Eukanuba puppy junior. Co sądzicie o tej karmie??

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

Eukanuba puppy junior. Co sądzicie o tej karmie??

Postprzez moni 14 cze 2008, o 18:23

Zakupiłam dla mojego 8 tyg. labradora karmę jak w opisie i chciałam zapytać czy jest ona dobrym wyborem dla mojego pupila? Jeszcze nie miał okazji jej jeść - od kilku dni jest na kleiku z powodu biegunki:( więc nie wiem czy w ogóle mu przypadnie do gustu. Przy zakupie sugerowałam się marką karmy i witaminy jakie karma zawiera dla prawidłowego rozwoju psa. Czy to dobry wybór??
moni
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez bjossa 14 cze 2008, o 18:35

eukanuba to dobra karma, ale ja polecam i tak Acane... :)
ale jak psiakowi bedzie smakować eukanubato czemu nie :)
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Spanielu$Koczka 14 cze 2008, o 19:04

Eukanuba jest to jedna z karm z górnej półki... myślę, że jest warta swojej ceny... :) jak najbardziej polecam. Koka ma akurat karmę, Eukanuba dla cocker spanieli ;) i karma jak najbardziej jej odpowiada z tego co widzę ;)
"Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś"

MaRta i ...
Obrazek
Avatar użytkownika
Spanielu$Koczka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1088
Dołączył(a): 5 mar 2008, o 19:37
Lokalizacja: Piła

Postprzez priboj 19 cze 2008, o 11:41

Ja dostałem próbki od producenta i moja Lea wciągnęła az uszy sie jej częsły :-)

Więć myśle, że bedzie jej smakować - a gdyby miała problem dolej troszke rosołku - pomaga :-)
priboj
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 142
Dołączył(a): 17 maja 2008, o 21:50
Lokalizacja: Poznań

Postprzez cockermanka 19 cze 2008, o 23:35

No to ja się wyłamię...pomimo,że moje psy są na Eukanubie :wink:
Już z kilku źródeł słyszałam,że Eukanuba nie jest idealna dla psów o mocnej budowie (mam na myśli szczenięta w okresie intensywnego wzrostu)...dlatego radziłabym kontrolować rozwój malucha - szczególnie okolic nadgarstków...
Avatar użytkownika
cockermanka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 183
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 01:03
Lokalizacja: Beskidy
Rasa psa: cocker spaniele angielskie

Postprzez ala_molko 26 cze 2008, o 16:36

Karmię mojego Homera Eukanubą Puppy Junior Large Breed (Homer to flat coated retriever, więc krewniak laradora) i muszę przyznać, ze po skończeniu worka przerzucamy się na coś innego. Homer nie przyswaja jej najlepiej (nieładne kupy, choć ostatnio widać lekką poprawę) i spróbujemy jak to będzie wyglądało z Acaną lub Bento Kronen. Ale oczywiście to sprawa indywidualna każdego psiaka :) Myślę, że nie ma co polegać tylko na opinii jaką ma karma, ale raczej na własnym doświadczeniu.
Avatar użytkownika
ala_molko
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 110
Dołączył(a): 7 cze 2008, o 14:22
Lokalizacja: Rybnik
Imię psa: Homer
Rasa psa: Flat coated retriever

Postprzez Baflo 24 lip 2008, o 10:37

priboj napisał(a):Ja dostałem próbki od producenta i moja Lea wciągnęła az uszy sie jej częsły :-)


Mój pies też wcina tą karmę bez mrugnięcia okiem, ale puszcza po niej tak śmierdzące bąki że bez przeciągu w domu się nie obejdzie :lol: Poza tym kupy też nie wyglądają za fajnie. Zastanawiam się nad zmianą na Brita ale ponoć przy nim też problem bąków nie znika :(
Avatar użytkownika
Baflo
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 21
Dołączył(a): 15 cze 2008, o 17:11

Postprzez amie 27 sie 2008, o 11:23

Mój pies jest na Eukanubie Puppy & Junior Large Breed od początku (hodowca nam polecił tę karmę), teraz ma 15 m-cy i chowa się zdrowo. Ale najlepiej to samemu wypraktykować, ja tą osobiście polecam.
amie
 


Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości

paw prints