Pomocy !!! Nie wiem co robic!!

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

Pomocy !!! Nie wiem co robic!!

Postprzez Tijusia 29 sty 2009, o 19:28

Dwa tygodnie temu dostalam yorka i mial wtedy6 tygodni a teraz ma 8 !! i niestety zachorowala !! cztery dni temu miala problemy z kupka !! nie mogla jej zrobic i piszczala troche!!poszlismy do weterynarzaai uznal on ze ma ona zapalenie odbytu//inaczej mowic ma cos z nerkami// prosze pomuzcie mi !! powiedzcie mi jak mam ja karmic i czym najlepiej!!! bo juz sama nie wiem !!! :roll:
Tijusia
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Paulinka... 29 sty 2009, o 19:37

Czym piesek był karmiony u hodowcy :?: Wet nie polecił żadnej karmy :?:
Czym dotychczas karmiłaś psiaka :?:
Paulinka...
 

Re: Pomocy !!! Nie wiem co robic!!

Postprzez mwijatak 29 sty 2009, o 19:57

Tijusia napisał(a):Dwa tygodnie temu dostalam yorka i mial wtedy6 tygodni a teraz ma 8 !! i niestety zachorowala !! cztery dni temu miala problemy z kupka !! nie mogla jej zrobic i piszczala troche!!poszlismy do weterynarzaai uznal on ze ma ona zapalenie odbytu//inaczej mowic ma cos z nerkami// prosze pomuzcie mi !! powiedzcie mi jak mam ja karmic i czym najlepiej!!! bo juz sama nie wiem !!! :roll:


Odbyt nie bardzo ma coś wspólnego z nerkami, ale wetem nie jestem :roll: Jeżeli wet psa leczy to powinien również przekazać informację jak psa żywić. Nikt na forum złotego środka na żywienie Twojego psa nie poda.
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez EsHa. 29 sty 2009, o 22:46

A masz zaufanie do weta? Jest polecany ? Trochę dziwne, że nie powiedział Ci jak żywić psa :roll:
Na pewno musi to być karma specjalistyczna. O :lol:

Swoją drogą, też nie wiedziałam, że odbyt ma powiązanie z pęcherzem :lol:
Obrazek
EsHa.
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 227
Dołączył(a): 28 sie 2008, o 14:11

Re: Pomocy !!! Nie wiem co robic!!

Postprzez jamnik 15 lut 2022, o 13:50

Faktycznie kiedy już mówimy o zwierzakach to bardzo ważną sprawą jest również to abyśmy wiedzieli co robić z psem i jak zadbać o jego higienę. Udało mi się niedawno natrafić na bardzo ciekawy artykuł https://kudlatypies.pl/pielegnacja-okol ... wojego-psa i dziś już wiem jak właściwie pielęgnować okolice odbytu u psa.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart


Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

paw prints
cron