Jak oduczyć psa wskakiwania na łóżko ???

Problemy wychowawcze i jak sobie z nimi radzić, szczenię w domu...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez czarny_motyl 25 wrz 2006, o 16:12

moj pies narpierw uprawia sex na lozku z maskotka :oops: przysnie sobie troche a jak juz caly dom spi to idzie albo na fotem albo w buty
czarny_motyl
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 662
Dołączył(a): 20 lip 2006, o 14:02
Lokalizacja: Lublin

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Mona 25 wrz 2006, o 20:34

właśnie tego chcę uniknąć- tj. walki o łóżko i jeszcze tli się we mnie nadzieja że dojdziemy do porozumienia kto gdzie spi. Psiuńcia pewno chciałaby na odwrót-ja na podłogę a ona do łózia :oops:
Wiem jak było z moim poprzednim psiakiem, oj rozpuściło się psisko rozpuściło i gdy kładłam się na łóżko to koło mnie nie miał prawa nikt leżeć (naturalna antykoncepcja ) :D oprócz niego, no chyba że ktoś był baaaaardzo uparty ale on zawsze był jako przecinek :P
Avatar użytkownika
Mona
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 sie 2006, o 20:57

Postprzez natala_afro 29 wrz 2006, o 12:47

migotka napisał(a):unas często się zdarza że Tinusia na łóżku śpi a ja na podłodze siedzę , a jak jej mówie że ma zejść to nie zwraca na mnie uwagi, albo warczy :!: :oops: Śpi gdzie chce i nikogo nie słucha :lol:

To chyba coś u was nie tak jeśli chodzi o relacje pies-właściciel.
Avatar użytkownika
natala_afro
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 321
Dołączył(a): 21 wrz 2006, o 18:01
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez czarny_motyl 30 wrz 2006, o 12:27

nasz jak sie go budzi albo podczas snu przewraca tez warczy albo probuje ugryzc ale jak lapie za reke to tak jakby tylko ja trzymal krzywdy nie robi i zaraz obrazony ze ktos smial go obudzic idzie spac do "budy"
czarny_motyl
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 662
Dołączył(a): 20 lip 2006, o 14:02
Lokalizacja: Lublin

Postprzez ValdeQ 30 wrz 2006, o 13:03

Czyli jednak rzuca wyzwanie :!:

Pamietaj, że do obowiazków osobnika Alfa należy wyznaczanie miejsc, gdzie wszyscy moga odpoczywać, a gdzie nie, nikomu innemu nie pozwala tego robić.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Mona 1 paź 2006, o 20:32

U nas już trochę lepiej, tzn. wieczorem idzie spać do siebie, a zrobiłam jak radziliście, tj. małe przekupstwo - pochwała i małe ciasteczko na poslanku czeka przed snem :D Co do łóżka w dzień - jeszcze walczymy :)
Natomiast przed wyjściem z domu zamykam drzwi do sypialni i daję leżonko do przedpokoju, gdzie leży i czeka na soją pańcie 8)
Avatar użytkownika
Mona
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 sie 2006, o 20:57

Postprzez jottem 5 paź 2006, o 12:11

Moja dalmatynka, która niestety odeszła w maju tego roku :( też miała zakaz wchodzenia na łóżka, sofy i fotele, a mimo to upodobała sobie moją kanapę i po naszym wyjściu z domu zawsze się tam dumnie ładowała. Kiedy wracałam z pracy oczywiście witała mnie na przeciągając się na swoim posłaniu, tak jakby cały dzień na nim spędziła. Ale oczywiście kanapa była ciepła, wymoszczona i pełna innych dowodów zbrodni (sierści).
Śmiałam się zawsze z tego jak próbuje mnie zmylić tym przeciąganiem się na swoim posłaniu i udawałam, że tego nie widzę - w końcu jej się też coś należało od życia, dlatego pozwalałam jej myśleć, że potrafi mnie przechytrzyć, choć od czasu do czasu pokazywałam jej, że jednak wiem o jej oszustwie :)
Pozwól swojemu psu też czasem poczuć się mądrym :)
jottem
 

Postprzez Mona 8 paź 2006, o 20:42

:) cóż jak jestem w drugim pokoju a gdzieś "straci " mi się pies, to już wiem gdzie jest :D gdy idę do pokoju to głośno tupię papciami żeby miał czas na ucieczkę z łóżka i naglę widzę jak wyłania mi się z pokoju wolnym krokiem z pytaniem " A o co wogóle chodzi?" Nno czasem zaśpi i nie zdąży, a wtedy pańcia się gniewa, ale na krótko - bo jak tu nie kochać takiego psotnika ?
Avatar użytkownika
Mona
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 sie 2006, o 20:57

Postprzez juli1988 9 maja 2009, o 21:37

Witam,

Mam 4 miesięcznego szczeniaka.

Nie chce żeby psiak spał w łoźku.

Nigdy mu na to nie pozwalalam ale bystrzak jak mnie nie ma w pokoju to sobie śpi w łóżku.

Nie mam możliwości izolacji psa od łóżka bo mieszkam z rodzicami i psiak spi u mnie w pokoju.

Pozdrawiam
"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego" - Josh Billings

Obrazek

[*] MIKO [*] - byłeś - jesteś - będziesz
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
juli1988
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 292
Dołączył(a): 26 lip 2007, o 14:31
Lokalizacja: okolice Poznania
Imię psa: Goliat, Miko, Rosa, Bubu

Postprzez DonKamillo 11 maja 2009, o 09:07

Moj pies zwyczajnie zaczyna mnie wkurzac.Byl malutki,slodziutki to jakos przymykalam na to oko,ze spi z nami w lozku tymbardziej,ze maz zawsze idac do sypialni bral go ze soba...bo zasypial mu pod nogami no to jak on mogl go tak zostawic?Ale teraz idzie mu 10 miesiac,gubi siersc,pachnie specyficznie(co dla mnie znaczy smierdzi)brudzi przescieradlo i lize sie wydajac przy tym denerwujace dzwieki.I nie wiem co mam robic.Brak mi sily,zdecydowania,cierpliwosci by z nim teraz walczyc i oduczac go spania w lozku...wieczorem zasnie pod lozkiem jak sie mu rzuci jakas czesc naszej garderoby ale w nocy i tak wskoczy na lozko a ja gdy sie przebudze to nie chce sie denerwowac i co chwile go z tego lozka zganiac,bo wtedy zasnac nie moge.Moze w ogole dalabym spokoj i jakos starala sie przywyknac do jego obecnosci w lozku,ale za niedlugo pojawi sie dzidzia...Byc moze dlatego tez moj pies dziala mi teraz na nerwy,bo moj stan rzadzi sie swoimi prawami :)...i dlatego nie chce sie denerwowac i walczyc z nim ,ale musze...tylko jak zrobic to szybko i bezbolesnie?? :(
DonKamillo
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 36
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 16:56

Postprzez Chita 11 maja 2009, o 10:39

sama zalatwilas se problem. trzebabylo patrzec w przyszlosc. teraz powinnas psa z lozka usunac. najlepiej bez jakiegos ALE JA NIE MOGE itd. ty rzadzisz? to pokarz psu. oczywiscie nie mozesz na niego krzyczec ani go bic bo dla psa i tak sam fakt ,ze mogl tam lezec to norma. swiat mu sie bedzie walic. ale trzeba to zrobic. dla dobra zycia dziecka i twojego.
Avatar użytkownika
Chita
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 748
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 19:29

Postprzez mrowka456 11 maja 2009, o 12:47

DonKamillo sporopj zrzucic gi kolka razy . a tak pozatym pzatematem nieprzyzwyczjaja potem dziecka od spania w twoim lozku bo to jeszcze gorszy problem z odzwyczajeniem ;p od pierwszego dnia najlepeij jak maluch spi w lozeczku. i ty sie wyspisz i dziecko bedzie spokjniejsze :) wiem co mowie :)
ObrazekObrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
mrowka456
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 14 kwi 2009, o 15:08
Lokalizacja: olsztyn
Imię psa: Drumla
Rasa psa: posokowiec hanowerski

Postprzez Chita 12 maja 2009, o 15:08

mrowka, wlasnie to chcialam napisac :lol:
Avatar użytkownika
Chita
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 748
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 19:29

Postprzez DonKamillo 12 maja 2009, o 16:15

Hej...to nie babyboom.pl ...ja sama wiem jak wychowywac dziecko,ze nie powinno spac w lozku.Ale normalna rzecza jest ze kilku dniowy badz tygodniowy maluch przespi pare nocy blisko mamy.Dlatego chce mojego psa wyeksportowac z wyra i wolalabym jakies porady na ten wlasnie temat a nie wywody o tym by dziecka nie przyzwyczajac ;)
DonKamillo
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 36
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 16:56

Postprzez mrowka456 15 maja 2009, o 19:35

DonKamillo spoko spoko :) chcialam dobrze .. pzoatym kilu tygodniowy maluch juz tym bardziej jak skapuje zem oze spac z mama to nei bedzie chcial spac w swoim lozeczku .. no ale coz wygoda ;p moja Julka ma prawie dwa latka i musze ci powiedziec ze zdaza nam sie dopiero teraz spac razemi przewaznie pies spi z nami .. tak iwec niewidze powodu zeby wywalac psa z lozka. dzieci i psy maja jedna cechce wspolna .. szybko sie przyzwyczajaja :)
ObrazekObrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
mrowka456
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 14 kwi 2009, o 15:08
Lokalizacja: olsztyn
Imię psa: Drumla
Rasa psa: posokowiec hanowerski

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wychowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

paw prints