Próbki karm

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez szczotek 5 kwi 2007, o 10:51

deidre napisał(a):Fitmin - porządna próbka!! Worek 3 kg + solidna miska, a przesyłka na ich koszt była u mnie w ciągu 5 dni od maila.


A ja dostałam od nich dwa woreczki karmy 400g bez miski :( Niesprawiedliwe :lol:

Ale przesyłka była szybko ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
szczotek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1398
Dołączył(a): 28 sie 2006, o 16:30
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez pauline_g 5 kwi 2007, o 13:21

U nas to wygląda tak:

Acana: zaprosili nas do sklepu firmowego koło stadionu
Biomill: proszą o podanie numeru telefonu, żeby przeprowadzić ankietę
Purina: nie prowadzi już wysyłki próbek
Egle Pack: 5 zł na konto, chyba, że wyśle się im rodowód swojego psa to będzie gratis
RC: odezwali się i napisali, że przyślą w następnym tygodniu, bo są święta
Nutro: odezwali się, przyślą
ProPac: napisali, że cierpią na brak próbek i, że sytuacja zmieni się w najbliższych tygodniach i przyślą

Wysyłałam parę dni temu i jak na razie nic nie otrzymałam. Będziemy czekać :)
Obrazek
Avatar użytkownika
pauline_g
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1603
Dołączył(a): 3 lip 2005, o 22:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez ValdeQ 5 kwi 2007, o 13:40

Aktualnie są kampanie promocyjne Fitmin i Nutro Choice, te firmy powinny przysłać.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Miłośniczka_zwierząt 1 maja 2007, o 12:58

a czy za te próbki sie płaci i czy można wysłać proźbe do wielu firm naraz i czy oni to jakoś sprawdzają i do jakich firm najlepiej wysłać takiego maila
Miłośniczka_zwierząt
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 91
Dołączył(a): 21 lip 2006, o 23:38
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez deidre 1 maja 2007, o 18:28

Miłośniczka_zwierząt napisał(a):a czy za te próbki sie płaci i czy można wysłać proźbe do wielu firm naraz i czy oni to jakoś sprawdzają i do jakich firm najlepiej wysłać takiego maila


Jakoś dziwnie do tego podchodzisz....
Wysłanie próśb o próbki do kilkunastu różnych firm to nie korupcja i łamanie prawa, firmy nie sprawdzają między sobą czy do innych też się wysłało prośbę (skąd to w ogóle Ci do głowy przyszło??).

Jeśli nie mają/nie chcą wysyłać próbek, to Ci po prostu nie odpiszą lub ich nie przyślą.

Jeśli firmy rozsyłają próbki, to są to w 99% małe opakowania, czasem tylko 100-200 gram - tak więc zero możliwości zdefraudowania :wink:
Tylko dać swojemu pieskowi do spróbowania.

Co do kosztów, to niektóre firmy proszą o przesłanie koperty z naklejonym znaczkiem, żeby sami nie płacili za wysyłkę.

A do jakich firm najlepiej wysłać - poczytaj tylko ten topic, a będziesz wszystko wiedzieć.

Btw najpierw poczytaj to forum, zapoznaj się z istniejącymi tu już informacjami i poradami, a dopiero potem pytaj i doradzaj innym... w przeciwnym przypadku będziesz miała na pieńku z modami i adminami tego forum :roll:
Ola, Dominik i Kluska
Avatar użytkownika
deidre
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 112
Dołączył(a): 22 lut 2007, o 19:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Gość 1 maja 2007, o 18:45

deidre a wysyłałas już proźbę o przysłanie próbek . Przepraszam że takie pytania zadaje , ale mój brat zrobił mi niezły mętlik w głowie
Gość
 

Postprzez Gość 1 maja 2007, o 20:04

mam pytanie czy pedigree wysyła też próbki wiem że będziecie obóżeni ale chce pomóc mojej koleżance , która nie ma pieniędzy na drogie karmy
Gość
 

Postprzez Miłośniczka_zwierząt 1 maja 2007, o 20:41

jak myślicie przyślą mi darmowe próbki takie firmy jak aport, frolic, royal, biomill , nutra gold, acana, propac, nutra nuggets, bosch, purina, eagle, kronen.
Miłośniczka_zwierząt
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 91
Dołączył(a): 21 lip 2006, o 23:38
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez deidre 1 maja 2007, o 20:45

Anonymous napisał(a):deidre a wysyłałas już proźbę o przysłanie próbek . Przepraszam że takie pytania zadaje , ale mój brat zrobił mi niezły mętlik w głowie


Tak, pisałam o tym zresztą w tym topicu (apeluję do nowych na tym forum: czytajcie to co już jest napisane zanim zadacie jakieś pytanie)
Do takich firm jak już pisałam w tym topicu.

mam pytanie czy pedigree wysyła też próbki wiem że będziecie obóżeni ale chce pomóc mojej koleżance , która nie ma pieniędzy na drogie karmy


Milion razy lepiej będzie jak kupi psu karmę Brit - koło 100 zł (z dostawą do domu) za 15 kg. Bo dobra karma nie musi być droga.
Naprawdę Pedigree to świństwo - teraz może i mniej koleżanka zapłaci za karmę (choć cena za kilogram jest porównywalna jak w przypadku Brita), ale potem wyda fortunę na leczenie... już nie wspomnę o cierpieniu psa

Miłośniczka_zwierząt napisał(a):jak myślicie przyślą mi darmowe próbki takie firmy jak aport, frolic, royal, biomill , nutra gold, acana, propac, nutra nuggets, bosch, purina, eagle, kronen.


Jeszcze raz proszę Cię - poczytaj trochę ten temat, znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Już ludzie pisali, które firmy raczej przysyłają, a które raczej nie.
Ola, Dominik i Kluska
Avatar użytkownika
deidre
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 112
Dołączył(a): 22 lut 2007, o 19:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Gość 1 maja 2007, o 21:18

no tak ale chyba lepiej żeby pies jadł pedigree niż sabe a że bardzo ją lubie to chcę jej pomóc
Gość
 

Postprzez olwo 2 maja 2007, o 08:54

Tylko że Pedigree to trucizna... poprostu...

A co do ceny, to na www.telekarma.pl (przepraszam, że reklamuję sklep, ale w "naszym" nie ma Pedigree ;) ) za worek 15kg

BRIT ADULT - 89 zł
PEDIGREE ADULT - 99 zł

Pedigree tańsze :?: ciekawe...

No dobra, tam Brit jest na promocji, ale poprzednia cena to itak 100 zł... złotówka różnicy, a jakość bez porównania...
Avatar użytkownika
olwo
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1475
Dołączył(a): 26 sie 2005, o 08:21
Lokalizacja: okolice Krakowa

Postprzez szczotek 2 maja 2007, o 17:09

ja brita bez promocji z kurierem gratis kupuje za 90zł a dokładnie to 88 na allegro
Obrazek
Avatar użytkownika
szczotek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1398
Dołączył(a): 28 sie 2006, o 16:30
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Postprzez Gosinka 3 maja 2007, o 09:26

Co do taniej karmy, to są jeszcze tańsze karmy znanych marek. Np. Bento Kronen ma linię lepszej i gorszej karmy. Ta gorsza to 99 zł za 15 kg worek, albo nawet 87 zł za 15 kg.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gosinka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 209
Dołączył(a): 6 lip 2006, o 07:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Gość 4 maja 2007, o 18:25

a jaki jest email do pro plan?
Dzis wysłałam email z prosbą o probki. kiedy dojdą ??
Gość
 

Postprzez Gość 10 cze 2007, o 17:11

Jaki jest e-mail do Nutro Choice?
Gość
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 35 gości

paw prints