jaka karma?

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Kazia 21 mar 2005, o 10:38

Mój pies nie lubi marchewki,tak wyjada z miski ze marchewka zostaje,no chyba ze jest drobno starta to niema wyboru.A tak wogóle to ogórek czy kiszona kapusta napewno nie zaszkodzi w niewielkich porcjach i gdy zachowamy umiar.
Pies najlepszy przyjaciel człowieka
Avatar użytkownika
Kazia
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 3 mar 2005, o 14:05
Lokalizacja: Płoki

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez hercia64 12 kwi 2005, o 12:11

Moja psiunia zajada wszystkie warzywka i owoce. I przy tym jest mnóstwo śliny kapiącej na podłodze, szczególnie przy pomarańczach...Nie je karm suchych, najwyżej kupuję jej ( ale rzadko) na wyjazdy, karme w puszce, a ogólnie to woli zwykłą kaszę lub ryż gotowany z dodatkami:D:D:d
Kocham moją bokserkę Hercie i wszystkie psiaki i konie na świecie!
hercia64
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 44
Dołączył(a): 11 kwi 2005, o 13:31
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Ewelina 14 kwi 2005, o 17:58

pewnie przede wszystkim te 'dodatki' :)
Pozdrowienia znad morza. Ewelina&Bagi
Avatar użytkownika
Ewelina
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 22:29
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez hercia64 15 kwi 2005, o 13:33

Oj przy tych dodatkach to zawsze ślinka psiakowi leci:D Szczególnie u mojej Herci.:D:D
Kocham moją bokserkę Hercie i wszystkie psiaki i konie na świecie!
hercia64
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 44
Dołączył(a): 11 kwi 2005, o 13:31
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Ewelina 17 kwi 2005, o 18:20

znamy, znamy widok zwisajacych sznurowadel z pyska :wink:
Pozdrowienia znad morza. Ewelina&Bagi
Avatar użytkownika
Ewelina
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 22:29
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez hercia64 18 kwi 2005, o 12:08

Zawsze mnie Hercia rozśmiesza. Kiedy z kuchni dobiega jakies stukanie...A to Hera uderza swoim noskiem w szafke, gdzie jest chleb:) To znak, że Hercia chce zjeść chlebek z masełkiem, pokrojon w kosteczki bez skórek:D Co ja z nią mam....::):)
Kocham moją bokserkę Hercie i wszystkie psiaki i konie na świecie!
hercia64
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 44
Dołączył(a): 11 kwi 2005, o 13:31
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Michał 16 lip 2006, o 12:00

Ja karmię swoją Anabelle Eukanubą dla szczeniąt :D . Zjada ją ze smakiem. Próbowałem jej dać marchewkę, ale ją tylko namiętnię rozgryzała :twisted: .
Obrazek
Avatar użytkownika
Michał
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 27 lip 2005, o 16:43
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Anabel
Rasa psa: West Highland White Terrier

Postprzez Gość 10 sie 2006, o 18:25

Czy Wasze pieski lubią potrawy mleczne? Czy w ogóle można je psiakom podawac? Mój uwielbia szczególnie lody, jogurty i mleko, ale daję mu takie rzeczy b. rzadko, bo nie wiem czy to dobre dla szczeniaka (3,5 m-ca).
Gość
 

Postprzez Miłośniczka_zwierząt 10 sie 2006, o 20:23

ja swoje psy karmie suchą z puszek i gotowanym jedzonkiem ale częściej suchą karmą i kośćmi . to też zależy co pies lubi
Miłośniczka_zwierząt
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 91
Dołączył(a): 21 lip 2006, o 23:38
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Atena 10 sie 2006, o 20:35

nam się udało zrezygnować całkowicie z gotowanego - w końcu :D teraz Atena je tylko i wyłącznie suchą, z dodatkiem odrobiny mokrej karmy z puszki. Zamówiłam dziś nową karmę, niedługo pewnie przyjdzie, mam nadzieję, że będzie Tosi smakować, bo to zupełna nowość i nikt jeszcze jej nie stosował :(
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez marmara_19 10 sie 2006, o 20:46

oo Olu jaka karme zamowilas Tosi??Cekin je bewi doga dla psow aktywnych, karma jest super moze kiedys jak sie spotkamy podrzuce Ci troszke i zobaczymy czy Toś zje?
Obrazek
Avatar użytkownika
marmara_19
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 764
Dołączył(a): 20 wrz 2005, o 16:27
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Miłośniczka_zwierząt 10 sie 2006, o 20:53

atena a ile płacisz za tą karme i cena dotyczy ilu kg a jaka to nazwa jak można wiedzieć
Miłośniczka_zwierząt
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 91
Dołączył(a): 21 lip 2006, o 23:38
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Atena 11 sie 2006, o 07:25

zamówiłam Diamond Naturals Beef & Rice Formula for Adult Dog, worek 18kg, cena 108zł. Łącznie z przesyłką kurierem i płatnością za pobraniem wyszło 132,50zł, więc cena przyzwoita. Karma ma ciekawy skład, więc ją wypróbujemy :) Będę ją miała jutro, więc będę mogła się wypowiedzieć na temat granulek i zapachu :) Producentem jest Diamond Pet Foods, który produkuje również Nutry. Karma ta jest dostępna tylko w jednym jedynym sklepie, jego otwarcie nastąpi 10 września, ale udało mi się wyprosić worek karmy :D

Bogna - Bewi Doga Toś lubi, na wystawie dostałyśmy próbki, nawet chyba właśnie dla psów aktywnych, które jej baaardzo smakowały.
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez marmara_19 11 sie 2006, o 08:49

hmm slyszalam o tej karmie co zamowilas:))ja chyba zostane przy bewi dogu dla cekina... narazie dostaje jej ok 400 g dziennie ale za 4 miesiace przejdzie juz tylko na 250g:)))
Obrazek
Avatar użytkownika
marmara_19
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 764
Dołączył(a): 20 wrz 2005, o 16:27
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Myszka 12 sie 2006, o 17:43

Anonymous napisał(a):Czy Wasze pieski lubią potrawy mleczne? Czy w ogóle można je psiakom podawac? Mój uwielbia szczególnie lody, jogurty i mleko, ale daję mu takie rzeczy b. rzadko, bo nie wiem czy to dobre dla szczeniaka (3,5 m-ca).


Zazwyczaj psy uwielbiają mleko, ale nie powinno im się go dawać często. Tak samo jest z jogurtami, chociaż te piesek trawi to jednak mają w sobie cukier - oczywiście niezdrowy. Natomiast można podawac psiakowi jogurty naturalne z smaeko mleka czy śmietany.

Miki wicna Acane, ale pewnie przerzucimy się na Brit, bo tańsza a podobno lepsza jakościowo. Myślałam kiedys o diecie BARF, karmi ktoś ją swojego piesia ?
Obrazek
Myszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 110
Dołączył(a): 14 lip 2006, o 14:52
Lokalizacja: Rzeszów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości

paw prints