czym karmić 6 tygodniowego szceniaczka ??????????? pomóżcie

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

:)

Postprzez aisia 21 sie 2008, o 15:50

dzięki za ten temat-niezwykle mi ułatwił sprawę :) kaszka niestety mojej Saby wogóle nie zainteresowała ,ale pomidorówkę z kurczaczkiem i ryżem wcinała ,aż miło :) szukam w sklepach tej karmy royal na razie bez powodzenia ;)


<hahaha> młodszy miskowy - co za awans :wink:
Avatar użytkownika
aisia
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 21 sie 2008, o 11:51
Lokalizacja: Rybnik/Rydułtowy

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: :)

Postprzez Gość 21 sie 2008, o 21:01

aisia napisał(a):dzięki za ten temat-niezwykle mi ułatwił sprawę :) kaszka niestety mojej Saby wogóle nie zainteresowała ,ale pomidorówkę z kurczaczkiem i ryżem wcinała ,aż miło :) szukam w sklepach tej karmy royal na razie bez powodzenia ;)


<hahaha> młodszy miskowy - co za awans :wink:



To gdzie ty jej szukasz? :roll:
W każdym sklepie zoologicznym powinnaś ją bez problemu dostać. :wink:
Gość
 

Postprzez mArGoSiA 21 sie 2008, o 21:04

W większości sklepów dostępne są tylko Pedigree/Chappi i inne świństwa. Niewiele jest lepszych jakościowa karm dlatego nie ma się co dziwić :wink:
RASOWY=RODOWODOWY
http://www.stoppseudohodowcom.org/
http://arka.strefa.pl/rasa.html

Przeczytaj! To nic nie kosztuje.
mArGoSiA
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 16 lis 2007, o 16:06

Postprzez pauli 21 sie 2008, o 23:25

w zoologicznym jako tako zaopatrzonym bardziej znane marki typu RC powinny być.. w marketach już nie ;)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pauli
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 689
Dołączył(a): 10 kwi 2008, o 08:54
Lokalizacja: łódź

szok

Postprzez kasia g 22 wrz 2008, o 18:49

jestem w ogromnym szoku jak żywilas swojego psa ten kto ci polecil taki jadlospis wogole sie nie zna na zwierzetach. dobrze ze trafilas do weterynarza moim zdaniem jeszcze troche a przez mleko piesek dostalby wglebienia jelit albo czegos innego. poza tym zastanawiam sie czy nie wzielas pieska za wczesnie taki chodowca z prawdziwego zdarzenia ktory choduje pieski nie tylko aby sie wzbogacic a i zalezy mu na nich sprzedalby psa ktory ukonczylby przynajmniej 8 ytg
kasia g
 

Re: szok

Postprzez aisia 22 wrz 2008, o 19:08

kasia g napisał(a):jestem w ogromnym szoku jak żywilas swojego psa ten kto ci polecil taki jadlospis wogole sie nie zna na zwierzetach. dobrze ze trafilas do weterynarza moim zdaniem jeszcze troche a przez mleko piesek dostalby wglebienia jelit albo czegos innego. poza tym zastanawiam sie czy nie wzielas pieska za wczesnie taki chodowca z prawdziwego zdarzenia ktory choduje pieski nie tylko aby sie wzbogacic a i zalezy mu na nich sprzedalby psa ktory ukonczylby przynajmniej 8 ytg



o jakim mleku mówisz? na forum wyczytałam o kaszce -ale oczywiście rozrabianej wodą...
a gdybyś troszkę interesowała się też ludźmi ...moją Sabę dostałam od przyjaciółki ,a royal dawno kupiłam u wterynarza i dostałam też próbki prosto z firmy :)

pozdrawiam
Saba rośnie i jest coraz piękniejsza i szczęśliwa :)
Avatar użytkownika
aisia
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 21 sie 2008, o 11:51
Lokalizacja: Rybnik/Rydułtowy

jedzenie w puszkach

Postprzez malina 82 12 lis 2008, o 07:53

witam moim zdaniem karma pedigre junior jest poprostu ochydna mam szczeniaka bichona i po tej karmie mial rozwolnienie a kupa tak cuchnęła że aż sie na wymioty zbierało polecam sucha karme royal jest drobna i łatwa do zjedzenia przez małego psa :) mozna również do suchej dodać karmę 'animonda'vom feinsten junior i wymieszać piesek napewno zje, poza tym ryż z mięskiem płatki itp.pozdrawiam
malina 82
 

Re: co zrobic kiedy maly piesek ma pchelki

Postprzez otylusia 29 lip 2010, o 13:56

hej dzisiaj kupilam malego jamniczka urodzil sie 20 maja jest bardzo malutkim pieskiem dalam mu ryż z kurczakiem ladnie je sikac tez wiem ze dopiero po kwarantannie moze wychodzic robi na gazetke ale zauwazylam pchełke i niewiem co zrobic jaki sposob najlepszy pomozcie od ilu miesiecy moge go kapac? i jak czesto jakie karmy kupowac wiadomo ze dla szczeniaczkow boje sie bo moj poprzedni pies mial chorobe naktora zdechl byl caly w parchu byl leczony i nic nie pomagalo prawdopodobnie to byl rak skory, boje sie by mala na to nie z[size=200][size=50][/size][/size]achorowala..[color=#BF40BF][/color]
otylusia
 

Re: czym karmić 6 tygodniowego szceniaczka ??????????? pomóżcie

Postprzez otylusia 29 lip 2010, o 13:57

hej dzisiaj kupilam malego jamniczka urodzil sie 20 maja jest bardzo malutkim pieskiem dalam mu ryż z kurczakiem ladnie je sikac tez wiem ze dopiero po kwarantannie moze wychodzic robi na gazetke ale zauwazylam pchełke i niewiem co zrobic jaki sposob najlepszy pomozcie od ilu miesiecy moge go kapac? i jak czesto jakie karmy kupowac wiadomo ze dla szczeniaczkow boje sie bo moj poprzedni pies mial chorobe naktora zdechl byl caly w parchu byl leczony i nic nie pomagalo prawdopodobnie to byl rak skory, boje sie by mala na to nie z[size=50][/size]achorowala..[color=#BF40BF]
otylusia
 

Re: czym karmić 6 tygodniowego szceniaczka ??????????? pomóżcie

Postprzez Baszkowa 29 wrz 2010, o 16:26

Witam. Mam 7 tygodniowego psiaka. Owczarkowatego. Domyślam się, że za wcześnie sprzedany (czytałam cały temat), ale także nie wiem jak go karmić.
Pan od którego go mam karmił psiaki suchą karmą Friskies dla szczeniąt. Czy podawać mu ją dalej? I czy może ktoś jest z Łodzi i może polecić mi jakiegoś weta?
Baszkowa
 

Re: czym karmić 6 tygodniowego szceniaczka ??????????? pomóżcie

Postprzez czmtsz 29 wrz 2010, o 20:45

Karm go friskies, ta sama co ten, ktory Ci psiaka sprzedal. Jesli chcesz zmienic mu karme to rob to stopniowo, dodawaj nowa karme do starej, codziennie coraz wiecej. Jest kilka tematow o karmach, poczytaj i zadecyduj. Moja mala bardzo lubila marchewki wiec bardzo polecam :) Niestety nie jestem z Lodzi. Mam nadzieje, ze ktos sie odezwie i Ci pomoze.
Rooney
Obrazek
czmtsz
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 177
Dołączył(a): 15 lut 2010, o 14:27
Lokalizacja: UK
Imię psa: Rooney
Rasa psa: Labradoodle

Re: czym karmić 6 tygodniowego szceniaczka ??????????? pomóżcie

Postprzez otylusia 7 paź 2010, o 21:05

Hej moja jamniczka tez bardzo lubi marchewke gotowana +karma z puszki dla szczeniet bardzo jej smakujei gotowany ryż to wszystko razem poprostu miodzio wcina jak szalona tylko nie rob zawsze tego samego pieski tez lubia urozmaicenie pokarmow :))
powodzenia ja jestem z bydg
otylusia
 

Re: czym karmić 6 tygodniowego szceniaczka ??????????? pomóżcie

Postprzez Baszkowa 19 paź 2010, o 17:07

mój właśnie bardzo polubił jabłko, tata poprzedniemu psu też dawał więc i ten dostał, marchewkę spróbuje mu dać ;)
w planach mam (jak troszke podrośnie) 'przerzucić' go na royala dla owczarków. czy ktoś podaje psiakowi tą karmę? jakie są wasze opinie na jej temat?
dziękuję za odpowiedzi ;) (pisałam wyżej, założyłam konto ;))
Hope for the best, prepare for the worst.
Obrazek

Saper 14.11.04r-2.09.08r. [*]
Avatar użytkownika
Baszkowa
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 15:02
Imię psa: Basza
Rasa psa: Owczarek Niemiecki

Re: czym karmić 6 tygodniowego szceniaczka ??????????? pomóżcie

Postprzez OTYUSIA 27 paź 2010, o 19:49

HEJ MOJA JANICZKA JUZ UROSLA MA ZDROWA BLYSZCZCA SIERSC DOSTAJE MARCHEWKE GOTOWANA Z RYZEM CZASE Z MALA DOMIESZKA KASZY JAK LUDZIE LUBIA ZAKASKI TO JEJ KPUJE CIASTECZKA DLA PIESKOW I OZNE KABANOSKI ODCZASU DO CASU COS NEGO BY SIE DIETA NIE ZNUDZIALA ,KARMA ROYAL JEST KAMA JEDNA Z NAJLEPSZYCH CI POWIEM J mojej dawalam pedigry w puscze i tyz jadla smacznie ale juz nie daje dostaje gotowa karme raz dziennie malutka porcje by sie nie przejadala. pamietajcie nie karmcie swoich pieskow pozniejniz do17 piesek ma szybka przemiane materi wec w nocy dzieci mogli spokojnie spac. podrawiam buziaki oje gg gdyby ktos mal jakies pytania lub poprostuchcial porozmawiac 9855817
[url]file:///D:/zdjeciaaa/moje%20z%20cyfry/weekendd/IMG_0565.JPG[/url]
a to moja suczka fiona niewiem czy udalo mi sie jej zdjecie wkleic
OTYUSIA
 

Re: czym karmić 6 tygodniowego szceniaczka ??????????? pomóżcie

Postprzez Baszkowa 20 lis 2010, o 16:15

wiecie co? zaczęłam mu dawać marchewke, jabłuszko dostaje dalej, 3 razy porcje swojej karmy zalecane przez weta, i z jego 'rozkazu' jeszcze twaróg tłusty na kości, skorupke sparzoną i żółtko.
no i rośnie (tfu tfu) jak na drożdżach, nie da się ukryć.
aż pani wet zażartowała że 'kupili państwo yorka a wyrósł owczarek niemiecki' ;)

więc co do tematu samego, malutkim szczeniaczkom warto podawać twaróg, ale nie za często, z 2 razy w tygodniu
Hope for the best, prepare for the worst.
Obrazek

Saper 14.11.04r-2.09.08r. [*]
Avatar użytkownika
Baszkowa
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 15:02
Imię psa: Basza
Rasa psa: Owczarek Niemiecki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

paw prints
cron