zwychowanie psa

Problemy wychowawcze i jak sobie z nimi radzić, szczenię w domu...

Moderator: Moderatorzy

zwychowanie psa

Postprzez olka 24 mar 2007, o 18:46

mam dwa dalmatńczyki i jest znimi problem poniewasz zaczynają na śiebie warczeć apotem śię gryzą niewiem co mam robić mają 12mcy proszę pomoc
olka
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Ka$ia 24 mar 2007, o 19:06

12 miesięcy to wiek w którym mogą się po prostu tylko bawić. Jeśli będą to poważniejsze bójki, radzę je wysterylizować (oczywiście jeśli są nierodowodowe).
Podrawiam!
Avatar użytkownika
Ka$ia
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 114
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 09:31
Lokalizacja: Halinów

:):)

Postprzez Teklunia 24 mar 2007, o 19:08

Mi się wydaje żebyś powoli ich do siebie przyzwyczajała weź kolege, koleżanke i pujdzcie z nimi na spacerek :) Przeciez niezrobią sobie nic pod waszą kontrolą :):):) Pozdrawiam
Teklunia
 

Postprzez ValdeQ 24 mar 2007, o 19:24

Ka$ia napisał(a):12 miesięcy to wiek w którym mogą się po prostu tylko bawić. Jeśli będą to poważniejsze bójki, radzę je wysterylizować (oczywiście jeśli są nierodowodowe).


Drogie dziecko, 12 miesięcy to akurat wiek, w którym próbują swoich sił, a nie bawią się. Ponadto samców nie można wysterylizować.

Twoje "porady" wyrzadzają więcej szkody, niż gdybyś spróbowała nie mówic o rzeczach, na których sie nie znasz.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Ka$ia 24 mar 2007, o 19:42

Przepraszam :!: :oops:
Chodziło mi o kastację. A o tym że w tym wieku próbują swoich sił to nie wiedziałam.
Podrawiam!
Avatar użytkownika
Ka$ia
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 114
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 09:31
Lokalizacja: Halinów

Postprzez olka 24 mar 2007, o 19:51

no wszytsko pieknie tylko że oni sie tak gryzą że potem trzeba ich zszywać albo kupować na rany i to jets bardzo nieprzyjemne nietylko dla mnie ale dla całej rodziny no ich pewnie też poprostu jeden się boi a drugi mu noic nierobi ale jak ten który się boi zacznie do niego warczeć i wogóel zaczyna to ten się zezłości noi się gryza
olka
 

Postprzez ValdeQ 24 mar 2007, o 20:10

Sądząc z Twojej wypowiedzi nikt w domu nie ma wystarczającej wiedzy i doświadczenia, żeby sobie z tym problemem poradzić.

Mogę doradzić albo izolację psów od siebie albo oddanie im do dyspozycji tak dużej przestrzeni, żeby nie musiały sobie wchodzić w drogę.

Lub poszukanie dla jednego innego domku, na przykład wśród rozdiny.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez ValdeQ 24 mar 2007, o 20:20

Ka$ia napisał(a):to nie wiedziałam.


A umiesz czytać? Właśnie o tym mówię, że jeśli nie wiedziałaś to sie nie odzywaj.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów


Powrót do Wychowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 37 gości

paw prints