Pies zjada rozne swinstwa na spacerze

Problemy wychowawcze i jak sobie z nimi radzić, szczenię w domu...

Moderator: Moderatorzy

Re: Najlepsze porady

Postprzez Gosinka 11 cze 2008, o 21:09

izaslonko napisał(a):Słuchajcie moi mili :D
Ja kupiłam dla swojego Baronka żwacze suszone i są efekty.

To prawda z tymi żwaczami, psina nie chwyta się żadnych świństw na spacerze.

Ale można normalnie zaaplikować tabletki i efekt ten sam - tyle że przy takim żwaczu piesio ma zajęcie na chociaż godzinkę


ILE?! To chyba tylko przy najmniejszych yorkach. Moja ma zajęcie na 15 sekund! Dwa kłapnięcia pyskiem. W ogóle mam problem ze smakołykami do gryzienia jak zostaje sama. Podobno najtwardsze z naturalnych suszonych smakołyków penisy wołowe załatwiała w 45 minut. Ostatnio stosuję więc tylko te wielkie gnaty - całe kości wołowe. Czasem to i kilka tygodni zejdzie :-P
Obrazek
Avatar użytkownika
Gosinka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 209
Dołączył(a): 6 lip 2006, o 07:40
Lokalizacja: Kraków

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez JULEK 16 wrz 2008, o 11:18

Mój słociutki mnie kiedys załatwił. Otóż jest to labradorek, ktory jak był malutki to chłonął wszystko jak odkurzacz. Teraz sie leciutko zmnieniło. Ostatnio jak byliśmy na spacerku ciągnął mnie do małej kupki zasypanej piaskiem. Jak buchnął w nią to myślałam, że jest w siódmym niebie, tam była kupa zawinięta w folię oczywiście łyknąl to w jednej chwili. Próbowałam to w jakis sposób wyciągnąć z pyska, ale bez skutku. To było straszne. Z tego co tu wyczytałam to prawdopodobnie czegos mu brakuje, będę musiała udać sie do weterynarza. A kupę to wyczuwa na odległość.
JULEK
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 kwi 2008, o 13:04
Lokalizacja: Chełmża

Poprzednia strona

Powrót do Wychowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości

paw prints