adopcja szczeniaka

Problemy wychowawcze i jak sobie z nimi radzić, szczenię w domu...

Moderator: Moderatorzy

adopcja szczeniaka

Postprzez anastazja19989 17 kwi 2009, o 16:43

wcześniej wypytywałam się co powinnam wiedzieć przed wzięciem psa do domu. teraz do tego dorosłam i jestem pewna że jestem gotowa na wszystko ale mam mianowicie taki problem że szukam dla siebie szczeniaka rasowego do adopcji najlepiej labradora ale mam problem z tym że zazwyczaj trzeba dojechać a mam możliwość dojechania tylko do 50km od Świdwina. moja prośba jest taka żebyście podali mi możliwości zaadoptowania szczeniaka w okolicy bądź jakbyście znali to linki.

tylko mam prośbę jak będziecie komentować to proszę bez żadnych głupich komentarzy.

zamiast labradora może być owczarek, dalmatyńczyk, Golden retriever.
z góry dziękuje za pomoc.
anastazja19989
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 10
Dołączył(a): 9 mar 2008, o 20:20

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez leonberg 17 kwi 2009, o 17:38

masz niewielkie szanse na adopcje szczeniaka psa rasowego, tym bardziej ze masz ograniczone możliwości dojazdu ( chociaż nawet gdybyś mogła pojechać wszędzie to i tak nie było by łatwiej )
zastanów się nad dorosłym psem. czasem trafiają się psy z rodowodem, odebrane bądź wykupione z tragicznych warunków. sam niedawno miałem okazje gościć w domu leośke tak zabiedzona przez właściciela że nie mogłem uwierzyć! kochane psisko potrzebowało miłości i karmy. ma już nowy domek i kochających właścicieli.
poszukaj też w schroniskach. pewnie nie będzie tam psa z rodowodem lecz wiele w typie rasy, czekających na nowego właściciela.
leonberg
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 782
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 14:58


Powrót do Wychowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 34 gości

paw prints