popędy płuciowe mojego 3,5 miesięcznego onka

Problemy wychowawcze i jak sobie z nimi radzić, szczenię w domu...

Moderator: Moderatorzy

popędy płuciowe mojego 3,5 miesięcznego onka

Postprzez Gość 2 sie 2008, o 13:18

cześć mo Cezar ma dopiero 3,5 miesiąca, a występuje u niego bardzo niepokojące zachowanie. Jest taki młody a jak ide z nim na spacerze to ciągle by wskakiwał na noge i ... :oops: albo jak zobaczy jakiegoś młodego psa np. w jego wieku, od razu tez na niego wskakuje i chce go... :oops: nawet jeśli to pies a nie suczka. Pomocy!!! czy mój mały psiak jest gejem czy co??? co z tym zrobić... błągam, odpowiadajcie szybko
Gość
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: popędy płuciowe mojego 3,5 miesięcznego onka

Postprzez pauli 2 sie 2008, o 13:26

Anonymous napisał(a):cześć mo Cezar ma dopiero 3,5 miesiąca, a występuje u niego bardzo niepokojące zachowanie. Jest taki młody a jak ide z nim na spacerze to ciągle by wskakiwał na noge i ... :oops: albo jak zobaczy jakiegoś młodego psa np. w jego wieku, od razu tez na niego wskakuje i chce go... :oops: nawet jeśli to pies a nie suczka. Pomocy!!! czy mój mały psiak jest gejem czy co??? co z tym zrobić... błągam, odpowiadajcie szybko


to nie jest popęd płciowy ale próba dominacji ;) psiaki tak się zachowują między sobą, to zupełnie normalne i nie ma nic wspólnego z popędem jakimkolwiek ;)
jak wskakuje na twoją nogę - złap go za skórę na karku i postaw z powrotem na ziemi mówiąc "nie wolno", "nie" czy co tam sobie wymyślisz. konsekwentnie, za każdym razem tak rób - psiak szybko przestanie. mój w tym wieku też próbował takich zabaw, robiłam tak jak napisałam i problem szybko zniknął.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pauli
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 689
Dołączył(a): 10 kwi 2008, o 08:54
Lokalizacja: łódź

:D

Postprzez Paley 27 wrz 2008, o 12:16

Mój wtedy 4-miesiaczny York też tak miał . Teraz ma 4 lata i tak jak osoba przed tem tak robiliśmy i teraz jest bardzo grzeczny i ie ma "takich" pomyslów :P
Paley
 


Powrót do Wychowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 23 gości

paw prints