Która karma lepsza?

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

Która karma lepsza?

Postprzez Cocker_Spaniel 1 lis 2007, o 13:44

Która karma jest lepsza Friskies czy Dog Chow?
Cocker_Spaniel
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Ewka 1 lis 2007, o 20:33

Dog chow jak nic!!
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Anashar 2 lis 2007, o 01:35

A najlepiej kup Brita. Tani bbo czeski, a jakościowo lepszy od obu wymienionych przez Ciebie Ewko :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
Anashar
Mistrz Foto
Mistrz Foto
 
Posty: 809
Dołączył(a): 5 lip 2007, o 00:53
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Rocky (*), Pchełka, Aza, Ciapek
Rasa psa: DONek (*) i 3 piękne kundelki

Postprzez Lusia___xD 2 lis 2007, o 12:46

Dog Chow !! :shock: :!: :!:
Avatar użytkownika
Lusia___xD
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 54
Dołączył(a): 27 paź 2007, o 19:44
Lokalizacja: Trójmiasto { Sopot }

Re: Która karma lepsza?

Postprzez Gość 2 lis 2007, o 15:20

Cocker_Spaniel napisał(a):Która karma jest lepsza Friskies czy Dog Chow?
poszukaj cos lepszego bo to syf
Gość
 

Postprzez Cocker_Spaniel 3 lis 2007, o 10:18

aha,niewiedziałam która lepsza bo Friskies to marketówka,ale ma więcej mięsa od Dog Chow
Cocker_Spaniel
 

Postprzez Anashar 3 lis 2007, o 12:16

Cocker_Spaniel napisał(a):aha,niewiedziałam która lepsza bo Friskies to marketówka,ale ma więcej mięsa od Dog Chow


Brit ma więcej mięsa od obu karm i jest b. dobrą karmą :wink: Dostaniesz go w lepszych sklepach zoologicznych. Jest dużo jego rodzajów, mozesz spróbować czy pies będzie ją jadł. Mój z wielkim apetytem szama Activity.
Obrazek
Avatar użytkownika
Anashar
Mistrz Foto
Mistrz Foto
 
Posty: 809
Dołączył(a): 5 lip 2007, o 00:53
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Rocky (*), Pchełka, Aza, Ciapek
Rasa psa: DONek (*) i 3 piękne kundelki

Postprzez Cocker_Spaniel 3 lis 2007, o 13:16

Chyba zdecyduje się na ten Brit,tylko musze sprawdzić czy smakuje mojemu psu
Cocker_Spaniel
 

Postprzez ValdeQ 3 lis 2007, o 15:11

Skoro to ma być kryterium, to najwięcej mięsa w mięsie ma mięso. 8)
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Marcin Dondelewski 28 lis 2007, o 10:16

ja też polecam brit

jest bardzo dobra w stosunku do ceny za którą trzeba za nia zapłacić.
Darmowy kurs dla właścicieli psów

Obrazek

www.kurs.bizon.pl
Avatar użytkownika
Marcin Dondelewski
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 119
Dołączył(a): 9 sty 2007, o 00:09

Postprzez Gość 28 lis 2007, o 16:36

Wszystkie trzy karmy siebie warte. Brit ciut lepszy od dwoch wczesniejszych, ale nie na tyle by z czystym sumieniem polecic.

Dołożyc i kupic Acane lub Belcando. Bardzo dobrą propozycją jest Propac w wersji z kurczakiem, który można kupić już za ok. 105 zł.

A jakościowo różnica między nim a Britem kolosalna.
Gość
 

Postprzez TLx4ku 3 gru 2007, o 20:17

Witam,
Mam pytanie dotyczące karmy dla owczarka niemieckiego (wiek 12miesiecy,samiec,duży pies::). Dotychczas dostawał Eukanuba largebreed junior teraz trzeba będzie zmienić na karmę dla dorosłych psów. Zastanawiam sie nad Eukanuba albo Hills.(ale jeśli ktoś uważa, że za podobne pieniądze są jeszcze lepsze to niech pisze)

Moje pytanie:
-Czy przy tych droższych karmach są jakieś różnice? Czy wszystkie są podobne i nie warto przejmować się marką!?
TLx4ku
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 51
Dołączył(a): 1 lis 2007, o 09:20

Postprzez Katja 3 gru 2007, o 21:00

Myśle ze w podobnej cenie, jak nie tańsze, masz np Bento Kronen- świetna karma, jakością duzo lepsza niz obecna Eukanuba, może Hills jest lepszy, ale to juz chyba kwestia jak bedzie psu pasował. Moim zdaniem Bento jest bardzo dobrą karmą- bez konserwantów, ma fajne proporcje glukozaminy i chonodroityny, co jest ważne przy duzej rasie, poziom białka jest dobrze dopasowany względem wielkości psa.
Jezeli interesują cię karmy z najwyższej półki to spójrz na Biomilla- ta karma pod względem jakości nie ma sobie równych i jest daleko z przodu a po niej długo długo nic, Orijena- jezeli pies jest zdrowy i ma baaaardzo dużo ruchu- wysokka zawartości białka i inna "konstrukcja" karmy. Warto tez spojrzec na Nutro Choice, które jest moim zdaniem jakościowo lepsze od RC, Eukanuby i Hillsa.
Katja
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 87
Dołączył(a): 24 paź 2007, o 19:30

Postprzez OWCZARZ 4 gru 2007, o 13:06

Tak Eukanuba i Hills to już nie jest ta jakośc co kiedyś.

Wg mnie czołówka to Nutro Choice, Biomill ( choc nie każdemu psu służy i strasznie droga u nas, bo np. w Czechach kosztuje połowę z tego co u nas).

Z europejskich naprawdę warto zastanowić się nad Bento Kronen, bardzo dobra jakość, cena za taką jakość niewygórowana.

Ja bym na Twoim miejscu spróbował dla psiaka Nutro Choice, Biomill, dwie karmy na mniej więcej tym samym najwyższym poziomie.

Później trochę im ustępujące jakością ale naprawdę niewiele, też dwie na mniej więcej tym samym poziomie, Bento Kronen i Chicken Soup.
OWCZARZ
Avatar użytkownika
OWCZARZ
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 92
Dołączył(a): 28 wrz 2007, o 15:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Katja 4 gru 2007, o 17:45

OWCZARZ napisał(a):Tak Eukanuba i Hills to już nie jest ta jakośc co kiedyś.

Wg mnie czołówka to Nutro Choice, Biomill ( choc nie każdemu psu służy i strasznie droga u nas, bo np. w Czechach kosztuje połowę z tego co u nas).

Z europejskich naprawdę warto zastanowić się nad Bento Kronen, bardzo dobra jakość, cena za taką jakość niewygórowana.

Ja bym na Twoim miejscu spróbował dla psiaka Nutro Choice, Biomill, dwie karmy na mniej więcej tym samym najwyższym poziomie.

Później trochę im ustępujące jakością ale naprawdę niewiele, też dwie na mniej więcej tym samym poziomie, Bento Kronen i Chicken Soup.


Jedno tylko zakwestionuję, Biomill juz dawno jakościowo wyprzedził NC, jak wynika z najnowszych badań ;)
Katja
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 87
Dołączył(a): 24 paź 2007, o 19:30

Następna strona

Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 31 gości

paw prints