Próbki karm

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez izolek 29 paź 2008, o 09:03

Wysłałam maile do w/w producentów i będę czekać:D
Pro Pac Brand Manager odpisali błyskawicznie, ale niestety nie mają darmowych próbek, poradzili mi zakup małego opakowania karmy, na próbę :wink:
izolek
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Gość 29 paź 2008, o 12:08

Nestle (karma Purina) rowniez nie wysyla probek.
Gość
 

Mam pytanie;)

Postprzez NinKa;) 5 lis 2008, o 14:42

Czy trzeba być pełnoletnim żeby wysłać maila i otrzymać próbki?? :oops: :?:
NinKa;)
 

Postprzez izolek 6 lis 2008, o 08:49

Na pewno nie. Mi z Royal Canin odpisali że wyślą próbki, a Pedigree ma teraz akcję "Rośnij zdrowo" i wysyła karmę która ma wystarczyć dla szczeniaka na tydzień.
Avatar użytkownika
izolek
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 25
Dołączył(a): 30 paź 2008, o 18:28
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez NinKa;) 6 lis 2008, o 18:56

I nie sprawdzają tego?? Czyli można normalnie wysyłać maile do firm? :D
NinKa;)
 

Postprzez Tęczova 6 lis 2008, o 19:26

Ja zawsze wpisuję moje dane i wiek mojej mamy.
Skutkuje ! :lol:
Obrazek
Karolina i Daisy :)
Obrazek
-
Saba, o Tobie nigdy nie zapomnę.. [*]
Avatar użytkownika
Tęczova
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 12 sie 2008, o 15:47
Lokalizacja: się tutaj wzięłam? :)

Postprzez dariak15 9 lis 2008, o 19:50

izolek napisał(a):Na pewno nie. Mi z Royal Canin odpisali że wyślą próbki, a Pedigree ma teraz akcję "Rośnij zdrowo" i wysyła karmę która ma wystarczyć dla szczeniaka na tydzień.

Lepiej nie kupuj pedigree to zła karma :?
Obrazek
RASOWY=RODOWODOWY
Avatar użytkownika
dariak15
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 790
Dołączył(a): 8 lip 2008, o 20:16
Lokalizacja: nikąd ;)
Imię psa: Maja
Rasa psa: Maltańczyk

Postprzez yhm 10 lis 2008, o 22:56

Ja wyslalam prosbe o probke z eukanuby poprzez "zarejestrowanie sie / swojego psa" - formularz http://kit.eukanuba.com/html/eukanuba/i ... anguage=pl ;]. Troche dziwne, bo pisza tu o bonie karme, ale do zrealizowania tylko wtedy jak kupisz takie samo opakowanie... No ale stwierdzilam co mi tam, to mi przynajmniej kupon wysla, a tu w mailu dostaję : Drogi Wlascicielu Szczeniecia!

Zamówienie na bezplatny zestaw dla szczeniat i 3 kg opakowanie karmy firmy Eukanuba zostalo przyjete i zostanie wkrótce zrealizowane. Przesylka powinna byc doreczona w ciagu najblizszych 20 dni.

Jakie 3kg karmy? Nic mi wczesniej o tym nie bylo wiadomo. Mam nadzieje, ze nie beda chcieli za to zaplaty, tym bardziej ze najczesciej probki sa 100g...

Wyslalam tez formularz do pedigree, a oni za to chca date mojego urodzenia, PESEL (!), nr komorkowy i stacjonarny... Po co im tyle?!

Odpiszcie cos nt Eukanuby, prosze.
yhm
 

Postprzez Paulinka... 11 lis 2008, o 08:20

Ja tam w pedigree podałam to wszystko (dane mojej mamy) i przysłali mi po jakimś tygodniu , tyle , że pies nie chciał jeść tej suchej karmy , połasiła się tylko na junior tubs i mokrą karmę w saszetkach :wink:

A z Eukanuby ja dostałam 100 g karmy , książkę "szczenię zachowanie i szkolenie", kliker , i ulotkę o karmach Be More Dog i kupon na karmę (przy zakupie 3 kg otrzymam 0.5 kg , 7.5 kg otrzymam 1 kg , a 15 kg otrzymam 3 kg karmy gratis). A co do tych 3 kg karmy co wysyłają to nic nie wiem, ale chyba nie będą Ci kazali za to zapłacić.
Paulinka...
 

Postprzez yhm 11 lis 2008, o 12:19

Dzieki, dzieki. Tez mam taka nadzieje. No coz, ja nie podalam peselu i telefonow, bo bez przesady. Jak kupuje bilet lotniczy to nie chca peselu a tu przy darmowych probkach chca?
Wpisalam 000000 :PP
yhm
 

Postprzez dariak15 11 lis 2008, o 13:17

mi przesłali dokładnie to samo yhm to będzie 3 kg karmy :shock:
Myślałam że 100 g
Nawet gdyby było płatne to mi to wisi ale co ja z 3 kg karmy zrobie jak jej na prawie miesiąc wystarcza 500g royala + domowe żarcie
Obrazek
RASOWY=RODOWODOWY
Avatar użytkownika
dariak15
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 790
Dołączył(a): 8 lip 2008, o 20:16
Lokalizacja: nikąd ;)
Imię psa: Maja
Rasa psa: Maltańczyk

Postprzez yhm 11 lis 2008, o 13:47

Ja biore psa za 5 dni (:D), szczeniaczka i wlasnie tak szukam po tych probkach, to tu daja 100g, tutaj z 200g, a tu patrze przysylaja 3kg O.o

Tylko ze jak beda mi kazali zaplacic to to gdzies kolo 50zl ! A ja raczej nie mam takich mozliwosci zeby placic 50zl za 3kg karmy...

Dariak15, jak ci tylko przyjdzie probka to napisz :P
yhm
 

Postprzez Gość 11 lis 2008, o 14:18

przecież szczeniaka karmi się tym co jadł u hodowcy, jeśli uważasz,że inna karma jest godna uwagi to po pewnym czasie przestawisz na nią pieska.
Gość
 

Postprzez yhm 12 lis 2008, o 18:19

Wiem, wiem, trzeba karmic tym co u hodowcy, a w tym wypadku, u poprzedniego wlasciciela, bo hodowca to ona nie jest :P
Glownie bedziemy karmic psa "domowym jedzeniem", tzn wyroby domowe ;D no i z MALYM dodatkiem karmy. A poza tym, zanim dostaniemy te paczki (jesli w ogole dojda) to jeszcze troche czasu :]
yhm
 

Postprzez izolek 12 lis 2008, o 23:48

Anonymous napisał(a):przecież szczeniaka karmi się tym co jadł u hodowcy

Mój "u hodowcy" jadł makaron z parówkami :?
Avatar użytkownika
izolek
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 25
Dołączył(a): 30 paź 2008, o 18:28
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 38 gości

paw prints