Royal Canin dla seterów

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

Royal Canin dla seterów

Postprzez Kiniek&Kaja 7 paź 2007, o 18:03

Chciałabym się dowiedzieć jaka karma byłaby najlepsza dla seterka irlandzkiego. od zawsze kocham te psiaki i tak powolutku wszystko sobie planuję. :))
Kiniek&Kaja
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez mwijatak 7 paź 2007, o 18:19

Moje jadły Royala bardzo długo (najpierw RC maxi junior, potem maxi adult). Sierść błyszcząca, kupy również w porządku, problemów z żołądkiem żadnych choć ta rasa ma niestety wrażliwe żołądki. Niestety im się przejadła i przeszłam na Purinę Pro Plan L&R a teraz jedzą Brita L&R. Jak purina tak i brit również jest przyswajany w porządku. Z sierścią i trawieniem żadnych problemów.

Przy Bricie pojawił się nieładny zapach z pyska dlatego po skończeniu tego worka znowu wracamy do Puriny lub Royala :)

Jeśli zbierasz informacje przed zakupem pieska to ciężko jest odpowiedzieć jak dana karma będzie służyła Twojemu pupilowi. Dopiero po zakupie psa będziesz widzieć jak reaguje na daną karmę i czy zjada ją ze smakiem ;)
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kiniek&Kaja 7 paź 2007, o 18:39

No no wiadomo, ale wiesz, dobrze jest się czegoś najpierw dowiedzieć, a nie od razu na głęboką wodę.
Moją jamniczkę karmię domowym jedzeniem, dlatego nie mam pojęcia o karmach. A chciałabym nią karmić, bo przy dużych rasach jest ten problem z rośnięciem , a ja nie znam dokładnie zawartości witamin w normalnych produktach.

Tak a'propos to karmiłać royalem maxi? Ja wyczytałam, że dla seterków jest medium.

Świetne masz psiaki :D oglądałam galerię Demona i Kajki :D
Kiniek&Kaja
 

Postprzez mwijatak 7 paź 2007, o 18:50

Przy gotowanym to należy dodatkowo podawać witaminy. U mnie gotowane jest odświętnym daniem i raczej mała odskocznią od suchego, ponieważ łatwo jest psa utuczyć przy gotowanym. Poza tym nie wiem czy tyle ile on dostanie to jest wystarczająco.

RC Maxi jest dla psów o wadze pow. 25 kg a moje ważą więcej ;)

Dziękujemy za odwiedziny galerii :) Mam nadzieję, że niebawem będę mogła odwiedzić i Twoją galerię.
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kiniek&Kaja 7 paź 2007, o 19:06

Jak czasem zostawiamy Kajkę u mojej babci (żeby sama w domu nie była:)), to wraca z wagą powyżej normy :!: zawsze potem jest dieta i przyznam, że ciężko jest tak karmić, dlatego myślę o karmach. Niestety dopiero dla następnego pieska, bo moja Kajka nie tknie chrupek nawet jakby zbliżał się koniec świata :shock:

Ooj zależy jaką galerię. bo seterek jeszcze dłuugo będzie musiał poczekać (bo nie planuję go w najbliższej przyszłości; jakoś za parę lat, ale kocham tą rasę tak, że już teraz się dowiaduję.

Ale pomyślę o galerii dla Kajki :D
Kiniek&Kaja
 


Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości

paw prints