skamle pod drzwiami

Problemy wychowawcze i jak sobie z nimi radzić, szczenię w domu...

Moderator: Moderatorzy

skamle pod drzwiami

Postprzez mathew694 18 sty 2009, o 19:00

mam problem, a mianowicie moj szczeniak (Fado ok 6 tyg) strasznie skamle pod moimi drzwiami od pokoju gdy wie ze w nim jestem. obok pokoju jest pralnia w ktorej spi pies, zeby dosjc do pokoju musze przez nia przejsc. na poczatku zabieralem go do pokoju, nawet spał ze mna w lozku 3 noce. teraz ojciec sie zbuntował i zabronil mu do mnie wchodzic, czasem nawet go bije po tyłku jak probuje to robic. (wczesniej starał sie go nauczyc sikac do kuwety;/ chore;/) mysli ze nauczyl psa nie wchodzic do jednego z pomieszczen a tak naprawde w tym pomieszczeniu spi kot i Fado boi sie jego a nie slucha sie ojca (jest za maly na takie cos). kiedy nie moze wejsc do mnei do pokoju STRASZNIE STRASZNIE SKAMLE pod drzwiami co nei daje spac mi i reszcie domowników, az sie serce kraja. po czasie (czyt ok 25min) przestaje.

co mam zrobic? sprzeciwic sie i wpuszczac psa do pokoju?a dopiero potem uczyc go ze nie moze do niego wejsc do puki mu nie pozwole? POMOCY
mathew694
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 sty 2009, o 22:49

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Paulinka... 18 sty 2009, o 19:38

Psiakowi spodobało się spanie w łóżku i chce cały czas tak spać.
To jeszcze dziecko potrzebuje bliskości z właścicielem , dlatego skamle i chce do Ciebie do Twojego pokoju.

Jeżeli chcesz , żeby pies spał u siebie na posłaniu i nie wchodził do łóżka nie pozwalaj mu teraz na to. To nic , że robi słodkie oczka, ale niektórych nawyków (np. wchodzenie do każdego pomieszczenia, spanie w łóżku) trudno jest psa oduczyć.
Paulinka...
 

Postprzez mArGoSiA 18 sty 2009, o 19:53

RASOWY=RODOWODOWY
http://www.stoppseudohodowcom.org/
http://arka.strefa.pl/rasa.html

Przeczytaj! To nic nie kosztuje.
mArGoSiA
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 16 lis 2007, o 16:06


Powrót do Wychowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 33 gości

paw prints