Jakie jedzenie dla pieska

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

Jakie jedzenie dla pieska

Postprzez matis-87 4 kwi 2011, o 18:11

Witam,

jakie bedzie dobre jedzenie dla prawie 14-letniej suczki? zawsze smakowalo jej chappi (suche), ale pogubila troszke zabkow i zaczela polykac kawalki zamiast gryzc, wiec zaczalem sie martwic o jej zoladek, skoro polyka twarde kawalki karmy prosto na zoladek. Kupilem jej wiec Frolic, w ktorym kazdy kawalek jest miekki.... problem w tym, ze je ta karme na sile i prawie w ogole. Nie moze sie przekonac:/ Trwa to juz z 2-3 miesiace, wiec dorzucilem jej do zywienia parowki ostatnio... no i parowki wcina, ale karme zostawia. Niestety namaczanie karmy w wodzie czy mleku nic nie daje... nawet z sosem:( Mokra karma z puszki to samo... nie zje za chiny///


pozdrawiam
matis-87
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Jakie jedzenie dla pieska

Postprzez Sissy 10 kwi 2011, o 13:08

Po pierwsze-karma,którą do tej pory karmiłeś psa jest do d***. Milion konserwantów,które rozstrajają żołądek i prawie wcale mięsa.
Po drugie-co to za mokra karma?
Po trzecie-może pora wybrać się do weterynarza,skoro trwa to tak długo?
Mogę Ci tylko doradzić,żebyś spróbował podawać psu coś miękkiego i lekkostrawnego-gotowaną pierś z kurczaka z marchewką i może ryżem. Nie obejdzie się bez wizyty u weta-pamiętaj,że bądź co bądź to stary pies-i nie należy eksperymentować.
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Re: Jakie jedzenie dla pieska

Postprzez mirellakopeć 4 lut 2016, o 07:56

My podajemy psiakowi morką karmę z Doliny Noteci, a sucha z innej firmy bo oni nie maja w ofercie suchej. Dla mnie liczy się to, że jest to polski producent karm, psu smakuje, więc podaje.
mirellakopeć
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 28 gru 2015, o 11:13
Imię psa: Czaki

Re: Jakie jedzenie dla pieska

Postprzez yasminn 19 wrz 2016, o 05:39

Może Kingsmoor - bez glutenowa i hipoalergiczna. Skład ma super, jest tylko na bazie naturalnych składników. Pełnowartościowa. I nie zawiera żadnych substancji sztucznych, czy barwników! Takie karmy powinno się wybierać dla swoich zwierzaków.
yasminn
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 6 gru 2015, o 12:59
Imię psa: szila
Rasa psa: golden

Re: Jakie jedzenie dla pieska

Postprzez kiniaa 6 paź 2016, o 09:52

Kingsmoor ja też polecam! Bardzo dobra karma i mój pies ją polubił
Problem ze stopami? Znajdź gabinet podologiczny na Podolodzy.pl
kiniaa
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8 lis 2015, o 13:52
Rasa psa: labrador

Re: Jakie jedzenie dla pieska

Postprzez mery1998 22 gru 2021, o 11:52

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem chciałbym polecić stronę, gdzie znajdziecie rozbudowaną oferte najróżniejszych produktów włoskich, w tym Carpaccio Fesa Bovina . W razie jakich kolwiek pytań, wszelkie informacje o ofercie znajdziecie na stronie.
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Re: Jakie jedzenie dla pieska

Postprzez jamnik 19 sty 2022, o 12:46

Co by nie mówić to faktycznie sama karma dla psa jest niezwykle ważną sprawą i myślę, że na pewno każdemu z nas również zależy na tym aby odżywał się on właściwie. Korzystając z okazji ja chciałbym również polecić bardzo fajny artykuł https://kudlatypies.pl/obcinanie-psich- ... -tak-wazne aby wiedzieć dokładnie w jaki sposób obcina się u psa pazury. Dla mnie taka wiedza jest niezwykle przydatna.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Jakie jedzenie dla pieska

Postprzez muszka 26 sty 2022, o 14:31

Nie powiem, bo wybór odpowiedniej karmy jest tutaj bardzo ważny... Chodzi w końcu o jakość, cenne składniki, które mają wspomóc zdrowy rozwój naszego pupila. Z tego co ja zauważyłam to, tutaj https://twojpieszczoch.pl można znaleźć naprawdę świetne karmy dla zwierzaków. Możecie sobie sprawdzić.
muszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 08:57
Imię psa: Doris
Rasa psa: Berneński

Re: Jakie jedzenie dla pieska

Postprzez inka2 12 lut 2022, o 21:39

Co prawda każdy piesek ma swoje preferencje smakowe, to jest kilka podstawowych zasad którymi powinniśmy się kierować podczas wyboru karmy. Odsyłam do poradnika https://xoxomag.pl/jaki-sklad-powinna-m ... a-dla-psa/ - tutaj dokładnie została omówiona kwestia składu dobrej karmy dla psów
inka2
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 lip 2011, o 20:15


Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 7 gości

paw prints