dla pinczerka

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

dla pinczerka

Postprzez NuLka 27 sie 2008, o 13:05

mam pinczerka mini :D ma nadwage , zapewnilam mu wiecej ruchu ale dodatkowo chcialabym mu kupowac dobra karme odchudzajaca . z poczatku jadla eukanube light ale cos niezbyt teraz je royal canin mini light i jej smakuje;) ale myslalam o ACANA co sadzicie? ktora najlepesza dla psa tej rasy ? :] moze jakas inna polecicie dostepna w dobrych sklepach zoloogicznych ? a jesli ACANA to jaka? bo w tej firmie sie nie zbyt orientuje a slyszlalam ze jest dobra;] z gory dziekuej za odpowiedzi :)))
NuLka
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Psiarka 27 sie 2008, o 13:28

A skoro pieskowi smakuje royal canin to czemu koniecznie chcesz zmienić karmę?
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Psiarka
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1976
Dołączył(a): 10 sie 2005, o 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Gość 27 sie 2008, o 13:30

nieiwem myslalam zeby zmienic bo moze inna jest lepsza i w ogole. ale skoro sadzisz ze nie to bede przy tej sie trzymac ;d
Gość
 

Postprzez Psiarka 27 sie 2008, o 13:33

Ja nie wiem która lepsza, bo żadnej nigdy nie kupowałam, ale odpowiedzą Ci na pewno ludzie, którzy kupowali kiedyś te karmy, ja tylko się zastawiałam dlaczego chcesz zmienić karmę psiakowi ;)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Psiarka
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1976
Dołączył(a): 10 sie 2005, o 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Gość 27 sie 2008, o 13:53

oki dzieki :)) nie no nie wiem czy chce tylko zastanawialam sie czy moze ACANA nie jest lepsza chodzi o light bo po tej waga sie trzyma a nie spada;)
Gość
 


Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 32 gości

paw prints