jedzenie dla shit tzu

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

jedzenie dla shit tzu

Postprzez ewelinka89 15 cze 2010, o 10:34

Witam. Posiadam dwu-miesięczną sunie. i teraz karmię ją jedzeniem z puszki pedigree czy jak to sie tam pisze. Oprócz tego ma karmę suchą którą oczywiście muszę moczyć,ale o już mam royala. A chciałabym żebyście mi poradzili czy mogę karmić ją tym z puszki czy może zamienić na jakąs inną puszkę, bo słyszałam ze pedigree nie jest za bardzo dobre. pozdrawiam:)
*ewelina89*
ewelinka89
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 cze 2010, o 10:05
Imię psa: Miśka
Rasa psa: Shit tzu

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: jedzenie dla shit tzu

Postprzez Sissy 15 cze 2010, o 17:52

ewelinka89 napisał(a): A chciałabym żebyście mi poradzili czy mogę karmić ją tym z puszki czy może zamienić na jakąs inną puszkę, bo słyszałam ze pedigree nie jest za bardzo dobre. pozdrawiam:)

Słyszałaś dobrze ;) Pedigree to bardzo niska półka,jeśli chodzi o jakość (gdybyśmy jednak mówili o ilość zawartych w niej uzależniaczy,na pewno byłaby w czołówce :roll: ).
Wiele dobrych,znanych producentów ,,wypuszcza'' na rynek ,,konserwy dla psów''. Royal, Hill's , Bozita.
Empirycznie mogę polecić ,,wyroby'' mniej znanych firm- "Gran Carno" Animondy i Rinti.
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Re: jedzenie dla shit tzu

Postprzez ewelinka89 16 cze 2010, o 07:22

Tylko gdzie mogę zakupić takie konserwy?u mnie w zologicznym takich nie ma...czy sa jakies specjalne sklepy?
*ewelina89*
ewelinka89
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 cze 2010, o 10:05
Imię psa: Miśka
Rasa psa: Shit tzu

Re: jedzenie dla shit tzu

Postprzez Sissy 16 cze 2010, o 16:49

Jeśli nie masz ich w swoim zoologiku,to....warto spróbować ze sklepami internetowymi ;)
Dla przykładu- Hill's
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Re: jedzenie dla shit tzu

Postprzez kropladeszczu 20 lip 2010, o 09:38

Jedną z lepszych karm jest NUTRA GOLD HOLISTIC. Nie jest to może bardzo tania karma, ale posiada wszystkie składniki, które potrzebne są psom. Z tego co wiem, to można ją zamówić na e-karma.pl Warto sobie zajrzeć na ich stronę i przeczytać przynajmniej opis karmy - myślę, że jest to naprawdę dobra i pełnowartościowa karma.
kropladeszczu
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 lip 2010, o 09:27
Rasa psa: labrador

Re: jedzenie dla shit tzu

Postprzez Nati74 20 lip 2010, o 10:50

Niestety Nurtam w jego sytuacji odpada ze względu nie na skład gdyż jest dobry ale przede wszystkim na komfort stosunkowo małego psa do dużych kawałków Nutram. Tutaj polecam wyłącznie karmę Canun Puppy idealnie nadaje się dla twojego pieska. Dostępna na Allegro, w sklepach internetowych np: http://vipazor.pl. Również można sprawdzić karmę na stronie producenta: http://canun.pl. Dla twojego pieska najważniejsze teraz jest białko w rozsądnej ilości. Kupując psu Pedigree lub inną tego typu karmę zatruwasz psa i możesz doprowadzić do powstania Raka lub jakiejś alergii u swojego pupilka. Pamiętaj że on teraz potrzebuję więcej niż przysłowiowy "Fast-Food". Przecież swojego "ludzkiego niemowlaka" nie zabierasz do McDonalda na Big Maca?
Nati74
 

Re: jedzenie dla shit tzu

Postprzez tomes 19 wrz 2010, o 21:03

witam mam również shih tzu i karmie go CaniNutrix super karma Premium można nawet próbke zamówić ale karma MiniMax Premium jest idealna mała gramatura karmy ładnie pachnie. Mój Max zjada bez problemu. Dostępna na stronie www.vigorcanis.pl
tomes
 


Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 42 gości

paw prints