Karma PROFormance proszę o radę.

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

Karma PROFormance proszę o radę.

Postprzez Gość 11 gru 2006, o 15:30

Wiem,że karma jest już dosyć długo na rynku i chciała bym ją zamówić,ale prosze o poradę jeżeli nią karmicie.Co najlepszego dla labladorków z problemami uczuleniowymi !!!!.Przeszłam już wiele karm tych najbardziej znanych i nic,żadnej poprawy.Pomóżcie !!! :(
Gość
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Atena 11 gru 2006, o 18:02

kiedyś karmiłam ta karmą (wersja L&R oczywiście), sucz zjadła kilka worków, wszystko było ok, nawet zaczęło jej się poprawiać (suka ma atopię, uczulają ją m.in. trawy). Ale po kilku workach jej się znudziła, a niestety dla alergików jest tylko jedna wersja smakowa. Poza tym przeszkadzały mi dość małe granulki.

PS. Czy próbowałaś Bento Kronen :?: Teraz właśnie karmię nią sukę - granulki wielkości monety 2zł, może nawet ciut większe (mówię o wersji Bento Kronen Maxi Lamb&Rice)
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez ninik 11 gru 2006, o 21:10

jesli chcesz sie sporo dowiedziec o tej karmie zajrzyj na Dogomanie, tam jest uzytkowniczka SAWA ktora ci duzo moze powiedziec, jej mąż jest dystrybutorem tej a karmy.A ona ma spora wiedze na temat tego.
ninik
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 lis 2006, o 19:31

Re: Karma PROFormance proszę o radę.

Postprzez m.m 11 gru 2006, o 22:52

Anonymous napisał(a):Co najlepszego dla labladorków z problemami uczuleniowymi !!!!


Mam nadzieję, że chodziło Ci jednak o labradorki. ;)
Marta&Kama
Obrazek
Obrazek
Obrazek - Zobacz mnie na GoldenLine
Avatar użytkownika
m.m
Moderator
Moderator
 
Posty: 857
Dołączył(a): 13 sie 2006, o 13:45
Lokalizacja: Łódź

Postprzez OWCZARZ 28 wrz 2007, o 16:02

Zależy na co Twoj pies jest uczulony. Bo jeśli naprzykład na mięso kurczaka, to dobrym wyborem będzie Proformance Lamb & Rice. Ale jesli naprzykład uczulony jest na kukurydze, to karma ta nic nie da.

Z mojego doświadczenia dwie karmy które są dobre dla alergika zwłaszcza jesli nie bardzo orientujesz się na co jest uczulony (bowiem nie zawierają mięsa kurczaka ani zbóż czy kukurydzy powodujących alergie często). To Bento Kronen Maxi Lamb & Rice, oraz Diamond Lamb, bądź Beef. :)
OWCZARZ
Avatar użytkownika
OWCZARZ
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 92
Dołączył(a): 28 wrz 2007, o 15:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Gość 28 wrz 2007, o 18:47

a wie ktoś może ile jest procent mięsa w tej kramie?? :)
Gość
 

Postprzez Atena 28 wrz 2007, o 19:51

OWCZARZ napisał(a):Z mojego doświadczenia dwie karmy które są dobre dla alergika zwłaszcza jesli nie bardzo orientujesz się na co jest uczulony (bowiem nie zawierają mięsa kurczaka ani zbóż czy kukurydzy powodujących alergie często). To Bento Kronen Maxi Lamb & Rice, oraz Diamond Lamb, bądź Beef. :)

mogę polecić z czystym sumieniem każdą z wymienionych, jednak nadmienię, że Bento ma wieeelkie granulki, a Diamond maciupkie. Dla mojego psa wielkość granulek ma znaczenie, dla innych z pewnością też, bo jedne psy wolą pochrupać, inne nie :)
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez OWCZARZ 28 wrz 2007, o 20:00

Atena dokładnie, jeden lubi gryzc wielkie a inny to leniuszek iwtedy woli mniejsze tak jak moj pies :)
OWCZARZ
Avatar użytkownika
OWCZARZ
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 92
Dołączył(a): 28 wrz 2007, o 15:00
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 38 gości

paw prints