Ratunku - mam pieska...

Problemy wychowawcze i jak sobie z nimi radzić, szczenię w domu...

Moderator: Moderatorzy

Ratunku - mam pieska...

Postprzez Mela_piecho1996 6 lut 2009, o 20:23

Problem polega na tym, że dzisiaj wzięłam psa ze schronu, byliśmy na spacerze, a już jak tylko wróciliśmy, to się zesikał. Co mam robić - proszę o rady
...bo liczy się tylko to co jest w sercu...dobrze patrzy się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...
Avatar użytkownika
Mela_piecho1996
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 23
Dołączył(a): 16 sty 2009, o 14:48

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez leonberg 6 lut 2009, o 21:31

KOCHAC! i byc wyrozumiałym. podczas pobytu w schronie psiak swoje potrzeby załatwiał w boksie. potrzeba troszke czasu by nauczył sie czystosci w domu. gdy załatwi sie na dworze nagradzac od razu smakołykiem. zawsze miec smakołyki w kieszeni. wychodzic systematycznie na dwor.
wiele pociechy z psiaka.
leonberg
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 782
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 14:58

Postprzez Paulina i Bemol 7 lut 2009, o 20:44

Miałam jednego psa ze schroniska był cudowny ten pies bedzie cie naprawde kochał ponad wszystko i bedzie bardzo przywiązany i wdzięczny bo i zapewne przeżył wiele więc i ty musisz mu dac poczucie bezpieczeństwa i miłość przede wszystkim cierpliwość nagradzaj gdy załatwi się na dworze pochwal i nie radze stresować go że załatwił się w domu. Nagrody za załatwianie się na zewnątrz powinny go przekonać że to jest tego warte i powinnien pojąć dość szybko.Cierpliwości i miłości odpłaci ci z nawiązką.Ja nigdy nie żałowałam wyboru mimo że moja sunia odeszła już kilka lat temu wspominam ją jako jednego z najwspanialszych pupilków.
Paulina i Bemol
 

Postprzez Gość 8 lut 2009, o 17:17

Dzięki!
Już o wiele lepiej - psiak już wie, po co są spacerki...
Gość
 

Postprzez Mela_piecho1996 8 lut 2009, o 17:36

To wcześniej to ja pisałam, ale zapomniałam się zalogować
:oops: :D
...bo liczy się tylko to co jest w sercu...dobrze patrzy się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...
Avatar użytkownika
Mela_piecho1996
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 23
Dołączył(a): 16 sty 2009, o 14:48

Postprzez tomektabek 23 lut 2009, o 03:58

Zacznij szkolenie i naukę obycia w domu. Kup kurs albo znajdź jakieś źródła informacji, bo na całe wychowanie składa się wiele rzeczy.
Tresura Psów - Mój Blog O Tresurze Psów

Tresura Psa "Posłuszny Pies"

Wychowanie Psa
tomektabek
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 lut 2009, o 03:10


Powrót do Wychowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości

paw prints