co mam zrobic

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Jolka 3 gru 2008, o 23:10

Ale w sumie co zlego w jajecznicy? jezeli nie jest przyprawiona....przeciez to tylko jajka ...a te sa polecane psom na lsniaca siersc
:wink: Oczywiscie zartuje,nigdy nie karmilabym szczeniaka jajecznica...doroslemu psu moze bym dala skubnac,w koncu od tego nie umrze....ale w menu 7 tygodniowego szczeniaka to raczej jajecznica nie powinna sie znalezc.
Jolka
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez leonberg 3 gru 2008, o 23:23

w menu psa w kazdym wieku nie moze byc pozywienia smazonego oraz z sola, dlatego jajecznica i flaki nie sa wskazane. generalnie jesli kochamy swego psiurka to nie karmimy go niczym co mamy w lodówce.
leonberg
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 782
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 14:58

Postprzez Jolka 3 gru 2008, o 23:39

Ja w lodowce mam jogurt naturalny i bialy ser a to chyba moze jesc (od czasu do czasu) :wink:
Jolka
 

Postprzez Jolka 3 gru 2008, o 23:50

I tak w ogole ...to my ludzie,gatunek ponad ''psi'' faszerujemy sie sola a psy nie moga? :wink: Zart. Ale ewentualnie jak braknie mi karmy i dam mu na sniadanie troche jajecznicy(jednorazowo)to przeciez mu nic nie bedzie.Ale oczywiscie temat jest o tym ze kasia-84 karmi ja swojego szczeniaka.I na dodatek tak polecil jej hodowca.Brawo dla niego. :wink:
Jolka
 

Postprzez leonberg 4 gru 2008, o 08:54

sam dodaje do karmy biały ser, jogurt, olej, tran i siemie lniane. urozmaica to troszke diete. nie przesadzam z dodatkami poniewaz psiak tak sie do nich przyzwyczaja ze pozniej bez nich jesc suchego nie chce.
jakos tak jest ze ludzie bardziej dbaja o swojego pupilka niz o siebie.
co do soli i smazonego w naszej diecie, to tez na zdrowie nam nie wychodzi tylko jak z nich zrezygnowac? sól jest najtanszym konserwantem wiec spozywany jej bezwiednie dosc sporo, dodatkowo przyprawiamy jedzenie wiec ogólny bilans jest niszczacy dla naszego organizmu. fakt ze krytykujemy ludzi karmiacych psy parówkami i kasza a sami niszczymy swój organizm jedzac niezdrowe rzeczy. znam osoby ktore zrezygnowały z soli i cukru, wedzonego i pieczonego miesa. wszystko jest gotowane. efekt super. zero zagładzania sie, waga na poczatku leci w dół a pozniej utrzymuje sie w normie oraz kondycja i energi wiecej niz u innych ludzi jedzacych "normalnie" co ciekawe powrócili do potraw ktore jakos sa zapomniane, np kapusta z grochem. jedzenie nie kosztuje wiecej tylko potrzeba odrobiny wiecej czasu na jego przygotowanie badz trzeba wczesniej sobie zaplanoweac wszak najłatwiej zrobic sobie kanapke z szynka lub zjesc na sniadanie parówki ( 50% tłuszczu a reszta odpady rzezne ) idac na łatwizne trujemy sami siebie i jest nam z tym dobrze.
p.s. kasza dla ludzi jest akurat zdrowa i powinno byc jej w naszej diecie dosc sporo, nalezy unikac tylko sosów i innych dodatków, przez psy jest najczesciej nietrawiona.
leonberg
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 782
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 14:58

Poprzednia strona

Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości

paw prints