co mam zrobic

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

co mam zrobic

Postprzez kasia-84 30 lis 2008, o 23:14

witam wszystkich wczoraj odebralam yorka i od wczoraj on nic niejadł tylko pije wode pani od ktorej go kupilam napisala mi co mu podawac czyli o 7 rano jajecznica mieso lu flaczki o 11 mieso i o 19 znow mieso z marchewkom ale on niechce jesc on nawet niechce jesc karmy peddigre dla juniorow i konserw w puszkach dla pieskow tez niechce niewiem co robic jedni mowiom ze musi sie zaklimatyzowac on ma dopiero 7 tygodnii pomozcie biegunki niema tylko wymiotuje wodom co robic pomocy :?: :?: :?: :cry: :cry:
kasia-84
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Atena 1 gru 2008, o 08:31

do weta!

a co do jajecznicy, flaków itp - to mam nadzieję, że to marna prowokacja :roll:
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez kasia-84 1 gru 2008, o 09:50

:D :D Zjadl mój taigerek zjadł suchy pokarm i to duzo po co chwile podchodzil do miseczki i wcinal ,jajko na twardo dzis rarno tez pochłonił czyli jest dobrze.On chyba potrzeboam czasu ,ale i tak bede go obserwowac . Mam nadzieje ze bedzie wszystko oki [/b]
kasia-84
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lis 2008, o 23:17

Postprzez dariak15 1 gru 2008, o 20:06

Nie chcę nic mówić ale raczej masz pieska z pseudohodowli
A co do jajecznicy i flaków to psy nie mogą tego jeść :!: :!:
Obrazek
RASOWY=RODOWODOWY
Avatar użytkownika
dariak15
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 790
Dołączył(a): 8 lip 2008, o 20:16
Lokalizacja: nikąd ;)
Imię psa: Maja
Rasa psa: Maltańczyk

Postprzez EsHa. 1 gru 2008, o 20:27

Idealna prowokacja, jak pisała poprzedniczka. :lol:
Myślałam, że spadnę z krzesła ze śmiechu :lol:
Obrazek
EsHa.
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 227
Dołączył(a): 28 sie 2008, o 14:11

Postprzez dariak15 2 gru 2008, o 11:24

A ja myślę że to nie była prowokacja tylko niestety prawda :roll: ludzie nie mają pojęcia na temat psów i kupują swoim dziecią jakiegoś Yorka z pseudohodowli i karmią właśnie takim ludzkim żarciem którego psy nie powinny jeść
Obrazek
RASOWY=RODOWODOWY
Avatar użytkownika
dariak15
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 790
Dołączył(a): 8 lip 2008, o 20:16
Lokalizacja: nikąd ;)
Imię psa: Maja
Rasa psa: Maltańczyk

Postprzez leonberg 2 gru 2008, o 12:22

dariak15 ma racje, niestety.
yorki sa bardzo popularna rasa a na dolnym slasku sa tylko 3 hodowle. TRZY!!!! reszta to pseudohodowle. by złozyc komputer trzeba miec min wiedzy, by rozmnozyc psiaki wystarczy myslec ze wystarczy karmic je jajecznica. york to najlepszy przykład napedzania pseudohodowli - jest popyt - sa pseudohodowle. dodatkowo popyt powoduje ze ceny za pseudo yorki sa dosc wysokie i prawie dorównuja prawdziwym yorkom. za jakis czas moda minie i bedzie sporo psiaków do oddania za grosze, starych, zniszczonych wielokrotnym rodzeniem co cieczke. tym co nie wierza, radze by przegladali systematycznie gratke, zawsze znajda ogłoszenie kogos kto sprzedaje szczeniaki róznych ras i ma na sprzedaz psiaka 5-8 letniego za 200 zł. próbuja jeszcze ostanie pieniadze na nim zarobic bo rodzic czy kryc juz nie moze. moze nawet to lepiej bo sa i tacy co siekierka lub uwiazanie do drzewa. byłem ostsnio na wykładzie: biznes i moralność. wykładowca twierdził ze jedno z drugim jest mocno zwiazane i popłaca, nie myslał chyba jednak o "psim biznesie" - tu moralnosci za grosz!
leonberg
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 782
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 14:58

Postprzez kasia-84 2 gru 2008, o 12:24

i tu sie mylicie bo niebyl on kupiony z pdeldo chodowli tylko on poprostu musial sie przyzwyczaic on ma dopiero 7 tygodni i jest angielskim yorkem i jest z nim wszystko oki bo je teraz codziennie i niekupilam go jako zabawke do dziecka bo niemam dzieci tylko kupilam go bo kocham yorki
kasia-84
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lis 2008, o 23:17

Postprzez mArGoSiA 2 gru 2008, o 12:25

A jak się nazywa ta hodowla? Dziwne,że hodowca nie powiedział Ci czym karmić szczenię :roll:
RASOWY=RODOWODOWY
http://www.stoppseudohodowcom.org/
http://arka.strefa.pl/rasa.html

Przeczytaj! To nic nie kosztuje.
mArGoSiA
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 16 lis 2007, o 16:06

Postprzez leonberg 2 gru 2008, o 13:31

droga Kasiu, nie chce mi sie wierzyc ze hodowca zalecił karmienia psa jajecznica i pedigre a jesli to prawda to bałbym sie takiego psa odebrac poniewaz jego wiedza nie gwarantuje prawidłowego doboru psiaków do hodowli. biorac psa mamy nadzieje ze osoba prowadzaca hodowle ma wiedze i doswiadczenie pozwalajace na uzyskanie jak najlepszych psiaków. jesli jednak wziełas yorka z pseudo to i tak za pózno na umoralnianie, stało sie i juz. nie ma czego sie wstydzic. zycze ci by rozwijał sie dobrze i przyniósł ci wiele radosci.
na to forum zaglada wielu ludzi szukajacych informacji na temat psiaków. czesto pytaja o hodowle. nie jest tajemnica ze wielu legalnym hodowla daleko od ideału. czy mogłabys nam podac przydomek hodowlany twojego psiaka? dzieki temu bedziemy wiedzieli czy polecac go innym.
leonberg
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 782
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 14:58

Postprzez dariak15 2 gru 2008, o 18:28

A pies ma rodowód/metrykę :?:
Obrazek
RASOWY=RODOWODOWY
Avatar użytkownika
dariak15
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 790
Dołączył(a): 8 lip 2008, o 20:16
Lokalizacja: nikąd ;)
Imię psa: Maja
Rasa psa: Maltańczyk

Postprzez Jolka 3 gru 2008, o 00:25

I znowu to samo.....bo czy posiada rodowod bo pseudohodowla...kasia-84 pewnie nie ma pojecia co to pseudohodowla(tak jak ja na poczatku) wiec radzilabym jej najpierw poczytac o rasowy=rodowodowy.
Jolka
 

Postprzez dariak15 3 gru 2008, o 14:35

Jolka napisał(a):I znowu to samo.....bo czy posiada rodowod bo pseudohodowla...kasia-84 pewnie nie ma pojecia co to pseudohodowla(tak jak ja na poczatku) wiec radzilabym jej najpierw poczytac o rasowy=rodowodowy.

nowłaśnie to niech se pierw poczyta zanim się wypowie :roll:
Obrazek
RASOWY=RODOWODOWY
Avatar użytkownika
dariak15
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 790
Dołączył(a): 8 lip 2008, o 20:16
Lokalizacja: nikąd ;)
Imię psa: Maja
Rasa psa: Maltańczyk

Postprzez kasia-84 3 gru 2008, o 20:24

moj york byl kupiony w hodowli ja mieszkam w angli i w hodowli powiedzieli mi czym ma karmi i juz normalnie je i posiadam rodowod i metrke pieska ma wpisy wizyt u weterynarza od jego rodzicow mam wszystko a to ze w polsce handlujom czym sie da to nie moja wina a ja chcialam zaciagnac tylko porady a wy zaraz najezdzacie na mnie ze sie nieznam i ze pseldo hodowla tylko to umicie pisac
kasia-84
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lis 2008, o 23:17

Postprzez mArGoSiA 3 gru 2008, o 20:37

Dla mnie to dziwne,że hodowca polecił Ci karmić psa jajecznicą 8) chyba,że to Twoja inwencja..
RASOWY=RODOWODOWY
http://www.stoppseudohodowcom.org/
http://arka.strefa.pl/rasa.html

Przeczytaj! To nic nie kosztuje.
mArGoSiA
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 16 lis 2007, o 16:06

Następna strona

Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości

paw prints