MOPS a rewolucje pokarmowe

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

MOPS a rewolucje pokarmowe

Postprzez Mopsiara 19 sie 2015, o 19:17

Czesc, jestem szczesliwa posiadaczka 4.5 miesiecznego szczeniaka mopsa. Pies jest u nas 2 tygodnie i do tego czasu nie mial normalnej solidnej trwardej kupy :-/ kupa wyglada OK ale do czasu jak sie ja probuje wyczyscic :/ dosc rzadka :-/ Karmilismy malego pierwszy tydzien karma ktora dal nam hodowca Eukanuba puppy z kurczakiem. Mial dosc rzadka kupe wiec po jakims czasie postanowilam dac mu jakhodowca kazal lekarstwo - kaopektyne, ktora nic nie dala, nastepnie byl wegiel, tez bez efektow. Kazano nam podawac E bez wody (wczesniej kazali moczyc w wodzie) tez nci nie dalo, kilka dni temu kupilam karme Hills-a puppy z kurczakiem i stopniowo wprowadzalam do porcji E, dzis dostal juz tylko Hills-a. Niestety jak na razie znow rzadka kupa do tego zolta :-/ poczekam jeszcze 1 - 2 dni i jak nic sie nie zmieni lecimy do weta...

Ktos mial/ma podobne doswiadczenia??

DZIEKI!
Mopsiara
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 sie 2015, o 11:59
Imię psa: Elvis
Rasa psa: Mops

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: MOPS a rewolucje pokarmowe

Postprzez pietruszka 20 sie 2015, o 19:20

Mopsiara, jak kupujesz szczeniaka, to pierwszą podstawową rzeczą jaką robisz, to po sprowadzeniu psa do domu idziesz z nim do weterynarza. Weterynarz musi ogladnąć szczeniaka, zbadać, ustalić termin kolejnych szczepień. U weta dowiadujesz się wszystkiego odnośnie szczeniaka, na każde twoje pytanie lekarz ci odpowie i podpowie jak powinnaś postępować, i jak opiekowac się szczylkiem. Dwa tygodnie ciągnąca się biegunka i próba samodzielnego jej leczenia nie wróży nic dobrego. Szczeniak się łatwo odwadnia, więc zamiast eksperymentować, i czekac aż samo przejdzie, nie zwlekaj tylko idź jak najszybciej do weterynarza
Pies - cztery łapy i ogon - szczęście w domu :)
sześćsetjeden.cztery.cztery.trzy.dziewięć.cztery.dwa :)
Avatar użytkownika
pietruszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 270
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 20:51

Re: MOPS a rewolucje pokarmowe

Postprzez Mopsiara 22 sie 2015, o 09:17

Witaj, pies wrocil od weta dzien przed tym jak go odebralismy, ma paszport wszytsko nam powiedziano co gdzie i kiedy ze szczepieniami i zywieniem, wiec nie widzialam potrzeby idc z nim to weta dzien po dniu. Pies nie ma biegunki tylko kupa nie jest tak twarda jak powinna byc, lekartswa jakie mu podalam byly ze zlecenia ich prowadzacego weterynarza i dostalismy je w pakiecie z psiakiem. U weta bylismy po tygodniu rzadkich kupek kazal dawac ryz i / lub wode z gotowania ryzu i szukac odpowiedniej karmy co zrobilismy, nie boj sie nie pierwszy raz mam psa, nie dzieje sie mu krzywda, normalnie przybiera na wadze...Poza tym chyba znalazlam TA karme bo od 2 dni ma normalna kupke :)
Mopsiara
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 sie 2015, o 11:59
Imię psa: Elvis
Rasa psa: Mops

Re: MOPS a rewolucje pokarmowe

Postprzez mery1998 19 gru 2022, o 18:37

Według mnie konsultację lekarskie online to ogromna wygoda, a także bezpieczeństwo i oszczędność czasu, dlatego mogę Wam polecić opcję, z której sam niejednokrotnie korzystałem https://recepty24.com/ . Wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00


Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

paw prints
cron