Karma dla psa.

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

Re: Karma dla psa.

Postprzez leonberg 25 sie 2010, o 18:30

Wybacz ale do drogich nie należy chociaż wiem że pojęcie tania - droga jest względne.
leonberg
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 782
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 14:58

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Karma dla psa.

Postprzez mopsia 27 sie 2010, o 10:09

moje psy jedzą suchą karme Orjien i z puchy Animondę , Orjien jest karmą roku 2010/2011
mopsia
 

Re: Karma dla psa.

Postprzez tomes 19 wrz 2010, o 21:10

Witam ja karmię swojego Maxa CaniNutrix karma Premium wcześniej karmiłem Royalem dla ras małych ale entuzjazmu nie widziałem w czasie jedzenia poszukałem troche w necie i prosze nowa karma dobre ceny i dobra karma, Max dostaje go od 5 miesiecy i wyglada super.
Polecam wszystkim naprawde warto.
tomes
 

Re: Karma dla psa.

Postprzez ami 13 paź 2010, o 01:37

A jaką karmę polecicie dla yorka? Był już na pro planie, teraz zmieniłam na dog chow, bo sprzedawczyni powiedziała,ze nieznaczne się różnią,a jest tansza o te 4 zł na kilogramie, słyszałam ze dobry moze byc rowniez bosh?? O siersc yorka trzeba bardzo dbac, wiec dlatego prosiłabym o jakąś dobrą radę :)
ami
 

Re: Karma dla psa.

Postprzez marinka 29 paź 2010, o 19:35

pro plan i dog chow to jak sprite i pragnienie, poczytaj sobie składy obu karm i zalecaną dzienną dawkę (im większa tym karma słabiej przyswajalna, a to oznacza gorszą jakość), ja swojemu daję royal canin yorkshire terrier 28
marinka
 

Re: Karma dla psa.

Postprzez Kejcik 17 lis 2010, o 13:58

Hej. Ja dla swojego pupilka podaję karmę BENTO KRONEN MINI REGULAR, zajada się nią, aż miło patrzeć :), ma fajne małe krokieciki które piesek może bez problemu skonsumować :). Jest dla psów dorosłych małych ras, także nadaje się nie tylko dla naszych kochanych yorków, ale również dla innych maluśkich piesków :). Przesyłam Ci link do strony sklepu internetowego gdzie możesz ją znaleźć http://swiatkarm.pl/p,bento_kronen_mini ... 87,19.html :D

Pozdrawiam :)




ami napisał(a):A jaką karmę polecicie dla yorka? Był już na pro planie, teraz zmieniłam na dog chow, bo sprzedawczyni powiedziała,ze nieznaczne się różnią,a jest tansza o te 4 zł na kilogramie, słyszałam ze dobry moze byc rowniez bosh?? O siersc yorka trzeba bardzo dbac, wiec dlatego prosiłabym o jakąś dobrą radę :)
Kejcik
 

Re: Karma dla psa.

Postprzez AneciaX 17 lis 2010, o 15:06

Hej :) Mój szczeniak ma dopiero 7 tyg, ale już jest wybredny, samo mięcho by jadł :P Na początku przygotowywałam mu sama jedzenie, ostatnio jednak kupiłam karmę DOMINO dla juniorów, jest nie droga, ale chyba dobra bo Ciapek zajada się aż mu się uszka trzęsą :P To taki jakby pasztecik, mieszam mu to z ryżem, suchej karmy jeszcze mu nie dawałam, ale mam zamiar kupić, jakbyście mogli mi coś polecić, to byłabym wdzięczna :) Pozdrawiam! ;)
AneciaX
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 34
Dołączył(a): 16 lis 2010, o 12:31
Imię psa: Ciapek
Rasa psa: kundelek :)

Re: Karma dla psa.

Postprzez leonberg 17 lis 2010, o 17:59

wybierz sama na podstawie lektury:
viewtopic.php?f=10&t=43297
leonberg
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 782
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 14:58

Re: Karma dla psa.

Postprzez AneciaX 17 lis 2010, o 19:33

Dzięki ;) Już się biorę za czytanie ;P :D
AneciaX
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 34
Dołączył(a): 16 lis 2010, o 12:31
Imię psa: Ciapek
Rasa psa: kundelek :)

Re: Karma dla psa.

Postprzez tropka 18 lis 2010, o 12:31

moje sierściuchy karmę acaną ale dostają też wędzone uszy i psie ciasteczka. czasami dostają też ,,psią kiełbasę,, ze sklepu mięsnego :wink: pies jest niejadkiem ale sunia potrafi zjeść nawet dżdżownicę jeśli wystawi nosa z ziemi :rotfl:
tropka
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 56
Dołączył(a): 5 lis 2010, o 06:50
Imię psa: tropek,tofi
Rasa psa: pontier,mieszaniec

Re: Karma dla psa.

Postprzez AneciaX 18 lis 2010, o 13:58

Tak psy są niejadkami, przykładem jest mój ciapek ;P
AneciaX
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 34
Dołączył(a): 16 lis 2010, o 12:31
Imię psa: Ciapek
Rasa psa: kundelek :)

Re: Karma dla psa.

Postprzez Karolincia 2 kwi 2011, o 20:23

Ja moją suczkę karmię Pedigree suchą i mokrą. Czasami Chappi. To są jej dwie ulubione karmy. Tak to jej gotujemy. : )
Karolincia
 

Re: Karma dla psa.

Postprzez DK 12 cze 2011, o 14:03

Czy może ktoś zna karmę półwilgotną (nie typową twardą) dobrej jakości? Niestety moja suczka nie lubi typowej suchej karmy, na razie jednym z posiłków jest Frolic, bo tylko taką znam półtwardą, ale wiem, ze nie jest ona zbyt zdrowa. Pies trafił do mnie w wieku 3 lat i był do tej pory źle karmiomy i tylko karmę miękką, jeśli chodzi o karmy suche, udało mi się przeforsować.
Znacie jakąś inną karmę niz Frolic- chciałbym chociaż tu poprawic jej żywienie?
DK
 

Re: Karma dla psa.

Postprzez m.m 13 cze 2011, o 10:53

A może wystarczy suchą karmę trochę namoczyć?
Marta&Kama
Obrazek
Obrazek
Obrazek - Zobacz mnie na GoldenLine
Avatar użytkownika
m.m
Moderator
Moderator
 
Posty: 857
Dołączył(a): 13 sie 2006, o 13:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Karma dla psa.

Postprzez rewew 19 cze 2011, o 09:51

rewew
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

paw prints
cron