Niecierpliwy

Problemy wychowawcze i jak sobie z nimi radzić, szczenię w domu...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Jolka 29 lis 2008, o 16:04

Tak samo sprawdzi sie wolowe lub wieprzowe suszone ucho,do kupienia w sklepie zoo.za male pieniadze. Moj psiak byl w siudmym niebie i mialam spokoj na dlugo. :wink:
Jolka
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Paulinka... 29 lis 2008, o 16:07

Ucho zajmuje psa , ale od wielkości psa zależy na jak długo , moja Owczarkowata takie ucho w 5 min pochłania :wink:
Paulinka...
 

Postprzez dariak15 29 lis 2008, o 17:06

A dla mojej takie ucho jest za duże i nie chcę go obgryzać :lol: woli wędzone kurze łapy ze sklepu zoologicznego albo jakiś twardy przysmak
Obrazek
RASOWY=RODOWODOWY
Avatar użytkownika
dariak15
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 790
Dołączył(a): 8 lip 2008, o 20:16
Lokalizacja: nikąd ;)
Imię psa: Maja
Rasa psa: Maltańczyk

Postprzez zeberka161 29 lis 2008, o 23:06

hehe moje psiaki takie ucho maja na 2 - 3 min :D:D pozniej to juz zostaje tylko wspomnienie po tym uszku :D
Obrazek
Avatar użytkownika
zeberka161
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1082
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 16:16
Lokalizacja: Rybnik
Imię psa: Dzina, Caren, Tayson [*]
Rasa psa: Mieszaniec, Cocker Spaniel, Mieszaniec [*]

Postprzez Jolka 29 lis 2008, o 23:32

Moj jest jeszcze maly.....to bawi sie nim przez dluzszy czas.A co do kuli smakuli to widzialam w zoologicznym...ale mi sie wydaje,ze te otwory sa za duze..i male krokieciki jakie dostaje moj pies po prostu wypadna od razu.Albo ja patrzalam nie na to o czym Wy mowicie :lol: Chyba ,ze do srodka nie wrzuca sie karmy a jekies ciasteczka.
Jolka
 

Postprzez zeberka161 29 lis 2008, o 23:55

ja wrzucam karme ale sa takie kule ktore maja tylko jeden otwor i jest jego wielkosc regulowana tak zeby odrazu nie wypadly wszystkie kuleczki:D
Obrazek
Avatar użytkownika
zeberka161
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1082
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 16:16
Lokalizacja: Rybnik
Imię psa: Dzina, Caren, Tayson [*]
Rasa psa: Mieszaniec, Cocker Spaniel, Mieszaniec [*]

Postprzez Chita 30 lis 2008, o 17:43

ucho dla mojego Basterka to pare leniwych kłapnięć szczęką i...............praktycznie ucha nie ma.

Łapki (kurze i świńskie) przy moim Basterku to też pryszcz

Ja załatwiam sobie właśnie od koleżanki która ma rodziców wetów i wielką klinikę specjalną kość (dla podhalanów) która podobno jest bardzo twarda. Mam nadzieje że się sprawdzi i nie zniknie po 10 min. ;)
Avatar użytkownika
Chita
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 748
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 19:29

Postprzez Gość 30 lis 2008, o 18:55

na moje psy nawet najwieksza kosc nie stanowi problemu i za chwile jej juz nie ma :roll:
Gość
 

Postprzez Chita 30 lis 2008, o 19:13

a jakie masz psiaki??

mo to kundel
Avatar użytkownika
Chita
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 748
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 19:29

Postprzez zeberka161 30 lis 2008, o 22:14

chita to ja bylam ale jakos nie wiem czemu bylam wylogowana ;/

moje psiaki naprawde zjadaja wszystko w mgnieniu oka :D
Obrazek
Avatar użytkownika
zeberka161
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1082
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 16:16
Lokalizacja: Rybnik
Imię psa: Dzina, Caren, Tayson [*]
Rasa psa: Mieszaniec, Cocker Spaniel, Mieszaniec [*]

Postprzez Monia-Nero 12 gru 2008, o 12:35

a co zrobić jak skacze na wszytkich ktorzy przychodza?? nie da zdjąc butów skacze szczeka...
żyj z całych sił i usmiechsj sie do ludzi...
Obrazek
Avatar użytkownika
Monia-Nero
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 81
Dołączył(a): 7 maja 2008, o 07:45
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Imię psa: Nero

Postprzez zeberka161 12 gru 2008, o 15:49

zapraszac cierpliwych gosci najpierw po jednej osobie i uczyc pieska grzecznego siedzenia
kazesz psu usias osoba wchodzi a ty powtarzasz komede siad i jesli piesek posiedzi chociaz chwilke pochwal go i daj przysmak.
niech osoba wyjdzie i ponownie wejdzie i zrob to samo. tak az piesek sie nauczy grzecznego siedzenie dopiero jak goscie sie rozbiora pozwalasz mu sie przywitac
Obrazek
Avatar użytkownika
zeberka161
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1082
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 16:16
Lokalizacja: Rybnik
Imię psa: Dzina, Caren, Tayson [*]
Rasa psa: Mieszaniec, Cocker Spaniel, Mieszaniec [*]

Postprzez Gość 19 lut 2009, o 11:46

Wlasnie tez nie wiem jak sobie poradzic z tym by moj pies przestal skakac na gosci.Trudno zebym kolezanke,ktora odwiedza mnie rzadko wlaczala w wychowanie mojego psa i kazala jej wychodzic zaraz po tym jak weszla bo musze psa nauczyc.Ludzie ,ktorzy nie maja psa tego nie rozumieja.A moj pies po prostu zachowuje sie skandalicznie.Nie moge go utrzymac,tak sie wyrywa.Cieszy sie jak glupi na widok kazdego.Zadne siad nie pomaga.On ma dopiero pol roku,wiec moze mu przejdzie??Nawet na spacerach cieszy sie na widok kazdego czlowieka,gdy ktos nas mija to musze go mocno trzymac przy nodze bo najchetniej od razu by sie z tym kims wital,katastrofa. :roll: Czy ma ktos jakas rade by zapanowac nad tym milusinskim co kocha wszystko i wszystkich?? :P
Gość
 

Postprzez DonKamillo 19 lut 2009, o 11:48

To powyzej to ja...myslalam,ze jestem zalogowana a nie bylam.
DonKamillo
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 36
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 16:56

Postprzez leonberg 19 lut 2009, o 13:02

spójrz na to z drugiej strony :D co bys powiedziała gdyby na kazdego goscia szczerzył zęby? nie jest zle.
mozesz prosic gosci by nie zwracali na psa uwage. niech nawet na niego nie patrza. niech tarktuja go jak powietrze. po chwili psiak powinien sie uspokoic. zrób wszystko by na dzwiek dzwonka nie biegł do dzrzwi. trenuj lezec i zostan gdy jestescie sami z masa drobnych smakołyków gdy wykonuje polecenie. przed wejsciem gosci staraj sie sprowadzic psa do lezenia i niech tam zostanie w czasie gdy oni wchodza i rozbieraja sie.
leonberg
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 782
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 14:58

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wychowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 25 gości

paw prints