karmy firmy Husse?

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

karmy firmy Husse?

Postprzez Mika 8 kwi 2010, o 20:13

Witam!
Czy słyszeliście coś o karmach tej firmy? Czy są dobre? Czy jakiś psiak je przetestował? wchodzą na rynek, mozna zamówić próbki i jestem ciekawa co jest warta ta karma.
pozdrawiam.
Mika
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 mar 2010, o 23:09
Imię psa: Figiel
Rasa psa: sznaucer

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: karmy firmy Husse?

Postprzez Alicja 29 kwi 2010, o 18:20

Karmy firmy Husse sa naprawde dobre. Nie zawieraja konserwantow ich sklad jest naprawde obiecujacy (poczytaj)+ do tego dostawa do domu i obsluga ktora naprawde zna sie na rzeczy i jest w stanie doradzic jaka karma dla jakiego pieska itp, Te karmy nie uczulaja w przeciwienstwie do Royala co juz sprawdzilam.
{pza tym to dobra szwedzka Firma a jak szwedzi cos robia to naprawde dobrze. Moj psiak ta karma sie zajada + moj hodowca ktory zna sie na rzeczy powiezial ze nie uzlylby innej karmy dla swoich psow, Wiec warto sprobowac ja osobiscie szczerze polecam!
Alicja
 

Re: karmy firmy Husse?

Postprzez ValdeQ 29 kwi 2010, o 20:29

O rany, ludzie, ale wy jesteście dziwni. Przecież każde dziecko widzi, że to reklama i że pisała to ta sama osoba.

Zwykle takie rzeczy kasuje jako spam, ale to zostawiam dla ilustracji. Kto Wam takich rad udziela, ludzie? W jakichś durnych książkach tak napisali czy co?

Czyż nie lepiej i skuteczniej byłoby napisać: jestem przedstawicielem firmy Husse, to dobra karma, odpowiem na wszystkie pytania, mam próbki do wysłania... Nie lepiej?

Jakiś baran to w szkołach wykłada czy co? Każe to pisać językiem kolokwialnym? Wymyśla argumenty typu "Jak już coś Szwedzi zrobią..." ? Jeśli tak to tatuś przepłaca za taką szkołę. Byłem w Szwecji kilka dni temu. Wiele rzeczy robią słabo. Piwo robią nędzne. Karmy dla psa nie jadłem. I co na to Pan od marketingu żebranego czy jak to się tam nazywa?
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów


Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 36 gości

paw prints