gdzie kupujecie karme

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Atena 29 wrz 2007, o 12:59

OWCZARZ napisał(a):Bo Pro Plan nie jest złą karmą :D

ale chodziło mi o tego kupowanego na Allegro :)
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez OWCZARZ 29 wrz 2007, o 13:05

Atena wiesz nie twierdze ze wszystko z allegro jest beee.... Ale trzeba zachować ostroznosc....jeśli ktoś ma godnego zaufania dostawce i wie ze karma jest ok, to nie ma problemu, bo zawsze jest coś taniej niż w sklepie które to narzucają horendalną czasem marże. :)
OWCZARZ
Avatar użytkownika
OWCZARZ
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 92
Dołączył(a): 28 wrz 2007, o 15:00
Lokalizacja: Kraków

odp

Postprzez mufi_123 22 lis 2007, o 20:55

jasne ze w sklepie zoologicznym
Mufciuś Mufciuś Mufciuś
Avatar użytkownika
mufi_123
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 19
Dołączył(a): 22 lis 2007, o 14:25
Lokalizacja: Skierniewice

Postprzez TLx4ku 5 gru 2007, o 14:32

Mam pytanie . Kupował ktoś z was karmę w sklepie internetowym TELEKARMA.PL ?? Byłem na ich stronie no i stwierdzam, że mają wyjątkowo dobre ceny. np. w zoologicznym te same karmy są 50zł droższe (przy workach 15kg). Czy to wynika z tego, że mają małą marżę czy gorszej jakości karmy !??

pozdrawiam, proszę o odpowiedz
TLx4ku
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 51
Dołączył(a): 1 lis 2007, o 09:20

Postprzez Bordomaniak 5 gru 2007, o 16:22

Ja kupowałam w telekarmie chyba ze trzy razy i wszystko było ok. Karma taka sama jak np. w sklepie koło mnie, a ceny rzeczywiście ok. Czas realizacji też bardzo dobry, z tego co pamiętam możesz umówić się na konkretny dzień i mniejwięcej w jakich godzinach Ci odpowiada.
Ufaj ludziom, których znasz i poznawaj ludzi, którym ufasz...
Avatar użytkownika
Bordomaniak
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 157
Dołączył(a): 17 mar 2007, o 14:05
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Katja 5 gru 2007, o 17:34

TLx4ku napisał(a):Mam pytanie . Kupował ktoś z was karmę w sklepie internetowym TELEKARMA.PL ?? Byłem na ich stronie no i stwierdzam, że mają wyjątkowo dobre ceny. np. w zoologicznym te same karmy są 50zł droższe (przy workach 15kg). Czy to wynika z tego, że mają małą marżę czy gorszej jakości karmy !??

pozdrawiam, proszę o odpowiedz

spójrz tutaj
www.krakvet.pl mają akurat promocje na Bento ;)
Katja
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 87
Dołączył(a): 24 paź 2007, o 19:30

Postprzez Gosinka 6 gru 2007, o 21:25

Mam pytanie . Kupował ktoś z was karmę w sklepie internetowym TELEKARMA.PL ?? Byłem na ich stronie no i stwierdzam, że mają wyjątkowo dobre ceny. np. w zoologicznym te same karmy są 50zł droższe (przy workach 15kg). Czy to wynika z tego, że mają małą marżę czy gorszej jakości karmy !??


Myślę, że normalny sklep musi zapłacić za lokal, media, sprzedawców, itp. itd. To podnosi koszty. Obrót mniejszy więc marża większa, żeby jakoś zarobić.
Telekarma i inne tego typu podejrzewam, że mają tylko 1 magazyn, który nie musi być w mieście, tylko gdzieś na peryferiach. Taniutko, wszystko idzie przez internet, koszty sprzedaży więc niskie. Duży obrót pozwola na zastosowanie małej marżę.
To tak mniej więcej w skrócie wyjaśnienie niskich cen we wszelakich sklepach internetowych. I w ogóle filozofii handlu :-)
Obrazek
Avatar użytkownika
Gosinka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 209
Dołączył(a): 6 lip 2006, o 07:40
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 35 gości

paw prints