Którą karmę wybrać?

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

Którą karmę wybrać?

Postprzez |_<3_berneńczyki 31 gru 2010, o 18:20

Witam, mam prawie dwurocznego berneńczyka i pewien problem. Od szczeniaka Kama karmiona jest karmą Royal Canin Maxi Adult i nie mam z nią żadnych problemów zdrowotnuch, lecz gdy na próbę dałam jej karmę smakową, Kama oszalała na jej punkcie! Royal niestety nie posiada karma smakowych a ja nie chcę żeby Kama tak gwałtownie zmieniła karmę, więc poszukuję czegoś jakościowo podobnego, lecz smakowego. Proszę o podpowiedź, Pozdrawiam.
|_<3_berneńczyki
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Którą karmę wybrać?

Postprzez dla berneńczyka 14 sty 2011, o 17:43

1st Choice ma jakość znacznie powyżej Royala z powodu, iż używa składników takich jak dla ludzi, ma dużą ilość mięsa oraz co dla Twojego psa powinno być ważne przyswajalna glukozamine i chondroityne, chelatowane minerały itd...

polecam dwie wersje:

- Jagnięcina z Rybą : 1st Choice Sensitive Skin & Coat tu link do produktu na ich stronie: http://www.1stchoice.com.pl/karmy/dla_psow,2/dorosle_psy,6/jagniecina_i_ryba,13.html
- dla dużych ras: http://www.1stchoice.com.pl/karmy/dla_psow,2/dorosle_psy,6/rasy_duze_i_srednie,12.html
dla berneńczyka
 

Re: Którą karmę wybrać?

Postprzez mirellakopeć 5 lut 2016, o 08:53

Staram się doceniać polskich producentów karm i właśnie takie kupuję, zanim zdecyduję się na zakup danej puszki, skrupulatnie czytam składy i wybieram te, które nie mają dodatków szkodliwych, np. barwników, konserwantów i substancji nęcących.
mirellakopeć
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 28 gru 2015, o 11:13
Imię psa: Czaki

Re: Którą karmę wybrać?

Postprzez crafter 14 lut 2016, o 13:14

Ja swojego karmię na zmianę raz sucha karma raz mokra, jeśli chodzi o mokrą to daje mu albo puszki dla psów albo resztki z jedzenia.
crafter
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 lut 2016, o 10:18
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Saba
Rasa psa: Owczarek niemiecki

Re: Którą karmę wybrać?

Postprzez aleksm 24 cze 2016, o 06:20

mojemu z kolei bardzo smakuje karma Doctor Dog i chyba też nie ma opcji żeby co innego jadł :) ale z przyjemnością mu ją kupuję bo jest naturalna i przynajmniej wiem że zdrowo je
aleksm
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 maja 2016, o 08:47

Re: Którą karmę wybrać?

Postprzez yasminn 19 wrz 2016, o 05:36

Ja wybieram tylko karmy najlepszej jakości - bez sztucznych dodatków, barwników i bez tzw. zapychaczy. Ostatnio znalazłam karmę Kingsmoor - ktos może testował? Skład ma super. Jest bez glutenu, taka hipoalergiczna. Byłaby idealna dla nas.
yasminn
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 6 gru 2015, o 12:59
Imię psa: szila
Rasa psa: golden

Re: Którą karmę wybrać?

Postprzez bordercollove 5 paź 2016, o 20:39

Według mnie najlepszą karmę dla psów oferuje firma Royal Canin. Posiadają w ofercie tak wiele różnych karm z podziałem na rasę, wiek oraz wagę psa, że na pewno znajdziesz coś ciekawego.
Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
bordercollove
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 wrz 2016, o 07:15
Imię psa: Barył
Rasa psa: jamnik

Re: Którą karmę wybrać?

Postprzez kiniaa 6 paź 2016, o 09:54

Ja mogę polecić karmę Kingsmoor, według mnie jedna z lepszych karm
Problem ze stopami? Znajdź gabinet podologiczny na Podolodzy.pl
kiniaa
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8 lis 2015, o 13:52
Rasa psa: labrador

Re: Którą karmę wybrać?

Postprzez klaudusia20 6 gru 2016, o 11:53

Jaką karmę polecicie dla labradora z dysplazją stawów biodrowych i nadmiarowymi kilogramami? Może być z górnej półki.
klaudusia20
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 paź 2016, o 15:20
Imię psa: lola
Rasa psa: york


Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

paw prints