Karma dla dużego psa . . .

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Paulinka... 10 lis 2008, o 15:42

Kupiłam dla mojego foofaka karmę Profilum Junior dokładnej nazwy nie pamiętam (ach ta moja skleroza !), bo kupowałam ją na wage i nie zapisałam nazwy :lol: Jak narazie widze ,że smakuje i psu i kotu ("Miau" wyjada psu z miski) Aż taka droga nie była ( 14,70 za kg)

A co sądzicie o Karmie Arion :?:
Paulinka...
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez leonberg 12 lis 2008, o 00:00

Paulinka... nie kombinuj. jesli karma za 14,70 nie jest dla ciebie droga to zamów rc lub eukanube. bedzie nawet tansza. arion bedzie dobry po 18 mc zycia.
leonberg
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 782
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 14:58

Postprzez Paulinka... 12 lis 2008, o 13:21

ok. teraz kupie jej RC , a później spróbuje z Eukanubą
Paulinka...
 

Postprzez leonberg 12 lis 2008, o 20:01

zareczam ci ze zadna z nich nie bedzie ci smakowała :lol:
na gust psa tez nie licz - im wiekszy szajs tym chetniej bedzie go jadł :lol:
karmy porównuje sie przez porównanie składu. sprawdz dokładnie z weterynarzem składniki i zadecyduj. nie wypada mi namawiac cie bys skorzystała wyłacznie z mojej rady lecz na rc i eukanubie wychowałem zdrowego, prostego leonka a nastepne tez bede tak karmił. nie mam zamiaru eksperymentowac tym bardziej ze cenowo Proformance jest drozsza karma oraz jej dzienne dawkowanie jest wieksze niz np rc. ( jesli mnie wzrok nie omylił to nawet do 20% ) to juz za ta karma nie przemawia tym bardziej ze duzym psom nie nalezy obciazac zoładka z powodu skónnosci do skretu zoładka. co do składu, nie miałem czasu przysiasc. moze kiedys to zrobie lecz jak na razie w zaden sposób mnie nie zacheca. dodatkowo karma proponowana przez Mariola1 jest dla pieseczków a ty masz psa ktory nie bedzie mały a to tez argument by sie na nia nie napalac.
sprawdziłem w postach, twoj psiak w wieku 6 mc wazy juz ok 30 kg wiec majac rok bedzie miała ok 45 kg jesli nie wiecej. zadna karma dla psów pow. 20 kg nie wchodzi w rachube.
znów poczytałem i znalazłem w proformance ilosci glukozaminy i chondroityny wynosi 2,5 raza mnie niz w rc wiec karme wg nalezy uzupełniac suplemnenatmi. kicha za duze pieniadze.
Ostatnio edytowano 12 lis 2008, o 20:20 przez leonberg, łącznie edytowano 1 raz
leonberg
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 782
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 14:58

Postprzez Paulinka... 12 lis 2008, o 20:18

Oczywiście że Mi nie będzie smakowała , bo się "granulatem" nie żywię :lol:

Spiszę sobie skład karm i przy następnej wizycie u weta porównam z nim karmy i wybierzemy najodpowiedniejszą.

A swojego pieseczka muszę znów zważyć , bo chyba jej się przytyło troszkę :wink:
Paulinka...
 

Postprzez leonberg 12 lis 2008, o 20:21

pamietaj sprawdz skład a nie składniki, róznica istotna.
leonberg
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 782
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 14:58

Postprzez Paulinka... 12 lis 2008, o 20:22

Dobrze , będe pamiętać
:D
Paulinka...
 

Poprzednia strona

Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 32 gości

paw prints