Franks Pro Gold

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

Franks Pro Gold

Postprzez nazgul 23 lut 2010, o 16:57

Witam wszystkich!

Mam 2 letniego letniego psa z alergią pokarmową. Przez kilka miesięcy był na karmie Royal Canin Hypoallergic, ale żadnej poprawy. Na ostatniej wizycie weterynarz polecił nam Franks Pro Gold Sensitve. Znalazłem na tym forum kilka starych wypowiedzi odnośnie firmy Franks Pro Gold, dlatego też postanowiłem zapytać: czy ktoś z Was zna może tę karmę lub nią karmił? Jaka była reakcja psiaków? Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam!
nazgul
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 lut 2010, o 17:21
Imię psa: nazgul
Rasa psa: wieloras

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Franks Pro Gold

Postprzez coollady 9 cze 2010, o 22:00

Osobiście polecam Franksa. Jeśli chodzi o uczulone psy to do wyboru masz cztery rodzaje: Fish & Rice - chyba nie ma lepszej karmy tego typu, Lamb & Rice i Sensitive. Nasz pies jadł wszystkie z nich i nie było sensacji nawet po zmianie karmy. Czwartej, o którą pytasz, Chudy nigdy nie jadł, bo z racji alergii mało co przyswajał i raczej chcieliśmy, żeby utył. Opinie na temat Senior Light'a są pozytywne. Znamy hodowców, którzy nią żywią. Tak czy inaczej sam musisz zdecydować
coollady
 

Re: Franks Pro Gold

Postprzez reperto 8 lut 2011, o 14:15

Polecam gorąco najlepsza karma.Wystarczy poczytać franksprogold.com
reperto
 


Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

paw prints
cron