sie po co, to on odparl, ze w tygodniu przyjezdzaja ludzie z pedigree i zabieraja takie zwierzaki...


a także wypowiedz pochodząca z forum pedigree autorstwa niejakiej ALASKAN MALAMUTE

JAK MOJA KOLEŻANKA ZANIOSŁA SWOJA SWINKĘ MORSKĄ DO WETERYNARZA,TO PANI WETERYNARZ SPYTAŁA JĄ,CZY NIE CHCE UŚPIĆ I ZOSTAWIĆ U NIEJ TEJ ŚWINKI,BO NIEDŁUGO PRZYJADĄ PANOWIE Z PEDIGREE I KUPUJĄ OD NIEJ TAKIE ZWIERZAKI!!!!!

orginał można zobaczyć tutaj

zabrakło argumentów to udajesz inną osobę :?: :? bardzo nieładne zachowanie :?
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Gość 14 lip 2007, o 08:33

szczotek napisał(a):
pf... napisał(a):i moze wlasne doswiadczenie, gdy bylam z kolezanka u wet to musieli uspic jej swinke morska, i wet pytal sie czy nie cchemy jej zostawiac, spytalam sie po co, to on odparl, ze w tygodniu przyjezdzaja ludzie z pedigree i zabieraja takie zwierzaki...


Hahaha :D Dobre ;) :rotfl:

Większośc z nas nie karmi psów tą karmą, jednostki. Ale nie ma się co upierać za jej wycofaniem bo i tak sie to nie uda, a moim zdaniem lepsze pedigree niż resztki ze stołu. Warto ludzi uświadamiać, że jest taka karma jak, np. Brit ponieważ jest w podobnej cenie, a ludzie nie zdają sobie z tego sprawy.


czy to takie smieszne dla ciebie? :?
Gość
 

Postprzez pf... 14 lip 2007, o 08:42

bobjosa i do wszystkich innych, ja a alaskan malamut to wogole inne osoby, a to o tej swince, to napisalam kiedys ja na forum psy.pl a alaskan widocznie przeczytala to i napisala na pedigree... (bo ona tez jest na tym forum na psach)
tez mnie to troche zdziwilo, ze pisala prawie dokladnie to co ja napisalam, jako swoj post...

a ja sie nie rejstrowalam, bo jestem przejsciowo na tym forum i dlugo tu nie po bede, bo widac, ze nawet nie mam co pisac z takimi ludzmi o psach...

wracajac do pedigree, ona jest zla (w sensie jakosciowym) i prawie kazdy to wie, ale z produkcji ja nie wycofaja bo to za duza firma
a stare babcie przed telewizorami beda sie nabierac na ich slodkie reklamy z tekstem typu: "kochamy psy"

nie rozumiem tylko jednego, czemu alaskan tak swiruje... caly czas na wszystkich forach rozpisuje na temat pedigree, a na psy.pl ile juz tematow pozakaladal o tym... zamiast zajac sie swiom psem i go czegos uczyc, albo spedzac z nim czas siedzi ciagle przed komputerem i wypisuje na pedigree...
pf...
 

Postprzez pf... 14 lip 2007, o 08:49

a jak dalej mi nie wierzycie o tej swince to przeczytajcie to:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=87961
dokladnie chodzi mi o pierwszy post
jestem pewna, ze jak z psow i kotow to rowniez z mniejszych zwierzakow, ale nie pisali tego, bo co mieli by wymieciac "świnek morskich, kanarków, chomików, szynszyli, papug falistych" ...?
pozatym, dobrze wiem co slyszalam, a ze wy w to nie wierzycie, to juz wasza sprawa, napisze tylko jeszcze jedno "błogosławieni ci, którzy nie widzieli a uwierzyli"
pf...
 

Postprzez bjossa 14 lip 2007, o 09:15

bobjosa


prosze nie zniekształcać mojego nicku :evil:

nawet nie mam co pisac z takimi ludzmi o psach


z jakimi :?: możesz mi to dokładnie wytłumaczyć :?: bo nie wierzymy w wymyślane, żenujące historyjki :?: jeśli masz dowody, że zostało popełnione przestępstwo to poprostu zgłoś to do odpowiedniej instytucji :!:

jedni ludzie jedzą żarcie ekologiczne, zdrowe itp a inni jedzą zwykłe z supermarketu z promocji. Tak samo jest z karmą dla psów. Albo dobra i droga albo tania i gorsza. Nie ma tu wiecej filozofii. :roll:
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez ValdeQ 14 lip 2007, o 09:51

Zwierzęta po eutanazji są odbierane z gabinetów przez specjalistyczne firmy i sprzedawane producentom karmy... w USA i Kanadzie. To jest fakt, o którym było dość głośno, ponieważ wykryto w karmie substancje uzywane do usypiania zwierząt, pentobarbital sodu.

Z tym, że ta praktyka nie dotyczy jednego producenta, a prawie wszyskich.

Czy podobnie dzieje sie w Polsce - nie wiem, ale nie zdziwiłbym się.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez PaaaTuUuNIaaa 14 lip 2007, o 09:55

"PRODUKUJECIE KARMĘ Z UŚPIONYCH ZWIERZĄT KUPOWANYCH W LECZNICACH WETERYNARYJNYCH,PADŁYCH NA RÓŻNE CHOROBY PSÓW,KOTÓW,ŚWIŃ I INNYCH ZWIERZĄT.
MOJA KOLEŻANKA DOSTAŁĄ SIĘ DO WASZEJ FABRYKI I WIEM,ŻE MIELICIE KURAKI ZE WSZYSTKIM-Z PIÓRAMI,ŁAPAMI.
DODAJECIE TAM BARDZO SILNĄ CHEMIE,SUBSTANCJE UZALEZNIAJĄCE I DALIŚCIE ŁAPÓWKĘ POLSKIEMU STOWARZYSZENIU DIETETYKÓW WETERYNARYJNYCH.
PSY PO ZJEDZENIU WASZEJ KARMY UZALEŻNIAJĄ SIĘ.WETERYNARZE ODKRYLI,ŻE WSZA KARMA NISZCZY ŻOŁĄDEK,WĄTROBĘ I OGÓLNIE CAŁY UKŁAD POKARMOWY.JUŻ TYSIĄCE PSÓW STRACIŁO PRZEZ WAS ŻYCIE.INNE CIERPIĄ POD KROPŁ,ÓWKAMI.A WASZYM HASŁEM ZAMIAST "BO KOCHAMY PSY" POWINNO BYĆ "BO ZBIJAMY PIENIADZE NA NAIWNIAKACH I KOCHAMY TRUĆ PSY!"."

To ALASKANE MALAMUTE napiał na forum Pedigree.
Nowa obroża-25zł, Smycz-48zł, kaganiec-42zł,
Uśmiech twojego psiaka-Bezcenne...:)

www.psiaczek.pl Zapraszam wszystkich psiarzy :)
www.konipies.fora.pl Zapraszam wielbicieli psów :)
www.podhalan.fora.pl Zapraszam miłośników tych białych miśków :)
Avatar użytkownika
PaaaTuUuNIaaa
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 maja 2007, o 13:49
Lokalizacja: chociw

Postprzez bjossa 14 lip 2007, o 21:37

ciekawe, że ALASKAN MALAMUTE totalnie przestała udzielać sie w tym temacie :roll:
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez pf... 15 lip 2007, o 18:34

eh, alaskan, alaskan, czy ty naprawde nie masz co do roboty tylko walczyc z pedigree? prawda jaest taka ze i tak nie wygrasz z nimi...

swoja droga, dodaja tam nie tyle "środków uzależniających" co soli,
ta moja droga i zebys interesowala sie zywieniem psow a nie zajmowala walka z pedigree to bys wiedziala ze psy lubia sol, a jej niestety znajduje sie wiele w tej "karmie", a co za tym idzie psy po tym choruja, bo sol im szkodzi, bardziej niz ludzom...
pf...
 

Postprzez Ruselek 15 lip 2007, o 18:46

Ja już się gubie kto jest kim :?
Ruselek
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 123
Dołączył(a): 30 kwi 2007, o 21:35

Postprzez sWeter 15 lip 2007, o 19:25

Ja też :?
Avatar użytkownika
sWeter
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 126
Dołączył(a): 28 maja 2007, o 12:12

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości

paw prints