DOBRA KARMA DLA ALERGIKA

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Weimaromaniaczka 28 lis 2007, o 18:46

A czy w tych karmach które podawałaś była kukurydza albo mączka kukurydziana? To najszybciej alergizuje.
Avatar użytkownika
Weimaromaniaczka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 115
Dołączył(a): 11 lis 2007, o 17:42

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez OWCZARZ 29 lis 2007, o 12:27

W Chicken Soup nie było ani kukurydzy ani pszenicy a alergia była dalej więce to nie to. Ani kurczak ani kukurydza czy pszenica.

Prawdopodobnie to nie alergia pokarmowa.
OWCZARZ
Avatar użytkownika
OWCZARZ
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 92
Dołączył(a): 28 wrz 2007, o 15:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Katja 29 lis 2007, o 17:12

wydawało mi się ze kiedys pisałes na krakvecie ze chs dobrze się sprawdzał u twojego psa...
Katja
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 87
Dołączył(a): 24 paź 2007, o 19:30

Postprzez OWCZARZ 30 lis 2007, o 00:30

Tak ale czesto sa problemy z brakiem tej karmy u dystrybutora dlatego zastanawiałem sie nad zmiana.
OWCZARZ
Avatar użytkownika
OWCZARZ
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 92
Dołączył(a): 28 wrz 2007, o 15:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Katja 30 lis 2007, o 17:47

OWCZARZ napisał(a):Tak ale czesto sa problemy z brakiem tej karmy u dystrybutora dlatego zastanawiałem sie nad zmiana.
a chyba ze tak. Ja nigdy nie miałam z nimi problemu.
Katja
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 87
Dołączył(a): 24 paź 2007, o 19:30

Postprzez Gość 30 lis 2007, o 20:41

OWCZARZ napisał(a):Tak ale czesto sa problemy z brakiem tej karmy u dystrybutora dlatego zastanawiałem sie nad zmiana.
u tego dystrybutora nigdy nie bylo problemow z chs
Gość
 

Postprzez OWCZARZ 2 gru 2007, o 22:33

Oczywiscie ze były. Zobacz sobie teraz na ich strone, wersja large breed...pisze ze ostatnie sztuki, a jeszcze nie tak dawno brakowało towaru, czekali na nowa dostawe i trwało to dosc długo.

Edit: no teraz juz maja duzo po dostawie, ale czesto gesto sa ostatnie sztuki badz nie ma danej wersji na stanie.
OWCZARZ
Avatar użytkownika
OWCZARZ
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 92
Dołączył(a): 28 wrz 2007, o 15:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Katja 3 gru 2007, o 19:17

OWCZARZ napisał(a):Oczywiscie ze były. Zobacz sobie teraz na ich strone, wersja large breed...pisze ze ostatnie sztuki, a jeszcze nie tak dawno brakowało towaru, czekali na nowa dostawe i trwało to dosc długo.

Edit: no teraz juz maja duzo po dostawie, ale czesto gesto sa ostatnie sztuki badz nie ma danej wersji na stanie.

Masz ewidentnie pecha, ja zamawiam u nich od ponad roku, i to spore ilości bo co miesięcznie około 2 największych opakowan i nigdy się nie spóznili ani o dzień. ;)
Katja
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 87
Dołączył(a): 24 paź 2007, o 19:30

Postprzez OWCZARZ 4 gru 2007, o 12:58

Mnie nie chodzi o to ze sie spoznili, bo ja tez jesli zamawiam i jest karma akurat na magazynie to przychodzi z reguły do 2 dni:) Wiec jesli o to chodzi sa solidni bardzo.

Mnie chodzi o to że czasem partia danej karmy np. CHS Large Breed sie skonczy w magazynie...tak było np. ok. 2 tygodni temu i wtedy to trochę trwa zanim sprowadzą z USA. ( Wtedy przy karmie na ich stronie widnieje napis, że zostały ostatnie sztuczki, ewentualnie że karma chwilowo niedostępna).

A przez to że są jedynym dystrybutorem na Polskę, w razie chwilowego braku towaru, bo czekają na nową partię....nie można nigdzie indziej kupić jeśli akurat potrzebuje.

O to mi chodzi.

Np. teraz jest chwilowy brak Nutry Gold dla hodowcow, mozna sobie sprawdzic na ich stronie.
To samo bywa czasem z karma CHS.
OWCZARZ
Avatar użytkownika
OWCZARZ
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 92
Dołączył(a): 28 wrz 2007, o 15:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Katja 4 gru 2007, o 17:37

rozumiem rozumiem, dlatego podałam swój przykład ze zamawiałam od roku po w sumie 4 worki miesięcznie/ 2 co dwa tygodnie/ i nigdy się z taką sytuacją nie spotkałam, ale moze ostatnio coś nawalają bo juz od wrzesnia jemy inna karmą.
Katja
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 87
Dołączył(a): 24 paź 2007, o 19:30

Postprzez Gość 7 gru 2007, o 11:05

Katja napisał(a):rozumiem rozumiem, dlatego podałam swój przykład ze zamawiałam od roku po w sumie 4 worki miesięcznie/ 2 co dwa tygodnie/ i nigdy się z taką sytuacją nie spotkałam, ale moze ostatnio coś nawalają bo juz od wrzesnia jemy inna karmą.
Katja to jaka karma karmisz swoje pieski?
Gość
 

Postprzez Katja 7 gru 2007, o 11:35

Jedna suka je eukanube dermatosis, jest atopikiem, ale jak juz przejdziemy 1 etap leczenia, to chcę przejść na Bento Kronen Lamb and Rice, a w lecie kiedy ma treningi na Orijena- prawdopodobnie rybnego.

Drugi psiur- to jest mały psiak, je też Bento Kronena seniorka, a młody wariat wsuwa nutre nuggets dla aktywnych....tez bym chciała go na Bento przestawic ale nn mam od hodowców i cena gra tu duza rolę. Psy które jadły CHS teraz są u hodowcy i wcinają jakąs czeską karmę, eminent bodajże.
Katja
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 87
Dołączył(a): 24 paź 2007, o 19:30

Re: DOBRA KARMA DLA ALERGIKA

Postprzez ulija 12 lip 2009, o 10:52

HEJ. MOJA SUCZKA MA UCZULENIE, TYLKO NIE WIEM DOKLADNIE CZY POKARMOWE..., DOSTALA LEKI ALE NIE POMOGLY.. OGULNIE OBJAWY SA TAKIE ZE WYGRYZA SOBIE LAPKI MIEDZY PALCAMI I DRAPIE PYSZCZEK KTORY JEST CZERWONY I OPUCHNIETY,DO TEGO TROSZKE SMIERDZI :( JAK JEJ POMÓC, MOZE ZMIAAN KARMY NA POCZATEK?
ulija
 

Re: DOBRA KARMA DLA ALERGIKA

Postprzez Atena 12 lip 2009, o 11:05

a jaką karmą ją karmisz?
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Re: DOBRA KARMA DLA ALERGIKA

Postprzez ridler 20 lis 2014, o 21:35

U mnie sprawdziła się karma Purina Hypoalergiczna - można ją dostać w telekarma.pl
ridler
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 lis 2014, o 23:37
Imię psa: sara
Rasa psa: mieszaniec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości

paw prints
cron