CZYM KARMIC BEAGLA

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

CZYM KARMIC BEAGLA

Postprzez andzia20013 18 kwi 2009, o 09:39

mam suczke 6miesieczna karmie ja psie jedzankiem ale troche naszego jej daje.ona lubi prawie wszystko.suchy pokarm daje jej mieszanke.karma za lososia,warzywna i royal C.ale do jedzonka normalnego to gotuje jej makoron z mieskiem,kielbaski jej daje ale te karne mieszam z puszkami dla pieskow.nie lubi jajek na twardo,pieczrek surowych,ryzu.co moge jej jeszcze dawac?czy moge jej dac cebulke ona tak lubi ale slyszalam ze lepiej nie dawac>>>.watrobke?nie daje jej ziemiakow bo zapychaja zolodek i nie trawia pieski.to wiem.a czy moge jej dac np.:kosci od kurczaczka oprocz tych ciekich bo wiem ze na jelitach moga ustac i operacja wtedy.a inne kosci kurczaczka czy moze jesc cale z chrzastka?
Avatar użytkownika
andzia20013
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 18
Dołączył(a): 7 gru 2008, o 17:35

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez mrowka456 18 kwi 2009, o 13:02

kielbasa-niezdrowa
kostki z drobiu poprostu rozdzieja sie na takie male szpiklce ktore moga sie wbic w przewod pokarmowy
mozesz dawac platki owsiane , makaron rozpycha tak jak ziemniaki , no chyba ze wlasnej roboty kluseczki lane
pieczarek nie dawaj bo to ciezko strawne
duzo marzyw dawaj
marchewke surowa
ObrazekObrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
mrowka456
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 14 kwi 2009, o 15:08
Lokalizacja: olsztyn
Imię psa: Drumla
Rasa psa: posokowiec hanowerski

Postprzez pauli 18 kwi 2009, o 21:57

dla psa najlepsze jest jednorodne, stałe, zbilansowane jedzenie.
albo karmisz psa dobrej jakości suchą karmą i tylko tym, bez dorzucania psu resztek ze stołu, albo gotujesz psu - specjalnie dla psa, bez przypraw, bez soli etc. ryż z mięsem i warzywami. tutaj też bez resztek ze stołu.
jako dodatki warzywa i owoce, poszukaj w necie czego nie wolno dawać [m.in. czekolady, winogron, cebuli].
karmiąc psa wszystkim jak leci i dając mu wszystko co lubi - możesz rozregulować psie trawienie [częste kłopoty żołądkowe], plus psa rozpuścić i utuczyć ;)
[ludzkie jedzenie typu kiełbasy czy inne wędliny - niezdrowe dla psa, pomyśl o jej zdrowiu za parę lat, czy warto dokarmiać konserwantami i solą]
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pauli
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 689
Dołączył(a): 10 kwi 2008, o 08:54
Lokalizacja: łódź


Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 39 gości

paw prints