Złośliwa ?

Problemy wychowawcze i jak sobie z nimi radzić, szczenię w domu...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez dariak15 11 gru 2008, o 16:39

Paulinka... napisał(a):Spróbuję , ale nie wiem czy będzie tak jak u Mai , bo "mała" różnica wzrostu jest między Mają a Bleką :wink:

Myślę że bleka wsunie łapke mniej niż w 5 minut widziałam Labradora który wsunął łapkę w 2 minuty :shock: :)
Obrazek
RASOWY=RODOWODOWY
Avatar użytkownika
dariak15
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 790
Dołączył(a): 8 lip 2008, o 20:16
Lokalizacja: nikąd ;)
Imię psa: Maja
Rasa psa: Maltańczyk

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Chita 12 gru 2008, o 18:05

moj baster gdy uslyszy budzik zaczyna strasznie wyc(jak wilk od ksiezyca) wiec nie mam wyboru i musze wstac

co ja bym bez psa zrobila wole nawet nie myslec
Avatar użytkownika
Chita
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 748
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 19:29

Postprzez Jolka 12 gru 2008, o 22:59

A takie wycie to ponaglanie ''wstawaj,nie mam zamiaru na Ciebie czekac '' :wink:
Jolka
 

Postprzez Chita 13 gru 2008, o 15:06

nie >>> on mnie nie ponagla! wyje nawet jak ja siedze przed kompem lub odrabiam lekcje i budzik zadzwoni
Avatar użytkownika
Chita
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 748
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 19:29

Postprzez Saszka 14 gru 2008, o 14:00

Ja też stosowałam kulę smakulę i było w porzo, teraz już mniej się nią interesują, bo ja znają.
Ale oprócz kuli, zostawiałam psom zabawki ze sznurka, psy lubią je gryźć, czyszczą sobie przy okazji zęby (luksusowi został po nich niestety skutek uboczny-uwielbia gryźć wszelkiego rodzaju "szmaty" i nieraz podkradł mi skarpetki, ale lepsze to od demolki w mieszkaniu).
Teraz jak są już duże i mądre to zostawiam cichutko włączone radio i opuszczam trochę rolety w oknach. Tak się już bestyjki nauczyły, że jak mają przyciemnione to mają spać. W ogóle to chyba mi się udało z pasmi, bo tarfiły mi się takie co lubią spać... i teraz też śpią..
Avatar użytkownika
Saszka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 501
Dołączył(a): 7 kwi 2008, o 12:39
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Imię psa: Luksus, Dżaga

Postprzez Chita 14 gru 2008, o 14:10

jagbys miala mozliwosc wybiegania psa przed twoim wyjsciem to zrob mu porzadna lekcje. zkomendami i bieganiem i przeciaganiem...

potem zostaw mu cos do gryzienia i mozesz wyjsc bez obaw

powinno pomóc
Avatar użytkownika
Chita
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 748
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 19:29

Postprzez zeberka161 14 gru 2008, o 18:08

ja mim iz mam 3 energiczne psy ktore sa zawsze pelne energi to naszczescie nie mam problemow z zostawianiem ich w domu bo tez ida spac ;]

sasiiedzi sie czasem dziwia co ja robie tym psom ze one takie ciche sa jak nikogo nie ma w domu xD

ale to zalezy od wychowania w duzej mierze ale tez od charakteru psa.
Obrazek
Avatar użytkownika
zeberka161
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1082
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 16:16
Lokalizacja: Rybnik
Imię psa: Dzina, Caren, Tayson [*]
Rasa psa: Mieszaniec, Cocker Spaniel, Mieszaniec [*]

Postprzez Chita 15 gru 2008, o 13:03

z drogiej zas strony kazdego psa mozna wychowac i wyszkolic. jest przeciez duzo metod szkoleniowych. ja polecam metode polegajaca na tym ze pies chce przebywac z wlascicielem a wlasciciel ze swoim psiakiem. wtedy wspolne chodzenie na sacery itd jest przyjemnoscia dla obydwu stron
Avatar użytkownika
Chita
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 748
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 19:29

Postprzez sabpal 7 sty 2009, o 15:59

Pomóżcie! Mam od miesiąca pinczerka 4 miesięcznego,nie chce zostawać sama w domu piszczy,szczeka cały czas,nawet jak wyjde na pół godz.Teraz jak wychodze zamykam ją w łazience bo jak miała całe mieszkanie dla siebie to narobiła szkód,nawet jak jestem z nią w domu to chodzi wszędzie za mną,nie wiem co mam zrobić.Na podwórko jak z nią się wychodzi to chwile i chce do domu bo jej zimno. :(
sabpal
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 gru 2008, o 19:56
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez zeberka161 7 sty 2009, o 16:29

najpierw naucz ja zostawania sama w jednym pokoju na ok 10 min pozniej coraz dluzej i tak dalej ale to juz opisane bylo tylko trzeba troszke poszukac
Obrazek
Avatar użytkownika
zeberka161
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1082
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 16:16
Lokalizacja: Rybnik
Imię psa: Dzina, Caren, Tayson [*]
Rasa psa: Mieszaniec, Cocker Spaniel, Mieszaniec [*]

Poprzednia strona

Powrót do Wychowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości

paw prints