Przysmaki dla psów.

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

Re: Przysmaki dla psów.

Postprzez GlodnyZwierzak_pl 2 cze 2014, o 13:38

Zwykła czekolada jest wręcz zabroniona dla zwierząt ponieważ ma bardzo szkodliwy wpływ na ich żołądek. O wiele lepiej jest właśnie wybrać dobre smakołyki,przekąski dla naszych pupili które znajdziecie np u nas,gdzie miła i fachowa obsługa zawsze służy swoją radą i pomocą.
http://www.GlodnyZwierzak.pl - KARMY I AKCESORIA DLA PSÓW I KOTÓW.
Avatar użytkownika
GlodnyZwierzak_pl
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 sie 2013, o 18:39

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Przysmaki dla psów.

Postprzez yasminn 15 gru 2015, o 21:05

A co myślicie o biszkoptach naturea? są bezzbożowe, nie zawierają soli, cukru i mają sporo ciekawych smaków, no i co ciekawe może ich próbować właściciel....
Zastanawiam się na ich zakupem, byłby to tez dobry pomysł na prezent świąteczny dla Szilki:)
yasminn
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 6 gru 2015, o 12:59
Imię psa: szila
Rasa psa: golden

Re: Przysmaki dla psów.

Postprzez mirellakopeć 5 lut 2016, o 08:27

Przysmaki dla zwierzaków - jestem jak najbardziej za. Zwracam tylko uwagę, jaki skład jest danego przysmaku, preferuje suszone filety np. kurczaka albo kaczki, a mój psiak to uwielbia!
mirellakopeć
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 28 gru 2015, o 11:13
Imię psa: Czaki

Re: Przysmaki dla psów.

Postprzez Koletka 7 kwi 2016, o 11:56

Różne psiaki maja różne smaki, mój maltańczyk jako przysmak traktuje owoce. Lubi cytrynę, pomarańczę, maliny, jagody.
Koletka
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 mar 2016, o 23:43
Imię psa: Laky

Re: Przysmaki dla psów.

Postprzez monikabert90 29 maja 2018, o 12:11

Ja staram się kupować pieskowi przysmaki z naturalnych składników. Znalazłam takie w sklepie https://seltrade.pl/dom-i-ogrod/zwierzeta/karmy-przysmaki-gryzaki-smakolyki-dla-psow-kotow-i-innych-zwierzat. Jest tam ogromny wybór wszelkiego rodzaju ciasteczek, kosteczek itp. Znajdzie się coś nawet dla najbardziej wybrednego psiaka. Ja najczęściej zamawiam od razu większą ilość, żeby mieć na zapas. A przysmakami karmię mojego czworonoga zazwyczaj w formie nagrody za dobre zachowanie ;)
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 545
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Przysmaki dla psów.

Postprzez Gorycz 18 lip 2019, o 12:03

Myślę, że to niezdrowe dla psa jeść ludzkie jedzenie np. cytrusy! Zdecydowanie jestem za tym, by nagradzać psa i oferować mu smakołyki dla psów, jednak musi to być "za coś" według mnie. Najważniejsze to zapewnić mu optymalną dietę na co dzień, a przysmak niech będzie raz na jakiś czas, tak by pies nie przytył. Planuję kupić smakołyki dla psów z tego linku, czy ktoś ma o nich jakąś opinię?
Gorycz
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 13 mar 2019, o 15:19
Imię psa: Pączek
Rasa psa: shitzu

Re: Przysmaki dla psów.

Postprzez Kapka 25 lis 2019, o 20:18

My z racji tego, że nasz psiak się sporo stresuje to mu karmę na nową wymieniliśmy - https://poland.pronaturepetfood.com/pl- ... l-harmony/ Ma właściwości wyciszające i relaksujące a do tego ma naprawdę świetny skład :) a przysmaki dostaje tylko sporadycznie, ma dobrą karmę więc nie potrzebuje ich za bardzo
Kapka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 151
Dołączył(a): 27 lut 2019, o 16:48
Imię psa: Kajtek
Rasa psa: kundel

Poprzednia strona

Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

paw prints