dłuższy sen

Problemy wychowawcze i jak sobie z nimi radzić, szczenię w domu...

Moderator: Moderatorzy

dłuższy sen

Postprzez Gość 23 kwi 2009, o 14:05

Nie wie czy gdzies był już poruszany ten temat...
Jak długo tzn.do której godz spią WAsze pieski??
czy wstaja razem z Wami czy budza np.o 6.30 jak mój mnie :(
Mam rocznego labradorka i gdy był mały owszem wynosiłam go siku jak tylko zapiszczał skoro świt.Potem wychodzilismy ok godz.8 i spokojnie wytrzymywał do tego czasu
Teraz wychodze z nim ok.godz.21 na długi spacer zeby mogl sie wybiegac,po powrocie idzie spać i budzi mnie o 6.30 choc wcale tak bardzo nie chce mu sie isc na dwor!! jak wstaje to on lezy i musze go wołac do wyjscia...
zdarza sie ze ide na 7 rano do pracy i ok.6 z nim wychodze(niechetnie chce ale idzie) a jak np.wracam ok godz.7.30 rano po nocnej pracy to nikogo z domownikow nie budzi tylko spi i czeka azja wroce iz nim wjde...
czy ktos moze mi doradzic co zrobic by nie budzil mnie tak wczesnie gdy jestem w domu???? moja mama nie zgadaza sie by spał ze mna w łóżku(wtedy napewno bysmy sobie dluzej poleniuchowali)
Pozdrawiam
Gość
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Gość 23 kwi 2009, o 21:40

"moja mama nie zgadza się" to twój psiak, a jak nie linieje nie śmierdzi nie przeszkadza ci to czemu nie. Postaw na swoim jak ma ci to umilić życie . Po co sobie utrudniać skoro nie ma żadnych przeciwwskazań rozumiem rodziców trzeba się słuchać ale rodzic nie zawsze ma racje rodzic nie jest alfą i omegą przemysł czy chcesz z psiakiem razem spać a jak chcesz to postaw na swoim i podaj argumenty swojej mamie i przekonaj ją a na dodatek wydaje mi się ze należy ci się odpoczynek po nocnej pracy napewno wolałbyś dłużej pospać tak?
Gość
 

Postprzez Kondziu91 23 kwi 2009, o 21:41

Anonymous napisał(a):"moja mama nie zgadza się" to twój psiak, a jak nie linieje nie śmierdzi nie przeszkadza ci to czemu nie. Postaw na swoim jak ma ci to umilić życie . Po co sobie utrudniać skoro nie ma żadnych przeciwwskazań rozumiem rodziców trzeba się słuchać ale rodzic nie zawsze ma racje rodzic nie jest alfą i omegą przemysł czy chcesz z psiakiem razem spać a jak chcesz to postaw na swoim i podaj argumenty swojej mamie i przekonaj ją a na dodatek wydaje mi się ze należy ci się odpoczynek po nocnej pracy napewno wolałbyś dłużej pospać tak?


to odemnie zapomniałem się zalogować

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Kondziu91
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 21
Dołączył(a): 16 kwi 2009, o 19:58
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez Maja_Saba 24 kwi 2009, o 16:10

Zgadzam się z Kondziu91, ja też śpię ze swoim psiakiem, jeśli tylko ona tego chce, a jak nie to idzie do siebie:) pozwala mi spać do 8, czasem nawet dłużej, choć 8 rano to jej godzina śniadaniowa :P
Avatar użytkownika
Maja_Saba
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 46
Dołączył(a): 20 kwi 2009, o 19:17
Lokalizacja: Poznań (okolice)
Imię psa: Maja
Rasa psa: Labrador

Postprzez mrowka456 24 kwi 2009, o 17:44

my tez spimy z psem i piesio spi dopuki my niewstaniemy , jak wstane ubieram sie i wychodze z nia :) tj ok 9 godziny :)
ObrazekObrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
mrowka456
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 14 kwi 2009, o 15:08
Lokalizacja: olsztyn
Imię psa: Drumla
Rasa psa: posokowiec hanowerski

Postprzez Monia-Nero 27 kwi 2009, o 07:56

ZAPOMNIAŁAM SIĘ ZALOGOWAĆ PISZĄC TEN TEMAT:)
no tak tylko że mój psiak jak już uda mu się wejśc(niepostrzeżenie) do mnie do łóżka to nie zawsze usypia tylko chodzi po nim...No a jak jest mama to już wiadomo że zaraz zeskoczy bo mama go"zgoni"
próbowałam żeby wszedl i spał ale sie wierci...dzis zrobił mi pobudkę o 6.30 a jak wstałam żeby sie ubrać i z nim wyjśc to on lezał koło łózka i prawie spał a z mojego snu nici:(
i wogóle ostatnio rano wstaje,siada przy balkonie i piszczy wyje ale to pewnie przez to że na osiedlu jest poros suczek które maja cieczke(bo jak jesteśmy na dworzu jest normalnym rozbrykanym psem,załątwia swoje potrzeby itp)
żyj z całych sił i usmiechsj sie do ludzi...
Obrazek
Avatar użytkownika
Monia-Nero
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 81
Dołączył(a): 7 maja 2008, o 07:45
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Imię psa: Nero

Postprzez Monia-Nero 27 kwi 2009, o 12:46

a ciekawe jest też to że Nero dopołudnia jak jesteśmy w domu to ŚPI podcza gdy ja sie krzątam po domu..usypia ok godz.9 i spi dook.15 (czasem wstanie zobaczyc czy jestem i co robie albo napic sie wody i dalej idzie spac)czy to normalne...oczywiscie w ciągu dnia kazdy moje przejscie do przedpokoju słyszy i czeka czy gdzies idziemy:)
żyj z całych sił i usmiechsj sie do ludzi...
Obrazek
Avatar użytkownika
Monia-Nero
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 81
Dołączył(a): 7 maja 2008, o 07:45
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Imię psa: Nero

Postprzez Maja_Saba 27 kwi 2009, o 17:55

Psy zazwyczaj dużo śpią.... Z tego co napisałaś to chodzisz z nim na spacer wieczorem. Może tak jak moja Majka lubi spać na Twoim miejscu...? :)
Avatar użytkownika
Maja_Saba
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 46
Dołączył(a): 20 kwi 2009, o 19:17
Lokalizacja: Poznań (okolice)
Imię psa: Maja
Rasa psa: Labrador

Postprzez zeberka161 28 kwi 2009, o 21:24

moje psiaki nie spia ze mna w lozku bo mam az trzy i no jakos sobie tego nie wyobrazam a po drugie ja wole byc wyspana i miec lozko dla siebie :D

a psiaki spia na swoich lezeniach i nie probuja wchodzic na lozka
a spia tak dlugo az ja nie wstane z lozka albo az nie uslysza mojego budzika :P

czyli w weekendy do ok 9.30 spia a w tygodniu ok 6 rano
Obrazek
Avatar użytkownika
zeberka161
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1082
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 16:16
Lokalizacja: Rybnik
Imię psa: Dzina, Caren, Tayson [*]
Rasa psa: Mieszaniec, Cocker Spaniel, Mieszaniec [*]

Postprzez Chita 1 maja 2009, o 07:36

a ja sie nie wypowiadam
Avatar użytkownika
Chita
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 748
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 19:29

Postprzez Sissy 1 maja 2009, o 11:10

Chita napisał(a):a ja sie nie wypowiadam

To po co napisałaś tego posta? :roll:

Mój psiak ma pierwszy spacer(wtedy też wstaje)o 6:10. Potem śpi też łącznie godzinkę w ciągu dnia. Ostatni spacer ma o 18:30,po czym kładzie się spać i do rana spokojnie wytrzymuje.
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Postprzez zeberka161 4 maja 2009, o 10:52

no to moje ostatni spacer maja ok 22, 23 to zalezy ale wtedy ide z nimi na boisko i sobie biegaja :)

no i pozniej spia jak zabite

a w dzien jak sie nikt nimi nie interesuje to spia wiec czasem wydaje mi sie ze nie mam psow w domu bo one spia :)
Obrazek
Avatar użytkownika
zeberka161
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1082
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 16:16
Lokalizacja: Rybnik
Imię psa: Dzina, Caren, Tayson [*]
Rasa psa: Mieszaniec, Cocker Spaniel, Mieszaniec [*]

Postprzez Monia-Nero 4 maja 2009, o 14:37

No ja wstaję róznie i chciała bym wychodzic o tej samej godzinie ale sie nie bardzo da.Teraz do pracy wstaje ok.5 wiec go nie ciagne specjalnie na dwór wiec spi do ok 7...ale jak jestem w domu to mi robi pobudke ok.6.30 a jak ja wstaje to on dalej spi :(
w ciagu dnia bywa roznie ale dopołudnia to spi chyba ze gdzies idziemy jedziemy...wieczorem nawet godzinny spacer z bieganiem nie daje nic zeby pospał sobie rano
żyj z całych sił i usmiechsj sie do ludzi...
Obrazek
Avatar użytkownika
Monia-Nero
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 81
Dołączył(a): 7 maja 2008, o 07:45
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Imię psa: Nero


Powrót do Wychowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 37 gości

paw prints