MOJ PIES NIECHCE JESC

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

MOJ PIES NIECHCE JESC

Postprzez MATEUSZ{{{{{{{{{ 28 kwi 2009, o 20:06

mam problem mam roczna suczke haska ktora przestala mi jesc miala juz cieczke odrobaczona zabespieczona przeciw kleszczom na co moglem to zabespieczylem niewiem co robic a ona mi chudni i boje sie ze zdechnie nawet witaminy na apetyt kupilem i nic :(
MATEUSZ{{{{{{{{{
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez mwijatak 28 kwi 2009, o 20:37

Do lekarza :idea:
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gość 30 kwi 2009, o 07:57

też mam huskiego psa tylko ze to jest pies byłem z nim wczoraj u weterynarza odrobaczyła go i dała szczepionkę ale nie o to chodzi powiedziała jak chcesz zeby wiecej jadł to musisz dużo z nim biegać jesli nie bedziesz biegał to nie bedzie jadł tu jest moje gg w razie kłopotu z husky to pisać to powiem co wiem
Gość
 

Postprzez Gość 30 kwi 2009, o 07:58

[quote="Anonymous"]też mam huskiego psa tylko ze to jest pies byłem z nim wczoraj u weterynarza odrobaczyła go i dała szczepionkę ale nie o to chodzi powiedziała jak chcesz zeby wiecej jadł to musisz dużo z nim biegać jesli nie bedziesz biegał to nie bedzie jadł tu jest moje gg w razie kłopotu z husky to pisać to powiem co wiem 15675740
Gość
 


Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 25 gości

paw prints