Czym karmic 2 miesiecznego wyzła niemieckiego

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

Czym karmic 2 miesiecznego wyzła niemieckiego

Postprzez Gosc 17 sie 2008, o 19:01

Witam:)

Akurat tak sie składa że znalazłem 2 miesięcznego wyżła niemieckiego, wycieńczonego, który nie mógł chodzić ze zmęczenia. Udało sie go odratować i wszystko z nią OK.Chciałbym sie dowiedzieć co podawać takiemu szczeniakowi żeby mu nie zaszkodzić. Sucha karma?(jak tak to jaka najlepsza), gotowane domowe jedzenie(co można, a czego nie można podawać). I chyba najważniejsze to jakie szczepienia na początek oraz jakie powinien mieć warunki mieszkania. Mieszkam w dużym domu na wsi wiec nie będzie problemów z bieganiem i ruchem. I trochę poza tematem: kiedy najlepiej zacząźć szkolenie psa i czy ta rasa szybko sie uczy?
Z góry dzięki:)
Gosc
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez bjossa 17 sie 2008, o 19:09

gratuluje że uratowałeś malucha :)

zabierz psa do weta, on powie jakie szczepienia.
Jesli chodzi o karme, jeśli koszty nie sa ważne to może być to royal canin, eukanuba, acana, hills, bosch jesli coś tańszego to brit lub arion, pełno jest dobrych karm. Poczytaj o żywieniu na forum, napewno coś znajdziesz odpowiedniego. Napewno karmy typu chappi, pedigree, frolic czy friskies są karmami bardzo złej jakości.

Patrzyłeś czy piesek nie ma chipa lub/i tatuażu?
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Gosc 17 sie 2008, o 20:23

Wielkie dzięki za odpowiedz, a ja myślałem ze chappi, pedigree, frolic czy friskies to dobre karmy....dobrze że mnie uświadomiłeś/aś. Jeszcze raz wielkie dzięki:)

Ni zauważyłem żeby miała chipa albo tatuaż. Gdzie najczęściej umieszcza sie takie znaki na ciele psa?? a jeśli znajdę coś takiego to co mam zrobić??
Gosc
 

Postprzez Tęczova 17 sie 2008, o 20:55

Chip wszczepia się w skórę, a tatuaż jest na uchu lub w pachwinie.
Idź z nim do weterynarza w tej sprawie :)
Obrazek
Karolina i Daisy :)
Obrazek
-
Saba, o Tobie nigdy nie zapomnę.. [*]
Avatar użytkownika
Tęczova
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 12 sie 2008, o 15:47
Lokalizacja: się tutaj wzięłam? :)

Postprzez bjossa 17 sie 2008, o 21:09

tatuaż bedzie w uchu lub w pachwinie, chip na karku ( to może tylko wet stwierdzić). jesli okaże sie że piesek ma tatuaż to bedzie można odnaleźć hodowle z ktorej pochodzi, być może zgubił sie komuś...

a w ogóle byłeś już z młodym u weta? :)
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości

paw prints