prosze o pomoc

Problemy wychowawcze i jak sobie z nimi radzić, szczenię w domu...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Chita 15 gru 2008, o 13:00

jesli ma wychodzic na spacerki to lepiej na smyczy. umie chodzic na smyczce?
Avatar użytkownika
Chita
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 748
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 19:29

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez andzia20013 15 gru 2008, o 17:08

nie wiem jeszcze nie probowalam.puszczam ja tylko do ogrodu narazie.od 3dni ciagle chce jesc dajemy jej pediegree suchziel mi a i mixujemy z mieskiem pediegree kupilam ja od chodowcy .chodowca powiedzial ze 2-3razy dziennie po calej miseczce ale nie wiem nie chce jej przejesc daje jej 3razy po pol miseczki. miseczka ma 300ml.
Avatar użytkownika
andzia20013
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 18
Dołączył(a): 7 gru 2008, o 17:35

Postprzez Chita 16 gru 2008, o 16:50

jak psiak ma dużo ruchu to raczej nie masz sie o co martwic. mozesz na spacerze uzadzic jakies szalone zabawy w przeciaganie itd. oczywiscie prezciagnie lekka siela z twojej strony bo ma mleczaki..
psiak bedzie padniety i wyszalaly.
Avatar użytkownika
Chita
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 748
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 19:29

Postprzez mwijatak 16 gru 2008, o 18:42

andzia20013 napisał(a):nie wiem jeszcze nie probowalam.puszczam ja tylko do ogrodu narazie.od 3dni ciagle chce jesc dajemy jej pediegree suchziel mi a i mixujemy z mieskiem pediegree kupilam ja od chodowcy .chodowca powiedzial ze 2-3razy dziennie po calej miseczce ale nie wiem nie chce jej przejesc daje jej 3razy po pol miseczki. miseczka ma 300ml.


Zmień psu karmę :!: Syf marketowy można jeść samemu, ale takiej karmy przyjaciołom się nie daje...
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gość 17 gru 2008, o 21:01

Dziwne,ze cala masa psow je ten syf i zyje.Gdyby nie schodzila to by jej nie produkowano.
Gość
 

Postprzez Sissy 18 gru 2008, o 17:00

Anonymous napisał(a):Dziwne,ze cala masa psow je ten syf i zyje.Gdyby nie schodzila to by jej nie produkowano.


Nie zastanawiałeś się nigdy:dlaczego? Dlaczego je go z takim smakiem? Otóż dlatego,że karma wydaje się psy atrakcyjna-owszem-i dobra.A to z tego tytułu,że ,,karma" ta zawiera tyle chemii,że głowa mała.
Owszem żyje,ale częstotliwość występowania chorób jest większa,jest większe ryzyko zachorowalności.
Proszę,nie kłóć się z ,,psiakocholikami". Nie zawsze mamy rację,ale akurat w tym przypadku ją mamy-i to niepodważalne.
Dlaczego produkują?A no dlatego,że tacy ,,ludzie" jak ty ją kupują. Bo jest tania,bo psu smakuje,bo szkoda tym ,,ludziom" pieniędzy an karmę nieco droższą,ale zdrową i dobrą.Bo....Można by tak ,,bodować" w nieskończoność,ale ja nie będę. Mam nadzieję,że coś zrozumiesz.

Jak już Marta napisała-zmień psu karmę-i to prędko.
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Postprzez mwijatak 18 gru 2008, o 17:52

Anonymous napisał(a):Dziwne,ze cala masa psow je ten syf i zyje.Gdyby nie schodzila to by jej nie produkowano.


Gościu, jasne. Ty też możesz cały swoje życie jeść najtańsze mielonki itp. eksperymenty i popijać to np denaturatem. Długo pożyjesz :?: Wątróbka i nereczki nie siądą :?: A przecież to też produkują :shock:

To może najpierw zastanów się co piszesz a dopiero potem się wypowiadaj...
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gość 19 gru 2008, o 13:26

Jestem ciekawa czy robisz zakupy w bio sklepach...bo juz wszystko co dostepne w marketach jest naszprycowane chemia...Nie trzeba jesc mielonki i popijac denaturatem.
Gość
 

Postprzez mArGoSiA 19 gru 2008, o 13:27

Jeżeli nie zależy Ci na zdrowiu Twojego psa to my nic na to nie poradzimy.
RASOWY=RODOWODOWY
http://www.stoppseudohodowcom.org/
http://arka.strefa.pl/rasa.html

Przeczytaj! To nic nie kosztuje.
mArGoSiA
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 16 lis 2007, o 16:06

Postprzez mwijatak 19 gru 2008, o 19:58

Anonymous napisał(a):Jestem ciekawa czy robisz zakupy w bio sklepach...bo juz wszystko co dostepne w marketach jest naszprycowane chemia...Nie trzeba jesc mielonki i popijac denaturatem.


A zdziwię Cię, ale patrzę na to co jem i sprawdzam w jakim stopniu jest to chemią a w jakim jeszcze dopuszczalnie (dla mnie) zdrowym pożywieniem.
Tylko między mną a moimi psami jest drobna różnica: Ja świadomie kupuję sobie żarcie np. z MC, bo mam taką ochotę a moje psy jedzą to co im dam nie mając na to większego wpływu. Jeśli kiedyś będę mieć raka żołądka/wątroby/nerek itp. itd. to będę wiedzieć, że przez własną głupotę a jeśli kiedyś, któryś z moich psów zachoruje w wyniku złej karmy to również będzie to moja głupota.
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez leonberg 19 gru 2008, o 20:54

dodatkowo nalezy tez wspomniec ze psiaki rosna i dojrzewaja duzo szybciej niz człowiek. kazdy miesiac zycia szczeniaka mozna porównac do 1 roku dziecka, dlatego błedy zywieniowe sa szybciej widoczne. dbajac o psiaka i dostarczajac mu przyzwoitej karmy mamy szanse na zatrzymanie go z nami na tym swiecie najdłuzej jak to jest mozliwe w dobrej kondycji i zdrowiu. kilka razy pisałem juz w róznych postach ze mój dziadek mawiał: "co nie wydasz na piekarza, wydasz na lekarza".
frolic czy pedigre nie sa tez za darmo, czasem wystarczy dołozyc nieduzo pieniazków, kupic wieksze opakowanie karmy by kosztowała nas jak najmniej a nie ryzykowac chorobami psa w przyszłosci. oczywiscie to nie uchroni go przed zachorowaniem lecz czy nalezy ryzykowac?
leonberg
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 782
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 14:58

Postprzez Gość 20 gru 2008, o 11:14

mnie tam na zdrowiu swojego psa zalezy moj pies dostaje royala
Gość
 

Re: prosze o pomoc

Postprzez andzia20013 6 sty 2009, o 13:02

dziekuje wszytkim za wypowiedzi.moj piesek zostaje w domku juz od 2tygodni na 8h i jest grzeczna ma duzo zabawek siku robi na specjalnego pampersa ktory jest na podlodze a kupke kiedy wrocimy odrazu ja biore do ogrody.naprawde super jest,.
MAM PYTANIE jesli ktos wie lub ma beagla jak ja moja MIA kiedy jej dajemy jekies nasze ubranka male jak koszulke lub skarpetke ona bierze w mordke i piszczy szuka miejsca gdzie to schowac gdy znajdzie chce jak by zakopac to i odchodzi.wiem ze beagle sa bardzo inteligentne jesli chodzi o szukanie bo to psy goncze.ale ona zakopie i zostawi nie wiem po co jakby na potem?nie wiem?przeciez one maja szukac. a chowac? prosze napiszcir jak wiecie.ona wyglada tak smiesznie z rzecza w bordce bo cala bierze ale chce wiedziec dlaczego tak robi.MIA ma juz11tydzien.
Avatar użytkownika
andzia20013
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 18
Dołączył(a): 7 gru 2008, o 17:35

Postprzez leonberg 6 sty 2009, o 13:43

a jak reaguje na rzeczy ktore nie sparwiaja jej przyjemnosci? jak sie zachowuje przy probie przewrócenia psa na bok i przycisniecia do ziemi głowy?
leonberg
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 782
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 14:58

Re: prosze o pomoc

Postprzez Gość 9 sty 2009, o 00:09

nie bardzo rozumiem co na wspolnego branie pieska na bok.ale kiedy to robie i klade glowe na podloge to ona chce sie bawic pogryzuje mnie ale nie agresywnie poprostu chce sie bawic ona lubi lezec na pleckach i ja ja wtedy drapie po brzuszku nie ma z tym problemy ,a z innymi rzeczami reakcja?no coz moge tu napisac ze ona lubi wszystko chyba a jak czegos sie boi lub przestraszy jak naprzyklad polarze kawalek kartony lub styropianu rzeczy kltorej nie zna to skarze do okola jego i szczeka.moja sunia jest bardzo pogodna.wiec prosze napisac czy to ma jakis zwiazek z braniem rzeczy ubran naszych,recznikow kuchennych i chowaniem ich.nie wiem dlaczego tak robi to jest smieszne gdyz bierze rzecz i chodzac piszczy by go gdzies schowac .wiem ze pieski moga chowac jedzenie poniewaz kiedy piesek lub kotek tez bedzie kiedys czul glod to potem bedzie sobie odkladal na potem,a moja sunie tez ma taka maskotke ktora lubi sie bawic to kroliczek a ktorym spi.i czasem kiedy sie bawimy z nim ona ja go rzucam jej ona bawi sie oczywiscie ale tez robi przytym czasami ruchy takie jakby go ujezdzala jezeli wiecie oco mi chodzi>>>tez prosze napisac czy to normalne bo ona ma tylko 11tygodni.
Gość
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wychowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 25 gości

paw prints