jedzenie domowe dobre na stawy

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez ValdeQ 6 lis 2007, o 00:36

Ale w diecie BARF są chyba korpusy, nie ma długich kości. Czy może się mylę?
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez bjossa 6 lis 2007, o 23:03

zrobiłam Brutusowi galaretke kurzych łapek i przezyłam szok :shock:

mój pies to nieziemski żarłok, zjada wszystko co nadaje sie do zjedzenia i wiecznie jest głodny wiec myslałam że tak samo bedzie z łapkami... ale nie... on podszedł, powąchał i wzgardził :roll: zjadł dopiero wtedy, gdy zrozumiał ze to jest jedyny posiłek i nic innego nie bedzie... wyrażnie kurze łapki mu nie smakują... :roll: tak czy inaczej zjadł wszystko bo zbytnio nie miał wyboru :lol: albo kurze łapki albo nic :lol:
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Atena 7 lis 2007, o 07:11

ooo :shock: i Atena i Aza zabijają się o galaretkę z łapek - choć Azy może nie powinnam wymieniać, bo ona zje WSZYSTKO :shock:
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez Cimi 18 lis 2007, o 13:42

ValdeQ napisał(a):Ale w diecie BARF są chyba korpusy, nie ma długich kości. Czy może się mylę?


W diecie jest to co podasz ja daję łapki, skrzydełka( rownież gęsie i kacze) korpusy bez i z szyjkami( także gęsie i indycze) , zależy jakie dostanę.
Agata z Fio i Fe
Avatar użytkownika
Cimi
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 48
Dołączył(a): 27 kwi 2006, o 14:49
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Weimaromaniaczka 18 lis 2007, o 14:01

Ja podaję z drobiu tylko indycze szyje i podroby.Głównie lecimy na wołowinie,baraninie i rybach.Moja zmora jeszcze zbyt łapczywie je i nie gryzie wszystkiego do końca.
Avatar użytkownika
Weimaromaniaczka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 115
Dołączył(a): 11 lis 2007, o 17:42

przepis na kurze łapki

Postprzez miłośniczka 28 maja 2008, o 11:44

ja zawsze odcinam pazurki z kurzych łapek i jak na łapkach są odciski to też odcinam potem gotuję z dwoma albo trzema kostkami rosołkowymi- w zależności od ilości łapek i wody w garze.gotuję, pół dnia studzę, wieczorem znów gotuję, potem znów stódzę odstawiając na całą noc, rano znowu gotuję i znów studzę...robi sie galareta no i łapki są mięciutkie(dzięki kilkakrotnemó gotowaniu). To nie tylko przysmak dla moich piesków ale i sama uwielbiam te łapki wcinać z radością oczywiście bez kości. no i pieskom lepiej nie dawać kurzych kości żeby im się jak igły nie powbijały. Ale te chrząstki z łapek, mięsko i galaretka odbudowują układ kostny i maziowy a ponad to bije na głowę wszystkie inne smakołyki jakie są na świecie!. polecam mniammmm. Jeszcze dodam że mój mąż ma problemy z kośćmi, stawami i zębami a to tylko dlatego bo nie chce jeść tych łapek, i galaretki ze mną i z naszymi psiaczkami. Apeluję więc do was też ludzie, żebyście nie nażekali teraz albo potem na stawy to bierzcie sie za te łapki!pozdrawiam . w sumie to nie powinnam wam tego mówić bo jak sie wszyscy rzucą na łapki kurze to zdrożeją, a tak to przynajmniej są tanie. pozdrawiam
miłośniczka
 

Postprzez pauli 28 maja 2008, o 16:02

miłośniczko, a czy psom też gotujesz te łapki z kostkami rosołowymi? :wink:
pies nie powinien jeść soli i innych przypraw ;)
ja swojemu gotuję bez kostek ale za to z marchewką pokrojoną w kostkę :) i gotuję ok. 3 godzin [pilnując by woda nie odparowała] i to już wystarczy - są wystarczająco miękkie by bez problemu usunąć wszystkie kości ;)
potem siekam, z powrotem do wody z gotowania i wlewam do pojemników. jak stężeje - dodaję codziennie do jedzenia :)
pies się oblizuje dookoła łepka ;)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pauli
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 689
Dołączył(a): 10 kwi 2008, o 08:54
Lokalizacja: łódź

Poprzednia strona

Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 23 gości

paw prints