ratunku - przygarnąłem szczeniaka i co dalej :-/

Problemy wychowawcze i jak sobie z nimi radzić, szczenię w domu...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Marcin Dondelewski 11 gru 2007, o 10:12

Anonymous napisał(a):Ja również wtrącę się d rozmowy. Przygarnęłam wczoraj małego pieska. Jakiś okrutny człowiek wyrzucił go z samochodu do klatki schodowej w bloku obok. Wygląda na 3-4 miesiące. Wygląda na zadbanego. Mam pytanie, czy jak pójdę do weterynarza to będę musiała robić pieskowi szczepienia (bo nie wiem czy miał), jak wtedy sprawy wyglądają. I drugie pytanie czy piesek powinien skakać na rękę już w tym wieku...?? ogólnie każda rada będzie przydatna.


Brawo :)

Powinno się iśc do weterynarza oczywiści bo nic niw wiecie co z nim było.
Czy był szczepiony i odrobaczony. Dzięki temu piesek będzie zdrowy :)

Widać, ze psiak miał szczęście w nieszczęściu.

Kup mu fajne posłanie żeby miał swoje miejsce i bedzie dobrze :)
Darmowy kurs dla właścicieli psów

Obrazek

www.kurs.bizon.pl
Avatar użytkownika
Marcin Dondelewski
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 119
Dołączył(a): 9 sty 2007, o 00:09

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Katarzynka 11 gru 2007, o 13:34

Psiak jest bardzo grzeczny (jak na swój wiek...), wesoły i chyba już się zadomowił. Leży na pleckach, szczeka i słodko się bawi. Oczywiście siusia, ale mamy szczęście gdyz upodobał sobie do tej czynności przedpokój gdzie nie ma dywanów :) Niestety mieszkam sama i pracuje, ale do pieska po trzech godzinach na 30 minut wpada "opiekun". Jestem bardzo miło zaskoczona tym, że wracam z pracy, szczeniaczek jest grzeczny i nic nie nabroił. Żeby mu wynagrodzić ten czas spędzony bezemnie, juz do końca dnia poświęcam mu uwagę. :)
Avatar użytkownika
Katarzynka
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 gru 2007, o 09:55
Lokalizacja: Legionowo

Poprzednia strona

Powrót do Wychowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

paw prints
cron